30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pánové, já to vzdávám  (Přečteno 7108 krát)

darknessinside

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Pánové, já to vzdávám
« kdy: 28 Listopadu 2015, 02:06:47 »

Nevím, jestli je tohle správné téma. Vlastně nevím, jestli je tohle vůbec téma. Po dlouhé úvaze a po několika aktuálních událostech musím říct a uznat, že už nemám sílu na osvětu. Osvětu lidem slepým a navíc lidem hloupým. Nebo možná nejhůř obojím. Již je to několik let, co čtu d-fense, autoweb i toto forum, několik let, které mi daly možnost přemýšlet, formovat svůj názor na svobodnou společnost a na ty kurvy, které sedí za bukem a chtějí nám ji vzít. Strašně moc jsem bojoval, přemýšlel, agitoval, přesvědčoval ostatní kolem sebe, ale už to vzdávám. Moje vlastní rodina mě má za vyvrhele, který pohrdá svatým státem a jeho neomylnými nařízeními. Přítelkyně potají přemýšlí, jak se toho satanáše zbavit a lidé kolem mě mají za magora, který se vzpěčuje spravedlivému potrestání. Už na to nemám sílu.Vysvětlovat, přesvědčovat a pomáhat. Jediný člověk, za můj 35 letý život , který mě pochopil, je můj kolega, který byl změřen 54 v obci a je dostatečně šílený, aby mi tuto záležitost svěřil. Probíhá varianta Helmut, je to citlivý úřad, zveřejním,až to bude bezpečné. Rozhodl jsem se, že už nebudu šířit osvětu, nebudu lidi kolem přesvědčovat, nejsem mesiáš, abych je soudil a radil jim. Svojí inteligencí, chytrostí a odhodláním nenechám tu chobotnici růst, budu si teď už jen pomáhat sám a své rodině a tomu, kdo má opravdu zájem. Už jsem ztratil iluze o prohlédnutí společnosti. O tom, že když přednesu argumenty, začne o tom někdo aspoň přemýšlet. Nezačne. Do té doby, než je ta policejní sračka semele. Jenže to je dlouhá doba a ty kurvy čím dál víc vystupují jako lidumilové. Takže končím. Budu se bránit sám. Možná marně, ale nedám jim to zadarmo. A ty ovce, všechny ty ovce, co se mně snaží morálně napravit, i když pokrytecky samy ví, že obhajují neobhajitelné, ať se v tom vymáchají. Tož tak. sorry.... Vemte to jako ventilovací příspěveek...:(
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #1 kdy: 28 Listopadu 2015, 03:56:34 »

Vítej v klubu!:-) Krásný comming-out. :-)

Dříve jsem dokázal ve společnosti zapáleně kázat o přestupcích. Do okamžiku, kdy jsem vypozoroval, že do sebe lidi skrytě pošťuchují, když někdo, kdo neznaje temnou stránku mé osobnosti, téma přestupků či odporu proti státu otevřel a nahrál mi na další projev.

Začal jsem se krotit a radím, když jsem výslovně požádán, a ďělám si ze své "úchylky" legraci.

V jednom případě jsem dokonce narazil na nepochopení i u samotného správního orgánu, který do příkazu doslova napsal, že nechápe mé jednání, kdy jsem odmítl zaplatit symbolickou pokutu 200 Kč na místě (zapomenutý řidičák). Myslím, že na ústní jednání orgán s hrůzou vzpomíná dodnes a že již malinko chápe. :-)

Občas lidem vysvětluji, kdy se to ve mně "zlomilo"... Byl jsem obětí a svědkem hromadné havárie na dálnici, kdy náklaďáku upadlo kolo a bordel vysypaný z auta způsobil defekt a další poškození asi deseti řidičům. Byl jsem první, kdo to viděl, a zalarmoval jsem policii, aby zastavila provoz. Toho jsem skutečně díkybohu dosáhl a měl ze sebe radost, že jsem treba zabránil většímu neštěstí. Pomáhal jsem X poškozeným věc vyřešit. Radost jsem měl do okamžiku, kdy mi cca měsíc po této události zničeho nic přišla domů obálka s přikazem: jízda s propadlým řidičákem zjištěná tenkrát hlídkou PČR. A tenkrát to ve mně křuplo... Této historce lidi rozumí.

