30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nehoda pod vlivem  (Přečteno 7361 krát)

bjhFS

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Nehoda pod vlivem
« kdy: 10 Srpna 2015, 17:12:12 »

Dobrý den, prosím o pomoc. Z mojí hlouposti se stala nemilá věc. Měl sem nehodu, v celkem malý rychlosti. Autu skoro nic neni, svodidla poškozená... po příjezdu policie (kterou mimochodem zavolal akční kolemjedoucí) jsem nadýchal 0,87 a poté 0,91 promile. Nikdy předtím sem žádnou nehodu nespáchal, pokuta pouze za zákaz vjezdu a prasklou žárovku. Řidičák zabaven na místě...  :-\ Tak nějak vše sem jim řekl, že to tam neznám a na prudkou zatáčku sem večer reagoval bržděním a vylítnutím do protisměru. Uvedl sem požití dvou 12° piv. Ted čekám na předvolání a vůbec nevím jak to řešit, co říct na výslechu apod... + škoda na svodidlech.....
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda pod vlivem
« Odpověď #1 kdy: 10 Srpna 2015, 23:44:45 »

No já myslím, že tady už je hotovo a jen obhlížíte bojiště plné Vašich padlých nadějí.
Vzhledem k blízkosti limitu pro TČ (1 prom) to vidím to na horní sazbu (20.000 + 1 rok bez), pokud nenarazíte na rozvedenou paní, kterou si budete ochoten vzít. Nebo něco podobného fantastického.
Ještě si tu počtěte, zkuste se k ničemu nevyjadřovat, dokud nebiudete mít v ruce kopii spisu a tu sem potom hoďte, jestli tam nebude nějaká skulinka. Pokud bude, tak se vyplatí to svěřit někomu ostřílenému (což Vy ještě chvíli nebudete), ale ŘP mají oni a tím pádem i spoustu času.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda pod vlivem
« Odpověď #2 kdy: 11 Srpna 2015, 11:07:06 »

Vzhledem k tomu, že rozhodně nelze očekávat menší flastr než 1 rok je možno zkusit dotáhnout to do prekluze a v případě úspěchu alespoň neplatit pokutu. Jinou šanci nevidím. Studujte "aktivní přístup k délce řízení"
IP zaznamenána

bjhFS

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda pod vlivem
« Odpověď #3 kdy: 13 Srpna 2015, 17:49:41 »

Děkuji za reakce. Když mají řidičák, jaká je doba než se zahájí řízení ? Co mám vypovídat na policii ? Jdu studovat ten aktivní přístup k délce řízení... Pokud Vás něco napadne, klidně do SZ.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda pod vlivem
« Odpověď #4 kdy: 13 Srpna 2015, 23:52:12 »

Co mám vypovídat na policii ?

V první fázi vůbec nic. Nejprve nastudujte spis.
IP zaznamenána