30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Co je to ta "krajní nouze"?  (Přečteno 15298 krát)

hitch

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Co je to ta "krajní nouze"?
« Odpověď #15 kdy: 07 Září 2015, 22:21:36 »

Spíš jsem věřil a věřim  ve "zdravej selskej rozum", férovost a spravedlnost, jak tak koukám realita asi bude jinde, dík za odkaz, aspoň si do rána něco přečtu a budu třeba o něco moudřejší a chytřejší.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Co je to ta "krajní nouze"?
« Odpověď #16 kdy: 07 Září 2015, 22:33:38 »

Spíš jsem věřil a věřim  ve "zdravej selskej rozum", férovost a spravedlnost, .....
Vězení jsou plná optimistů co věřili ve spravedlnost ... hihi.
A hřbitovy jsou plné pistolníků co věřili, že tasí dříve než já.  :)
Pekař strká chleba do pece, hrobník lidi do penálu, kriminalista lidi do kriminálu (nadneseně) .... nic osobního, prostě obyčejná práce.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Co je to ta "krajní nouze"?
« Odpověď #17 kdy: 07 Září 2015, 23:14:02 »

dík za odkaz, aspoň si do rána něco přečtu a budu třeba o něco moudřejší a chytřejší.

Do rána si raději přečtěte kompletní FSM a zjistěte si PROČ NIKDY NEMLUVIT S POLICIÍ.
Pokud nejste totální naivka, tak se ráno policistům telefonicky omluvte, že Vám třeští hlava, zajděte si s tím k doktorovi a pak rovnou za právníkem.
Pokud se tedy přecijen odhodláte riskovat a půjdete na tu akci, vezměte si sebou alespoň nějakého spolehlivého kamaráda jako svědka a vše ho nechte nahrávat na mobil či kameru. Případně nahrávejte Vy. Pokud začnou policisté píčovat, a namítat, že to nahrávají oni a že to stačí, nebo že si to nepřejí, nebo na Vám to podle nějakého paragrafu budou zakazovat okamžitě odejděte, je to jasný signál, že Vás chtějí nějak ojebat!
Nevěřte jim ani slovo, byť by na Vás byli slušní.....

IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:Co je to ta "krajní nouze"?
« Odpověď #18 kdy: 08 Září 2015, 06:30:20 »

Tady je celkem obsáhlý článek k rekonstrukci: http://www.krimi-servis.cz/?p=106
S tou omluvou opatrně, rekonstrukci můžou provést i tak bez Vaší přítomnosti.
Ve Vašem zájmu je abyste byl přítomen a mohl jim nastínit svou verzi. Natáčet musí, je to povinnost. Bez toho by byla celá rekonstrukce k ničemu. Právníka kontaktujte neprodleně, tohle už není žádná prdel, mlčet a nekomunikovat by mohlo být proti Vám, protože ten druhej jim něco navykládá a od Vás nic nebudou mít, tak uznají jeho verzi a budete v loji. Nutit Vás samozřejmě nemůžou.
Takže právníka hned, než si necháte blbě poradit.
« Poslední změna: 08 Září 2015, 06:39:31 od Tacecek »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Co je to ta "krajní nouze"?
« Odpověď #19 kdy: 08 Září 2015, 07:54:36 »

Ne tak docela. Pokud má být přítomen pan XY a pan XY ráno oznámí, že si přeje obhájce, je vyšetřovatel povinen ho přizvat. Pokud se to obejde bez pana XY, tak samozřejmě tam pan XY být nemusí.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Co je to ta "krajní nouze"?
« Odpověď #20 kdy: 08 Září 2015, 09:47:49 »

Já tomu teda vůbec nerozumím. Nevím jak to celé probíhalo, ale vyplývá mi z toho, že jste někam odjel, pak zastavil auto a zavolal policajty. Ti Vám dali po nějaké době dýchnout. A to jste si nemohl dát panáka poté co jste jel autem? Na kuráž aby jste měl sílu jim zavolat? Nicméně určitě je to na nějakou právnickou pomoc.
IP zaznamenána

hitch

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Co je to ta "krajní nouze"?
« Odpověď #21 kdy: 08 Září 2015, 13:25:24 »

Tak je po rekonstrukci. Narychlo jsem si sehnal aspoň přítele mojí matky, který pracuje u městské policie, ten se mnou šel, požádal je za mě jestli se může účastnit, bylo mu to povolený ale nemohl natáčet a slovně přerušovat.tak si tajně jen nahrával zvukový záznam

pokaždé když se začali bavit o té jízdě vozidlem, mi doporučil nevypovídat, nebo to rovnou zkončit. oni to respektovali a rekonstrukci prováděli jen kvůli té druhé věci. po konci mi doporučili si na ten přečin jízdy pod vlivem alkoholu vzít právníka a svoje dotazy směřovat na obvoďáky nebo st. zástupce, že to stejně nebylo předmětem rekonstrukce.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Co je to ta "krajní nouze"?
« Odpověď #22 kdy: 08 Září 2015, 17:44:18 »

Tak aspoň vidíš, že to je přesně tak, jak bys čekal. Policajti přesně vědí co můžeš a co ne, ale upozorňovat tě na to ve vlastním zájmu nebudou. Svoje práva si musíš hlídat sám.
IP zaznamenána