Ale co nevidět mi do domácnosti přibyde ošklivé zlé bmw. A to budu teprve zase ten pravý arogantní pyrát, který si dělá co chce a kličkuje před odpovědností!:-)

« Poslední změna: 28 Listopadu 2015, 04:08:56 od macoch »
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #2 kdy: 28 Listopadu 2015, 07:46:33 »

Stale stejny.
OSBIDi schuzky uz jsou nastesti tohoto tematu proste, kazdy jeden z clenu co se venuje spravnim rizenim si timhle prosel.
Ale krom vyse popsaneho pribyl jste dalsi level: lide, kterym je pomahano, lide kteri maji uz napul ridicak z kapsy venku, lide ktere zajima jen tech usetrenych par stokorun - prakticky vsichni, bez vyjimky, konzumuji pomoc ve forme desitek hodin odvedene prace pri aplikaci ziskanych zkusenosti jako naprostou samozrejmost.

Vitej v realite.
Kazdy jeden z nas je za potizistu, divnouse a kretena. Hajime piraty co jezdi  dveste v meste, zfetovani a naliti a zerou male deti i s matkami s kocarky.

I pres vse vyse uvedene:
"..... Argumentaci správního orgánu, založenou na osvědčení pro obsluhu měřícího zařízení a z ní vyplývající
nepochybnitelnosti výsledku měření nelze přijmout, protože podle logiky, pokud je strážník proškolen, tedy
při obsluze měřiče nechybuje je nemožné, aby se výše uvedený přestupek stal  já jsem proškolen v řízení
motorového vozidla a osvědčuji to řidičským průkazem. Tedy je nemožné, abych porušil pravidla provozu na
pozemní komunikaci........"

Copak to nestoji za to?  8)
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #3 kdy: 28 Listopadu 2015, 17:39:07 »

Wow tak ten posledny citat si odkladam  8) , toto ma pobavilo a urcite v dohladnej dobe "pobavi" nejakeho uradnika v niektorom z pripadov, ktore dozorujem.

Diky!
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #4 kdy: 28 Listopadu 2015, 20:14:30 »

a) ....... už nemám sílu na osvětu   
b) ....... a lidé kolem mě mají za magora
c) ....... nejsem mesiáš, abych je soudil a radil jim.
d) ....... ventilovací příspěveek...:(
Předně si musíte uvědomit, že jste výjimečný. Začalo to tím, že jedna výjimečná spermie vyhrála soutěž s miliony dalších a doručila svůj výjimečný balík genetických informací. A pak už se to s Vámi vezlo.
To, že jste obklopen stádem je holt důsledek toho, jak to v přírodě funguje. Jestli tu byl někdy nějaký inteligentní plán ( https://cs.wikipedia.org/wiki/Inteligentn%C3%AD_pl%C3%A1n ) , tak stejně v mezičase po miliony let nás nechává napospas řádění přirozeného výběru, a to je holt kvantita proti kvalitě.
Přesto nejste úplně osamocen, i na dlouhém konci Gaussovy křivky jsou stovky a tisíce podobných deviantů, i v horním centilu kverulantů je nás v ČR cca 100.000 lidí. Vaši soukmenovci jsou i zde a nemají Vás za magora.  :)
a)... na osvětu se klidně vyserte, mlátit hubou kvůli jedinci je neproduktivní, zase to, co zde napíšete může ovlivnit desítky těch, co už jsou jednou nohou na druhé straně barikády
b) ... to mě taky  :) , ale je to moje image a pěstuji si ho a bavím se tím
c) ... Ježíš byl také výjimečný a odsral to (ale pár lidí ovlivnil). Vy už jste poučený
d) ... já to měl tenhle týden taky, ale stačilo si dát pilulku Stanabolu a je to pryč  :)
http://30kmh.cz/index.php?topic=2070.msg20127#msg20127
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #5 kdy: 28 Listopadu 2015, 23:51:13 »

...za můj 35 letý život...
he...a co my kteří tady jsme třeba o dvě desítky let déle....bojovali jsme s tím za komančů a teď jsme tam kde jsme si tenkrát ani nedovedli představit.....

Hlavu vzhůru svobodu si neseme každý v sobě, někdy holt prohrajeme, nicméně lidé byli jsou a budou stádovitá stvoření a podle toho to taky vypadá. Většina z nich opravdovou svobodu vlastně vůbec nechce. Bojí se jí stejně jako se bojí ovce ztracené mimo ohradu. Tak to holt bylo je a bude.

