30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Rychlost v půjčeném autě  (Přečteno 4182 krát)

Maxik

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[?] Rychlost v půjčeném autě
« kdy: 02 Listopadu 2015, 21:03:16 »

Zdravím,

Před třemi týdny mi přišel papír z magistrátu,že me autopujcovna "nabonzovala" a ze se mam postavit k poruseni rychlosti na mestskem okruhu kde me vyfotila kamerka. Jaky je postup v takovem pripade? Nahlasili firmu,ne osobu. Dekuji mnohokrat
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost v půjčeném autě
« Odpověď #1 kdy: 02 Listopadu 2015, 21:14:50 »

První reakce.
Před třemi týdny? V tom případě již nepochybně
- máte v rukách spis, získaný na základě InfZ a je jasné, co proti tomu pirátovi, který jel v autě, které jste si Vy vypůjčil, mají,
- máte podrobně prostudovanou smlouvu s autopůjčovnou, ve které je řešeno, jak to bude s případnými přestupky,
- máte podrobně prostudovanou smlouvu s autopůjčovnou, ve které je řešeno, jak to bude když vůz zapůjčíte někomu třetímu.
Co po Vás magorát přesně chce a v jakém termínu?

EDIT: Dodatečně se omlouvám za jízlivý tón příspěvku, který jsem zvolil po zjištění, že jste na fóru registrován přes rok. Po shlédnutí vašich statistik konstatuji, že jsem šlápl vedle, anžto jste zde strávil minimum času, takže z tohoto hlediska jste úplný nováček.
« Poslední změna: 02 Listopadu 2015, 21:59:57 od nenym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost v půjčeném autě
« Odpověď #2 kdy: 02 Listopadu 2015, 21:45:13 »

Jedná se pro Vás o příležitost, jak se bezplatně vzdělat v této oblasti.
Viník je známý = autopůjčovna nezajistila, aby se s půjčeným autem nepyrátilo.
Jak psáno, mrkněte do smlouvy s autopůjčovnou.
Můžete ji z toho zkusit vysekat tak, že napíšete, že auto si  od Vás zapůjčil Váš obchodní partner  Mr.Dalby Andy. Mohu dodat jeho anglickou adresu, na které přijme korespondenci a přizná se.
Na Vaši firmu to hodit nejde, neboť není provozovatelem zapsaným v TP.   
 
IP zaznamenána

Maxik

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost v půjčeném autě
« Odpověď #3 kdy: 07 Listopadu 2015, 11:24:34 »

Ve smlouve s pujcovnou je ze pokuty jdou za mnou. Problem je ze papir co mi poslal urad se ztratil. Kdybych byl predvolan,mam se omluvit a jit k lekari pro razitko. Pak po case zazadat o spis. Ale je nejaka moznost zjistit zda budu predvolan? bez toho papiru nevim nic. Jizlivy ton je na miste,mel bych to uz davno znat.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost v půjčeném autě
« Odpověď #4 kdy: 07 Listopadu 2015, 11:50:45 »

Jak je to dlouho od přestupku ?
Jak moc bylo překročeno ?
Firma je FO nebo PO ?
Má firma DS ?
Jednalo se o výzvu k zaplacení nebo k podání vysvětlení ?
Je ta autopůjčovna nějak spřátelená ?
Jaké máte číslo bot ?
Jste gay, nácek nebo sluníčkář ?
.....
Tolik otázek a tak málo odpovědí. Život je děvka a my jsme její zákazníci. Tak si s ní zkusme užít.
IP zaznamenána