30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou  (Přečteno 22224 krát)

default

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #15 kdy: 16 Února 2016, 14:51:04 »

Mam tady pokracovani.

Zaslal jsem skrze datovou schranku na urad upozorneni, ze od doby co jsem jim poslal informaci, ze jsem vozidlo pouzival, mne neprisla od nich zadna informace. Urad reagoval tak, ze mi zaslal do datovky stejne rozhodnuti ze dne 1.12.2015, ktere mi nechali vhodit do schranky. Uplne dole na rozhodnuti je pouceni, ze:

Proti tomuto rozhodnutí je možno podat odvolání ke Krajskému úřadu Středočeského kraje prostřednictvím Městského úřadu Mělník, odboru dopravních a správních agend, a to do 15 dnů ode dne oznámení rozhodnutí. Odvolání má odkladný účinek.

Takze podam odvolani a uvidime.
IP zaznamenána

default

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #16 kdy: 16 Února 2016, 15:01:55 »

Jeste mne napada, ze v pouceni maji uvedenou moznost podani odvolani ke Krajskemu uradu Stredoceskeho kraje. Mel jsem za to, ze odpor lze podat primo jim a to proti prikazu je mozne podat odpor primo jim. A nebo je to tak, ze jiz maji rizeni za ukoncene a ja se mohu odpovolat pouze ke kraji?
Diky za radu.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #17 kdy: 16 Února 2016, 15:04:48 »

Pokud správní orgán vydal rozhodnutí, odvoláváte se proti rozhodnutí k nadřízenému správnímu orgánu, a to prostřednictvím orgánu prvního stupně.
IP zaznamenána

default

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #18 kdy: 16 Února 2016, 15:16:10 »

Dimy moc, rozumim, takze to maji spravne. Pokusim se sesmolit nejake odvolani pomoci informaci zde na foru.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #19 kdy: 16 Února 2016, 15:27:13 »

Do prekluse Vám zbývá 23 dnů. Čili blanketní odvolání je úplná "tutovka". Patnáctý den od doručení rozhodnutí do datové schránky pošlete odvolání s tím, že odvolací důvody sdělíte ve lhůtě 15 dnů. Měli by Vás teoreticky vyzvat k doplnění odvolacích důvodů a stanovit Vám pro to přiměřenou lhůtu, to už se ale na 99,9999 % nestane.
IP zaznamenána

default

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #20 kdy: 01 Března 2016, 12:47:01 »

Tak zaslano blanketni odvolani, behem dnesniho dne dorazila vyzva k doplneni se stanovenou lhutou peti dnu. Pokusim se sesmolit nejake odvolani s inspiraci zde na foru.
IP zaznamenána

default

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #21 kdy: 01 Března 2016, 12:49:48 »

Jeste mne napadlo, predpokladam, ze do onech peti dnu se nepocita vikend ale pouze pracovni dny ze?
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #22 kdy: 01 Března 2016, 12:52:54 »

lhůty jsou v kalendářních dnech, pouze pokud konec lhůty připadne na víkend/svátek, posouvá se na následující pracovní den

píše se to ve správním řádu, stačí si to přečíst
IP zaznamenána

chom

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #23 kdy: 01 Března 2016, 15:27:07 »

Tak zaslano blanketni odvolani, behem dnesniho dne dorazila vyzva k doplneni se stanovenou lhutou peti dnu. Pokusim se sesmolit nejake odvolani s inspiraci zde na foru.


Není lepší počkat 10 dní, než to otvírat v té datovce hned?
IP zaznamenána

default

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Datova schranka - rozhodnuti prislo pozemni postou
« Odpověď #24 kdy: 02 Března 2016, 13:54:45 »

To jsem asi mel, chyba a pouceni pro mne do priste.
IP zaznamenána