30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?  (Přečteno 19117 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #30 kdy: 30 Listopadu 2015, 20:07:11 »

Todle je fakt pražskej Jordánek. Zdeněk Tomek, úplnej debil.

Prej po konzultaci s odvolacím orgánem bylo doporučeno výpověď zopakovat pže sprostý obvinený má právo tam být a klást otázky ;D Opička odříkala víceméně totéž co před tím, jinými slovy. Něco vynechala, to sem se doptal. Na pár podivností jsem upozornil, dalo by se na nich točit, byť ho to asi neznevěrohodní jako svědka úplně.

Škoda, že nemám audiozáznam komplet, řidiče kterýmu byla udělena bloková pokuta údajně nedohledají, že se k těm záznamům nedostanou (jo, to jo, normálně tam čumí i na věci starý pět let, den, místo a čas mají, takže poláka by zjistili kdyb chtěli). V jedné věci totiž lhal jako když tiskne - ptal sem se esli toho poláka poučil o právech, že prej ano. To je nebetyčná lež, to celou tuhle akci odstartovalo když jsem polákovi nabíd právní pomoc a ptal se obou, jestli bylo poučení a že doporučuju neprojednávat na místě, načež se opička právě začala vztekat. Ale to neva.

Každopádně Tomkovi řikám, tady máte moje prohlášení písemně když jste se za celejch 11 měsíců neuráčil po mě chtít podání vysvětlení, ať tu nejsme do zejtra až to budete datlovat jak vám to budu říkat. Abyste taky věděl co se stalo z mého pohledu. Si to přečtěte a berte to jako důkaz svědeckou výpovědí, esli to nestačí, tak si mě předvolejte na podání vysvětlení (začal něco vo tom že todle je přece ústní jednání, řikám že to je něco úplně jinýho a podání vysvětlení/svědeckou výpověď po mě od začátku nikdo nechtěl, takže se samozřejmě hlásím sám) nebo to můžete dělat jako důkaz čtením listiny.

To jsem mu eště taky skočil do řeči v  tom, když začal huhlat něco o tom, že se podíváme na podklady před vydáním rozhodnutí. Řikám jak, to je úplně jinej právní úkon, byl jsem předvolán na ústní jednání. Tady budeme dál navrhovat důkazy, svědky, tady máte moje svědectví a žádost o předvolání dalších svědků. Tímto to máte v rovině tvrzení proti tvrzení a musíte jednoho znevěrohodnit nebo se s tím jinak vypořádat, máte jenom dvě protichůdná svědectví, tak jaký rozhodování. Taky jsem poukázal na to, že stejně je prekluze za 32 dní a i kdybych tam nešel vůbec, tak nemá šanci pravomocně rozhodnout, tak co chce, ať to dá do šuplíku, udělá si čárku že se snažil a věnuje se něčemu jinýmu. Na to prej to mi tady linkujete jak mám postupovat? Lol…sem mu řikal, povídal jsem to hned na začátku, že k tomu budu mít věci když jste mě napoprvé závadně předvolal, doteď jste se na to nezeptal, akorát jste dělal samý boty, tak se na to vyprdněte, děláte chyby a budete dělat další.

Po cestě ještě řikám, tak jsem se ptal, že za vás úřad platil 2500 tomu ÚOOÚ, a co to disciplinární řízení? Prej že o ničem neví, tak říkám, že se zeptám kdy to hodlají dělat, že mi sdělili, že proti němu vedeno bude. A na závěr, ať vyřídí Ručkovi, že jakmile to prekluduje, tak ty jejich platy a odměny zjistíme. Dál viz toto vlákno, kroutí se a nechtějí poskytnout…no, po začátku ledna už nejsem zaujatej vedením řízení a žádost jim tam přistane znovu :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky