30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Autor Téma: [WIN] Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR  (Přečteno 42985 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #75 kdy: 11 Února 2016, 11:25:23 »

Ano, v zásadě vám doručí rozhodnutí, po odvolání to celé sestřelí kvůli nedoručování a z prvního jednání se omluvíte, že dosud nebyla rozhodnuta podjatost.
To už bude polovina května a budeme na začátku.
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #76 kdy: 18 Března 2016, 20:25:27 »

Tak zatím nepřislo nic ohledne toho, že je jiz mesic po splatnosti pokuty, ale prislo neco veselejsiho.

Dnes přišlo poštou, nedoporučeně, bez pruhu, pozvánka na podání vysvětlení protože někdo u domu kde bydlím (městsky byt) ukradl popelnici a ja tam mam prijit rict, ze o nicem nevim. Nebyla to nase popelnice, ale nekoho z vesnice, kdyz je den co se vyvazi, tak sem vozi popelnice asi 5 lidi a co jsem pochopil, tak jednomu se ztratila :-D
Pani jsem volal a ta mě rekla, ze se musim dostavit osobně, že pres telefon říct, že nic nevim nejde.
Je mě trošku podezdrely, proc se mesto zabyva ztratou majetku, který patri soukromy firmě, takže v tom tuším nějakou habaďůru na mě, aby mě mohli osobně něco předat, ale zase si řikám, že tak chytrý nejsou.
Vzhledem k tomu, že jsem to dnes dostal a rande mam v pondělí, tak předpokládám, že i tady je to něco co by dle zákona nemělo být (1 pracovní den před návštevou), dále mě to bylo doručeno na adresu, na které nejsem hlášen a mimo bytového podniku nikdo neví že tu bydlím, trvalé mam jinde. Takže je to takove celé veselé. Rozhodně mě to pobavilo :-) Takhle by to stačilo poslat celý vesnici, počkat kdo nepřijde a pak každému poslat složenku na 5tis za nedostavení se.

Ve stredu pry byla na urade nejaka porada hlavounu a pan reditel odboru dopravy pry nadhodil mě a povidali si o me docela dlouho, takze to s tím ma mozna spojitost.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #77 kdy: 18 Března 2016, 23:08:26 »

Někdo konkrétně Vás označil jako zloděje popelnic. Protože jste se zatím nepřiznal, tak je pachatel neznámý. Na uvedené výhružky bych reagoval dle https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1491.0 . To znamená musíte jim sdělit, že jim nic nesdělíte, ale určitě to nemusí být osobně.
A bacha na to, že jednou poštu berete a jindy ne.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 911
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #78 kdy: 18 Března 2016, 23:19:41 »

Dnes přišlo poštou, nedoporučeně, bez pruhu, ..... Pani jsem volal a ta mě rekla.....

Proboha člověče čtete to tady vůbec ?!!!! Tímhle jste se přiznal a dal jim důkaz, že se na dané adrese zdržujete a seznamujete se s korespondencí.
Proč vůbec na nějakej takovej nedoručenej canc reagujete ? Podle mně jste si tím pěkně ztížil svoji situaci.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #79 kdy: 09 Dubna 2016, 23:21:57 »

No to je dobrá parta ten Železnej Brod. Udivuje mě přístup toho aktivního autoškoláka a dopravce. Myslím,že nemá před orgánem čisté svědomí a tak provozuje anální alpinismus a smutný je ,že hazí klacky pod nohy, těm co mu dali vydělat. Docela mě to překvapilo.  Celou tu bandu dobře znám a asi bych věděl, jak jim to vrátit. Byly časy, kdy jejich školitel dával šoférů profesionálům povědomí o základech FSM a táhal za stejný konec provazu. Ona ta jejich školení řidičů nebyla  zcela a zřejmě ani stále nejsou úplně čistá. Vím, jak se dělají školení a profesáky. Asi by to mohlo někde někoho zajímat. Jeden foun ve správnou chvíli na správný místo a může to zavřít. Práskat se nemá,ale odplatu by to nějakou chtělo.
 Zjisti co ten magor z úřadu v Brodě má za svoji soukromou káru. Půjčíme  někde stejnou,  seženem stejnou RZ a zařídíme mu pár výzev k uhrazení určené částky od jeho kámošů z Turnova. ;)

Jinak, dle mého názoru nemaj řidiče, tak ať si ho najdou. Nevím ,jak tě mohl ten houbař mohl tak perfektně poznat, když jsi měl přilbu. Ta popelnice je opravdu jen lapálie.
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #80 kdy: 05 Května 2016, 09:09:33 »

Dneska volala paní z úřadu,  ze mě  obyčejnou postou byla na trvalou adresu doručeno upozornění  na nedoplatek  na pokute.  Takže jsem ji řekl,  že  o ničem nevím,  ale  s informací se nějak  poperu. 
Na úřad tedy nyní dam žádost  o rozhodnutí  o podjatosti,  které mě nebylo stále  doručeno a pockam co odpoví.  Dám to tam osobně,  takže   DS se nedozvi,  i když paní z prestupku z jiného  odboru  o ni ví, takže třeba ji najde i pan z besipu.
Na úřadě je nyní  na prestupcich uz někdo jiný  a ten co byl úředník  je nyní reditel odboru.  Takže původní rozhodnutí o podjatosti již  není  platné, vzhledem k tomu, že pán co o něm rozhodoval je už pryč.
« Poslední změna: 05 Května 2016, 09:44:57 od ltjd »
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #81 kdy: 05 Května 2016, 09:11:26 »

Dnes přišlo poštou, nedoporučeně, bez pruhu, ..... Pani jsem volal a ta mě rekla.....

Proboha člověče čtete to tady vůbec ?!!!! Tímhle jste se přiznal a dal jim důkaz, že se na dané adrese zdržujete a seznamujete se s korespondencí.
Proč vůbec na nějakej takovej nedoručenej canc reagujete ? Podle mně jste si tím pěkně ztížil svoji situaci.

Oni to doporučili na adresu meho mestskeho bytu.  Veškerá korespondence predtim byla na adresu trvaleho bydliště.  Jediné co vědi, je že  ziju,  ale nic to nezkoplikovalo.
« Poslední změna: 05 Května 2016, 09:43:30 od ltjd »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #82 kdy: 06 Května 2016, 10:31:13 »

Dnes přišlo poštou, nedoporučeně, bez pruhu, ..... Pani jsem volal a ta mě rekla.....

Oni to doporučili na adresu meho mestskeho bytu.  Veškerá korespondence predtim byla na adresu trvaleho bydliště.  Jediné co vědi, je že  ziju,  ale nic to nezkoplikovalo.

Chtěl-li jste zpochybnit doručení té písemnosti, tak jste si situaci zkomplikoval. Paní o telefonátu sepíše úřední záznam (kdo volal, co chtěl, co mu řekla) a ten založí do příslušného spisu, následně pomocí něj úřad kdykoliv v případě potřeby prokáže, že jste se prokazatelně s písemností seznámil (budete-li to chtít zpochybnit, doplní svědectví úředníka a klidně i nějaké záznamy z jejich tel. ústředny či je vyžádají od operátorů).

Pokud vám něco chybně doručují (např. poštou při existenci datovky, jinam než na oficiální trvalou či doručovací adresu pokud jste o to nepožádal, nebo naopak pokud jste požádal o doručování jinam a oni tam nedoručují ...) a vy chcete této chyby využít, tak nesmíte poskytnout žádný důkaz o tom, že jste se s písemností seznámil. Nejjistější je takové dopisy neotevírat a fyzicky je zlikvidovat. Neodoláte-li pokušení zjistit, co vám píšou, aspoň si na ně dejte nějakou značku např. "TOP SECRET", abyste věděl, že o tom dopisu vlastně nevíte ...
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #83 kdy: 06 Května 2016, 10:47:23 »

Ale preci kdyz me dopis dorucili na jinou adresu nez na adresu kam vsechny dopisy predtim, tak tim nemohl vzniknout dukaz o tom, ze jsem mohl vedet o dopisech predtim, to je preci nelogicke. Jediny co ted muzou, tak zaslat odpoved na tuto adresu, ale ani to není smerodatný, navíc když mam datovku a musí zasílat do datovky.
Schránka je na dvěřich u sokolovny a není zamklá, takže si z ní může vzít kdy chce co chce. Ale to jen v případě, že to tam pošlou, ale počítam, že nyní již budou využívat datovku.

