30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Námitka podjatosti - odvolání  (Přečteno 4447 krát)

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Námitka podjatosti - odvolání
« kdy: 08 Března 2016, 00:29:44 »

Podal jsem námitku podjatosti - celý MÚ včetně starosty. Kraj rozhodl, že starosta není podjatý, starosta rozhodl, že tajemník není podjatý a tajemník rozhodl, že ouřada není podjatý. Jak jinak. Jen taková perlička... dle metadat PDF rozhodnutí o nepodjatosti bylo rozhodnutí, že je nepodjatý tajemník a úřední osoba napsáno přímo úřední osobou, která tak vlastně zargumentovala svou vlastní nepodjatost. A jen podepsáno starostou a tajemníkem.

Odvolal jsem se u všech těchto rozhodnutí. Ale neděje se nic. Správní řízení pochopitelně běží dál, odvolání nemá odkladný účinek. Ale jak dlouho odvolání proti rozhodnutí o nepodjatosti může na úřadu ještě hnít? Jak dlouho mohou o odvolání rozhodovat? Ovolání bylo podáno v lednu.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Námitka podjatosti - odvolání
« Odpověď #1 kdy: 08 Března 2016, 17:26:24 »

Jak dlouho mohou o odvolání rozhodovat? Ovolání bylo podáno v lednu.

Když by rozhodli teď tak by asi pořád patřili mezi ty rychlejší.
Liší se to podle kraje, ale u případů kde jsem pomáhal asi 2-3 měsíce bylo normální.. Praha a Středočeský kraj víc.
IP zaznamenána