30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pokračování správního řízení + provedení důkazů mimo ústní jednání  (Přečteno 5668 krát)

Chapadlo

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil

Zdravím, nějaké rady co s tím? Přišlo to 2 dny po podaném odporu. K tomu údajnému přestupku mělo údajně dojít v dubnu loňského roku. Díky
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Napište jim, že žádáte o poskytnutí kopie spisu a také o prodloužení lhůty na 15 dnů následujících po doručení spisu.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil

proč jste to 2-3 měsíce před prekluzí nechali spadnout do SPRDELe? stačilo udat sebe a nazdar... jaké učinil úřad kroky ke zjištění pachatele?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil

No ale to je hezký bod do odvolání: „Zároveň Vás v souladu s § 51 odst. 2 správního řádu vyrozumíváme o tom, že v této věci budou prováděny důkazy mimo ústní jednání (provedení důkazů listinami obsaženými ve spise), a to dne XXX v XXX hodin v budově Městského úřadu XXX, XXX, dveře č. XXX. Účast účastníka řízení na provádění dokazování mimo ústní jednání je jeho právem, nikoliv povinností…“. Škoda, že se prošvihla možnost to nechat prekludovat jako přestupek…
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil

Co v tom vidíte za problém do odvolání? Já naopak vždy s gustem rozmáznu, když účast na provádění dokazování (byť listinami, které jsou celou dobu ve spisu) neumožní, tohle mi přijde ze strany úřadu jako správný postup.
IP zaznamenána

Chapadlo

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil

Posilam puvodni prikaz. Jedna se auto na firmu a jestli nekdy neco prislo do datovky pred prikazem, bohuzel nevim. Dostal jsem se k tomu az ted a datovka se samozrejme maze, takze historii nevim. To provedeni dukazu je cca za mesic, kdy mam podat zadost o ten spis?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil

hh: no mně se na tom líbí jen to listinné dokazování. Není to sice nikterak zásadní, ale jen do počtu…
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil

Není žádný problém s důkazem listinou. Ale asi chápu, zřejmě jste cílil na to, pokud těkterou z těch listin je úřední záznam ... i když to podle aktuální judikatury taky už není tak černobílé.
IP zaznamenána