Jak to píšou ostatní ser na vovce, a pomáhej těm co si to zaslouží. 
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #6 kdy: 29 Listopadu 2015, 22:48:54 »

jsem tu déle jen o pár
přesto jsem ještě stihl ty komanče a sice jen za řidítky
ovšem mělo to své
ony se ty mozky mnoho nemění, jen od nich byl chvilku pokoj ( a na tu dobu strašně rád vzpomínám a stále se k ní vracím )

pamatuju své první přihlášení auta, ještě Na míčánkách, jak jim strašně vadilo přídavné brzdové světlo za zadním sklem
ejhle, za pár let už bylo povinné - rsp. nové auto by bez něj nehomologovali
pamatuji klasické silníční kontroly - protožeproto, kdy se zadržovalo OTP kvůli chybějící zástěrce / pro mladší, lapače nečistot bývaly povinné, dnes se zas musí svítit  ;) /
a jak se dnes mediálně dozvídáme, že to vlastně bylo to nejlepší - protožeproto

a tak jsem rád, že jsou tu i jiní, kteří si myslí, že za trochu té svobody stojí bojovat, protože  8)
IP zaznamenána

x-bat

  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #7 kdy: 30 Listopadu 2015, 13:15:22 »

Zbytečné poučovat někoho, kdo o to nestojí.
Zbytečné o dané problematice před ostatníma mluvit, když je to nezajímá.
Za magora jsem pro většinu už od mládí.

Víkendová zkušenost - kamarád, který bez keců zaplatí kdejakou pokutu a ještě by se snad chtěl ptát "A to jen tak málo?" se mi pochlubil s novou zkušeností. Na čtyřproudé silnici mu naměřili místo 70 asi 93. "Byl jsem z nich podělaný, ale stálo to jen 500 a často pokuty neplatím." (jde pouze o štěstí, neb s rychlostí si velmi dobře rozumí) Z pokračující debaty jsem z něho dostal - nulový provoz, byl na silnici sám; sucho, slunečné počasí; nechtěl žádné důkazy, policista mu pouze oznámil, kolik jel a kolik za to chce; "co to je materiální aspekt?"; "já tomu nerozumím jako ty". Tomu už nepomůže nic, protože každý pokus o osvětu skončil v duchu "vyhýbáš se zákonům, máš bez keců platit" (reakce na debatu o helmutovi).

Na to existuje jediné (doporučuji): https://www.youtube.com/watch?v=guapnSflHw8
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #8 kdy: 30 Listopadu 2015, 16:24:29 »

... mu naměřili místo 70 asi 93. "Byl jsem z nich podělaný, ale stálo to jen 500 a často pokuty neplatím."
A to mu 3kmh odečtou ( http://www.cdv.cz/mereni-rychlosti-radary-a-tolerance-mereni-v-ceske-republice-a-v-jinych-statech/ ) a napaří mu 2 bodíky. Jednoho krásného dne procitne a tím se ten den stane ošklivým.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #9 kdy: 08 Prosince 2015, 19:20:39 »

... mu naměřili místo 70 asi 93. "Byl jsem z nich podělaný, ale stálo to jen 500 a často pokuty neplatím."
A to mu 3kmh odečtou ( http://www.cdv.cz/mereni-rychlosti-radary-a-tolerance-mereni-v-ceske-republice-a-v-jinych-statech/ ) a napaří mu 2 bodíky. Jednoho krásného dne procitne a tím se ten den stane ošklivým.
A to bude ten den, kdy se prida na nasi stranu  8)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

x-bat

  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re:Pánové, já to vzdávám
« Odpověď #10 kdy: 09 Prosince 2015, 09:47:20 »

Některým toto nikdy nedojde. Viz včera - poslal jsem pár kamarádům info o tom, že v Havířově se můžou těšit na nové úsekové měření. Jeden z nich mi napsal, že děkuje za info, ale že mu to je jedno, protože předpisy neporušuje... a že mi to může být vlastně taky jedno, když mám antiradar a odrbávám zákony alá Jack Daniels. Tomu upřímně přeji, ať mu začne chodit požadavek na výpalné každý měsíc, ať se mu konečně v hlavě rozsvítí :)
Prostě taková ta povahová klasika - sice nerozumím tomu, co ten druhý říká a jak dané věci fungují, ale musím dělat chytrého a v kolektivu dalších tupých ovcí ho za každou cenu zesměšnit.
IP zaznamenána