30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16

Autor Téma: Síť nahlížečů - diskuze  (Přečteno 195609 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #60 kdy: 10 Února 2016, 20:26:54 »

Můžu poprosit někoho kolem Šlapanic? Máme 5 měsíců pryč, tentokrát už mě relativně správně předvolali, nicméně se mi tam úplně nechce hned na 24. a hlavně existuje pár věcí, který bych jim mohl vytmavit právě podle toho, co je ve spisu. Bude docela legranda :-) (v podstatě buď to opět posral orgán, protože tam mají uvedenou doručovací adresu, nebo došlo k pozměňování důkazu, kdy to tam není, byť jsem to na lejstro psal, nebo jim to diktoval, už nevim, ale mají ji, a tím pádem oznámení na tři příslušníky) Podle 106ky radši nee, to by se nestíhalo, chci to hrát na jistotu…

ADD// díky za připomínku, je to pracoviště Opuštěná :o
ADD2// xxxxx to vzal, thnx
« Poslední změna: 28 Února 2016, 01:27:32 od mila6032 »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

jlp

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #61 kdy: 17 Února 2016, 02:44:18 »

Plzeň si můžu vzít já :-)
IP zaznamenána

thud

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #62 kdy: 27 Února 2016, 23:23:24 »

Rovněž se hlásím dobrovolně pro Brno a okolí (dost jezdím). Sice jsem časově dost v pytli, ale pokud budu moct, pomůžu. Kolem Brna to mlátí jak za války (Brno, Rosice, Židlochovice, Šlapanice, čerstvě jsem slyšel o Blansku), takže když nás bude víc, žádná škoda.
IP zaznamenána

simaja

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #63 kdy: 20 Dubna 2016, 16:01:13 »

Dnes se snazil pozadat o nahlednuti do  spisu pod nickem

l_oupi


Registrovan dnes.

Opicajt?
prispevky od nej nevidim
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #64 kdy: 20 Dubna 2016, 16:11:29 »

příspěvky https://www.30kmh.cz/index.php?action=profile;area=showposts;u=2953, byl nasměrován do sítě nahlížečů
moc nevím, proč by monocajt potřeboval nahlédnout do nějakého spisu touto cestou
vzhledem k tomu, že celé vlákno je v kuchyni, patrně do něj nevidíte
« Poslední změna: 20 Dubna 2016, 16:14:10 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

simaja

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #65 kdy: 20 Dubna 2016, 16:17:26 »

Ok, diky.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #66 kdy: 04 Května 2016, 19:08:43 »

Můžu pokrýt Plzeň, koukám, že ta ještě není.
IP zaznamenána

Pohan

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #67 kdy: 23 Května 2016, 14:52:16 »

Můžu pokrýt Židlochovice, Pohořelice, příp. občas Mikulov.
IP zaznamenána

darknessinside

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #68 kdy: 23 Května 2016, 21:14:43 »

Za mne Břeclav, Hodonín.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #69 kdy: 13 Června 2016, 21:36:19 »

Zdravím,
Mám "organizační" dotaz. Jdu jednomu našemu kolegovi pro spis a mám od něho generální plnou moc. Chci se zeptat. Z mého "selského" pohledu bych tu moc měl jenom ukázat - nechat je aby si ji okopírovali - a měl bych originál vyžadovat zpět (logicky bych jí mohl potřebovat i k jinému úkonu u jiného úřadu než je nahlédnout a okopírovat spis v té jedné konkrétní kauze). Zatím když jsem byl někomu pro spis, měl jsem vždy jen jednorázovou plnou moc na vyzvednutí spisu XYZ a tu si v originále nechali. Tak já jenom abych tam nebyl za blba a nehádal se s nima o ten originál neprávem.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #70 kdy: 13 Června 2016, 21:53:14 »

Z hlediska obecných principů zastoupení samozřejmě postačí při každém jednání za jiného PM předložit, jinak by zmocnitel nedělal nic jiného, než že by podepisoval do zásoby PM.

Většina SO to ví nebo si to nechá vysvětlit, patrně si budou chtít udělat pro své potřeby kopii, ale to už je jejich starost. Přinejhorším lze vybavit se vlastní (prostou, neověřenou) kopií - srov. rozsudek NSS ze dne 17. 10. 2014, č.j. 4 As 171/2014-26. A úplně přinejhorším je na každém úřadě i přepážka, kde provedou vidimaci nebo autorizovanou konverzi.
IP zaznamenána

Pohan

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #71 kdy: 27 Června 2016, 12:24:56 »

Technický dotaz:

Když jdete nahlížet, ohlašujete se předem (telefonicky), nebo tam nakráčíte bez ohlášení a dožadujete se spisu a úředníkova času?  :)
IP zaznamenána

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #72 kdy: 27 Června 2016, 13:13:23 »

Doporučuji ohlášení dopředu, protože už se mi stalo (a stalo se mi to tedy i u nařízeného ústního jednání), že úřednice byla mou přítomností překvapena a nechala mě 15 minut čekat, než ten spis připraví (načísluje atd.).
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #73 kdy: 27 Června 2016, 15:20:42 »

Pokud nechcete čekat, tak je lepší se předem ohlásit, ale přijdete o tu legraci jak na ouřadě najednou začne hučet v úle....po poslední zkušenosti doporučuji (máte-li čas) nejprve požádat o nahlédnutí do seznamu spisu a pak teprve chtějte kopii celého spisu, mám totiž silné podezření, že seznam položek teprve vyráběli a nachytat je u příznání, že spis nemá všechny náležitosti je docela kladný bod pro případné WIN v celém případu.
IP zaznamenána

Pohan

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Síť nahlížečů - diskuze
« Odpověď #74 kdy: 27 Června 2016, 15:27:35 »

Děkuji za odpověď. Přiznám se, že mi o ten Fun faktor jde, kdy úředník něco neplánovaně musí. ;)
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16