30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Predjizdeni pres plnou caru  (Přečteno 5834 krát)

14253669

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Predjizdeni pres plnou caru
« kdy: 13 Srpna 2015, 06:33:50 »

Zdravim. chtel bych se zeptat,vcera jsem zacal v obci predjizdet na prerusovane care auto,nez jsem ho ale stihl predjet,zacala uz cara plna a v tom jsem si vsiml policajtu,nezastavili me,tak jsem jel dal,ale ve zpetnem zrcatku jsem videl,jak policajt stoji s fotakem a asi me foti. mam asi,ocekavat nejaky dopis,ze? ale proc me nezastavili?pravda,meli tam zrovna kamion,ale i tak. a co mi hrozi? prece jen jsem zacal predjizdej na prerusovane care,pres plnou jsem jel jen proto,ze jsem to nestihl,tak by to nemuselo byt tak hrozny,nebo se pletu? diky
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Predjizdeni pres plnou caru
« Odpověď #1 kdy: 13 Srpna 2015, 06:57:58 »

Zdravim. chtel bych se zeptat,vcera jsem zacal v obci predjizdet na prerusovane care auto,nez jsem ho ale stihl predjet,zacala uz cara plna a v tom jsem si vsiml policajtu,nezastavili me,tak jsem jel dal,ale ve zpetnem zrcatku jsem videl,jak policajt stoji s fotakem a asi me foti. mam asi,ocekavat nejaky dopis,ze? ale proc me nezastavili?pravda,meli tam zrovna kamion,ale i tak. a co mi hrozi? prece jen jsem zacal predjizdej na prerusovane care,pres plnou jsem jel jen proto,ze jsem to nestihl,tak by to nemuselo byt tak hrozny,nebo se pletu? diky

Budte naprosto v klidu. Z 90% se jiz nic vic nestane, v opacnem pripade nemaji pachatele a SPRDEL nelze aplikovat. Takze maji peska.
Kdyz neco prijde, dejte to sem. V zadnem pripade nikam nechodte a s opicii nemluvte!
IP zaznamenána

142536699

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Predjizdeni pres plnou caru
« Odpověď #2 kdy: 13 Srpna 2015, 21:25:17 »

Děkuji za odpověd, velice jste me potěšil a uklidnil. Doufám tedy, že nic ani nepříjde a kdyby náhodou,tak dám sem vědět co. Děkuji :)

P.s. Musel jsem si udělat novej nick,nešlo se mi přihlásit a ani obnova hesla mi nefungovala
IP zaznamenána