Co se týká toho minulého případu tak se paní ptala kde jsem k zastizení, zda v na jedné, nebo na druhé adrese a já jí řekl, že nejsem většinou nikde, že šance, že mě dojde dopis je témeř nulová a to samé má ve výpovědi, kterou jsem podepisoval, takže důkaz že někde jsem nemají...
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #84 kdy: 06 Května 2016, 11:41:59 »

Ano, aby vám sebrali možnost namítat neplatné doručení, tak musí prokázat faktické doručení konkétní písemnosti, ne pouze, že jste na dané adrese někdy nějakou poštu bral. I tak se to ale může obrátit proti vám a není moudré jim přijetí čehokoliv (nepřímo) potvrzovat.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #85 kdy: 06 Května 2016, 14:37:28 »

Dnes přišlo poštou, nedoporučeně, bez pruhu, ..... Pani jsem volal a ta mě rekla.....

Oni to doporučili na adresu meho mestskeho bytu.  Veškerá korespondence predtim byla na adresu trvaleho bydliště.  Jediné co vědi, je že  ziju,  ale nic to nezkoplikovalo.

Chtěl-li jste zpochybnit doručení té písemnosti, tak jste si situaci zkomplikoval. Paní o telefonátu sepíše úřední záznam (kdo volal, co chtěl, co mu řekla) a ten založí do příslušného spisu, následně pomocí něj úřad kdykoliv v případě potřeby prokáže, že jste se prokazatelně s písemností seznámil (budete-li to chtít zpochybnit, doplní svědectví úředníka a klidně i nějaké záznamy z jejich tel. ústředny či je vyžádají od operátorů).

A jak dokáží, že volal skutečně on, když to došlo nedoporučeně? Však to mohl vzít Franta Bureš ze schránky a pak jako správný PS VB zjišťovat, co to je za floutka, tak se vydával za Lukáše Pyráta.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #86 kdy: 06 Května 2016, 15:02:01 »

Třeba podle telefonního čísla (pokud si tedy Franta Bureš nepůjčil od Lukáše Pyráta i telefon). Pointa je ale někde jinde - v koupelně pravděpodobně máte proudový chránič, takže když si jednou rukou sáhnete na vanu a druhou na fázi zásuvky, teoreticky se vám nic nestane. Přesto jaksi není úplně moudré to dělat ... podobně jako telefonovat úředníkovi ...
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #87 kdy: 06 Května 2016, 15:09:34 »

Tak zatim jediny co vědi jiste, je ze mam nejake telefonni cislo a ze mě na nej jde zavolat, takze dokud se nezacnou dorucovat pisemnosti telefonicky, tak je to  v pohodě si myslim :-)
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #88 kdy: 12 Května 2016, 07:53:20 »

Tak už mě přišla poslední výzva s tím, že když nezaplatím do 13.5, tak bude pohledávka předána k exekuci. Přišlo to na adresu kam všechny dopisy předtím nedoporučeně, jako běžný dopis.
Minulý týden jsem poslal výzvu k rozhodnutí o podjatosti, takže teď mam čekat na exekuci, protože předpokládám, že urd se na mě vykašle? A a pak se mam tedy hádat s exekutorem?
Když tam nyní pošlu nějakou odpověď na tu výzvu, tak se prásknu, že na dané adrese jsem schopem koukat do schránky, takže jsem mohl o všem vedět.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #89 kdy: 12 Května 2016, 08:00:14 »

Nepamatuji si začátek, ale je-li pravomocné (tj. i řádně doručené) to rozhodnutí, kterým byla udělena pokuta, tak můžou exekuci či jiný způsob výkonu tohoto rozhodnutí (zde připadá v úvahu hlavně exekuce podle daňového řádu) zahájit kdykoliv. Jestli, jak a kam vám posílají nějaké výzvy k dobrovolnému plnění, na tom nic nemění, klidně by to mohli předat exekutorovi bez varování den po uplynutí lhůty k plnění.

Pokud ale zvrtali doručení samotného rozhodnutí o pokutě, nebo rozhodnutí o odvolání, kterým toto rozhodnutí bylo potvrzeno, není co vymáhat. V takovém případě je jen na vás, kdy na to poukážete, nejpozději však po zahájení výkonu (v rámci procedur, kterými lze u každého způsobu výkonu napadnout vykonávaný titul).
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8