30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Takže tohle si platíme ....  (Přečteno 23810 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Takže tohle si platíme ....
« Odpověď #30 kdy: 09 Března 2018, 14:41:26 »

Řidičům domlouvá a všichni jsou spokojení.  :) ;D

I čárkový systém??
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Takže tohle si platíme ....
« Odpověď #31 kdy: 09 Března 2018, 14:46:47 »


I čárkový systém??

Je tam krátce, tak na něj asi ještě čárky nenasadili. Budu ho muset příště pořádně vyzpovídat jak jim to tam chodí.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Takže tohle si platíme ....
« Odpověď #32 kdy: 09 Března 2018, 19:59:53 »

Osobně u PČR vnímám problém ty starší padesátníky ještě co mají výchovu z dob komunismu a podle toho se tak chovají.

A u MP mě zase zaráží, kdo se tam s jakým vzděláním dostane. Zrovna nedávno jsem se seznámil s jednou mladou holkou, co dělá u MP a dojíždí asi 30 km. Její náplní práce je rozesílání pokut z radaru a pochůzka města. Na služebně jsou ve čtyřech lidech.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Takže tohle si platíme ....
« Odpověď #33 kdy: 09 Března 2018, 20:00:34 »

Můj známej loni nastoupil k doprávákům a to je zase případ z druhý strany. Všechno řeší tak, aby bylo co nejmín papírů a práce. Řidičům domlouvá a všichni jsou spokojení.  :) ;D

No jasně, von bude všem vyprávět jak ty lidi vochcává, jak je lstivej, a že bez vybranýho pětilitru se nesmí vrátit na služebnu.... já bych mu nevěřil ani slovo.
IP zaznamenána

RaawYeezus

  • Příspěvků: 96
    • Zobrazit profil
Re:Takže tohle si platíme ....
« Odpověď #34 kdy: 10 Března 2018, 01:09:44 »

Můj známej loni nastoupil k doprávákům a to je zase případ z druhý strany. Všechno řeší tak, aby bylo co nejmín papírů a práce. Řidičům domlouvá a všichni jsou spokojení.  :) ;D

No jasně, von bude všem vyprávět jak ty lidi vochcává, jak je lstivej, a že bez vybranýho pětilitru se nesmí vrátit na služebnu.... já bych mu nevěřil ani slovo.

Souhlas, znám jednoho co mi říkal to stejný.. Pak se mi jednou nalitej pochlubil tím, že “opral” frajera za překročení rychlosti bez radaru
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Takže tohle si platíme ....
« Odpověď #36 kdy: 29 Června 2018, 19:52:33 »

A pro těch cca 70% nevěřících, pro ně taky něco natočí?
« Poslední změna: 02 Července 2018, 09:37:04 od swenak »
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Takže tohle si platíme ....
« Odpověď #37 kdy: 02 Července 2018, 09:16:29 »

swenak> Jasne, to dojimave video s chlapeckem, ktery se uz nikdy nenauci hlavickovat.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Takže tohle si platíme ....
« Odpověď #38 kdy: 02 Července 2018, 12:28:24 »

Tak tyhle klipy jsou furt lepší a podle mně i účinnější než když za ty prachy nakoupí další radary nebo honibrkáčský ochcávky ...
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Takže tohle si platíme ....
« Odpověď #39 kdy: 02 Července 2018, 12:50:23 »

No, ten CZ výplod mi nepřijde moc dobrý a spíše to šíří nenávist a snaží se přesvědčit, resp. podstrčit, kdože je to ten pyrát, ono i diskuze pod článkem to pak přesně ukazuje. Ale ten na konci článku, který je tedy starý pár let, viděl jsem ho dávno, je na jiné úrovni, ten mi smysl dává.

Mimochodem, věřící, kterého by ten klip oslovil a vylekal, snad nenůže být zároveň v pozici těch řidičů, to je snad v rozporu s tím, co většina spolků hlásá:)
IP zaznamenána