30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zbytkové THC v krvi  (Přečteno 5418 krát)

Dvory

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Zbytkové THC v krvi
« kdy: 05 Listopadu 2015, 00:00:23 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu aktuální problematiku.

Jako většina mladých jsem uživatelem marihuany, nevím jestli se dám charakterizovat jako občasný nebo chronický, nicméně zhruba každý pátek si dám sklo, dvě a do pondělí neřídím.

Když by mě v pondělí zastravili a dali líznout tak asi hádám, že bych ještě nalízal a šel bych na krev. A jde mi o to, i když by ještě nebyly výsledky krve, odebrali by mi řidičský průkaz, takže bych musel jít pěšky a navrátili by mi ho až se vše vyřeší? Nebo jak to v takovém případě chodí?


Děkuji za moc za osvětu problému
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Zbytkové THC v krvi
« Odpověď #1 kdy: 05 Listopadu 2015, 00:35:47 »

Kolem zbytkovych hodnot jsou na netu tuny textu. Doporucuji nastudovat. Je realna sance, ze mas stalou hladinku vyssi nez zakonne 2ng.
Lizaci testy prukazne nejsou, a ano, pokud nalizes, jede se na krev ....
Ani vysledky z odberu krve jeste nejsou urcujici, pobezi spravko, prizvou znalce a az ten urci miru ovlivneni.

Ale.

Jakmile jsi pres 2ng/ml o papiry beztak prijdes, tezko tam neco uhrat.

Asi by bylo dobry budto prestat hulit, nebo si v prubehu tydne domluvit (a zaplatit) test krve, at vis na cem jsi.

Odebrani ridicaku na miste se da pomerne efektivne zabranit tim, ze ho proste "zapomenes" a az bengo vyjevi, co chce vlastne resit, tak ho "najdes". V pripade pozitivniho testu na THC je to ale jen odklad problemu. A musis si nastudovat co a kdy rikat a nerikat, delat a nedelat, aby sis "zapomenutim" ridicaku neublizil.
« Poslední změna: 05 Listopadu 2015, 10:32:16 od frantisek »
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkové THC v krvi
« Odpověď #2 kdy: 05 Listopadu 2015, 00:40:26 »

Spousta informací je v tomto vláknu : http://30kmh.cz/index.php?topic=1143.msg7800#msg7800

Jinak doporučuji si naskenovat OP + ŘP, napsat k tomu :Prohlašuji, že uvedená kopie souhlasí s originálem a případně si u toho nechat ověřit podpis. Samozřejmě to originál nenahradí, ale můžete to vozit v autě v přihrádce (jakoby pro případ zapomenutí dokladů) a s tím se vytasit při kontrole. Pokud něco bude, tak je to zanedbatelný přestupek, pokud nic nenajdou, tak vy zázrakem originál ŘP objevíte v zadní kapse. Tenhle postup by měl řešit řízení do doby, než se potvrdí obsah THC (a ne jenom metabolitů) v krevním testu. 
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkové THC v krvi
« Odpověď #3 kdy: 05 Listopadu 2015, 09:51:41 »

Přesně tak, čili ještě jednou na závěr zopakuji zlaté pravidlo: Pokud máme sebemenší pochybnosti, že bychom mohli být na něco pozitivně změřeni, za žádnou cenu nikdy nedáváme řidičák z ruky a tvrdíme, že ho nemůžeme najít.
IP zaznamenána