30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Starý Vestec  (Přečteno 8126 krát)

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
[WIN] Starý Vestec
« kdy: 28 Ledna 2016, 16:49:59 »

Malý krok pro 30kmh, velký skok pro EO     Ex-Ovci :)

13.6.2015 - zaprasení ve Starém Vestci
2.7.2015 - odpustek na 1000Kč + foto a papír s možností nabonzování řidiče
              Protože již delší dobu sleduje d-fense a stránky 30kmh rozhodl jsem se neplatit
19.10.2015 - Příkaz na 1500 + 1000
                    Manželka nejprve, že bych měl zaplatit, aby to nebylo ještě více. Ujistil jsem ji, že více to již nebude :)
6.11.2015 - blanketní odpor + žádost o spis (oboje mejlem a druhý den odesláno poštou)
                  cca do 3 prac. dnů došel na mejl spis, kde byly všemožné údaje a povolení k radaru, ... ale nájemní smlouva ne :)
xx.12.2015 - "předvolání" na 21.12.2015
16.12.2015 - jsem se písemně vyjádřil. Určitě to šlo lépe vyšperkovat, ale měl jsem co dělat, abych si našel chvíli to vůbec napsat
12.1.2016 - Finýto


Vzhledem k tomu, jak to celou dobu tlačili hlava nehlava jsem se divil, když napsali, že celou věc zastavují.
Ale čím víc nad tím přemýšlím, tak to snad jedou takto naschvál. Prostě to valej a pokud někdo dělá vlny, tak než aby
to nechali vyhnít a čelili stížnostem na nečinnost, tak to stopnou a jdou holit další.

V usnesení píšou ... Správní delikt byl spáchán v souvislosti s protiprávním jednáním ...
Mám 100chutí jim ještě zaslat mejlika, že žádný správní delikt se nestal a protiprávní jednání nebylo prokázáno ...

A abych nezapomněl: Velké dík 30kmh.cz
« Poslední změna: 28 Ledna 2016, 16:55:19 od Grave »
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Starý Vestec
« Odpověď #1 kdy: 28 Ledna 2016, 19:12:31 »

gut (až na tu hrubku v závěru) :), congrats, potvrzuje to mé zkušenosti, že tvrdá ofenzíva na malých městech rezultuje kapitulaci ouřadu
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Starý Vestec
« Odpověď #2 kdy: 28 Ledna 2016, 22:18:02 »

Potěšení je i na naší straně.   :) /myslím tím místní sdružení nekolaborantů/
Ještě by to chtělo zatopit těm zmrdům z Czech radar tím, že si podle 106 necháte poslat kopie smlouvy mezi městem a firmou. Nebo aspoň tento Váš úspěšný postup dostatečně prezentovat ve Vašem okolí k analogickému využití. Není důležitý jenom cíl, ale i cesta.
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Starý Vestec
« Odpověď #3 kdy: 08 Února 2016, 14:23:28 »

Gratuluji. Jsou to diletanti.
IP zaznamenána

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Starý Vestec
« Odpověď #4 kdy: 08 Února 2016, 14:54:08 »

well done!
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Starý Vestec
« Odpověď #5 kdy: 15 Února 2016, 20:05:24 »

Tak ti lumpové z Czech radar mají nájemné směšných 1000 Kč/měsíc (jinde je to 30-40T) a navrch 25% z pokut. To není dlouho udržitelné. Chtělo by to, aby vrátili vše, co neoprávněně vybrali.
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Starý Vestec
« Odpověď #6 kdy: 25 Dubna 2016, 10:59:34 »

Ještě by to chtělo zatopit těm zmrdům z Czech radar tím, že si podle 106 necháte poslat kopie smlouvy mezi městem a firmou. Nebo aspoň tento Váš úspěšný postup dostatečně prezentovat ve Vašem okolí k analogickému využití. Není důležitý jenom cíl, ale i cesta.
Pokud by nekdo chtel, muzu smlouvy poskytnout...mam v elektronicke podobe
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Starý Vestec
« Odpověď #7 kdy: 07 Února 2018, 15:08:44 »

Tušíme o jaké administrativní pochybení jde a nebo se jedná o standardní výmluvu Lysé, aby se mohli beztrestně vzdát, jakmile detekují sebemenší odpor?
IP zaznamenána