30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?  (Přečteno 19114 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #15 kdy: 13 Července 2015, 10:55:34 »

Hehe 8)

Cool :)

P.S. Vanda Foldova? To je snad smyslene jmeno ne? :)))
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #16 kdy: 13 Července 2015, 11:02:51 »

congratz :)

(blbý na tom akorát je, že se to stejně zaplatí z peněz obecních a ne soukromých daného přečinitele..)
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #17 kdy: 13 Července 2015, 11:35:40 »

(blbý na tom akorát je, že se to stejně zaplatí z peněz obecních a ne soukromých daného přečinitele..)
Přesně. každej úředním by měl mít hmotnou odpovědnost. Počínaje patfusákem s pistolí přes ouřadu po politika. Pak by se rozmýšlel kam da lempl štempl.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #18 kdy: 13 Července 2015, 11:38:37 »

No budu samozřejmě požadovat informace o pokutě a jak úřad řešil pochybení toho podržtašky…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

1ac0

  • Příspěvků: 79
    • Zobrazit profil
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #19 kdy: 02 Srpna 2015, 10:13:04 »

Nedá se ještě nějaká stížnost nadřízenému na laxnost a diletanství? Dotyčný ouřada mě mj. chybně předvolal na ústní jednání den předem, než se to mělo konat (přičemž mě vypakoval že tam za 10 minut má jiné jednání, odmítl mě i nechat nahlédnotu do spisu etc. a pak mi do sranda žádosti o mimořádnou náhradu výdajů ještě napíše, že jsem s odložením souhlasil tak nemám co chtít žádný prachy za jízdenky a ztracenej čas že jsem tam jel zbytečně!). V podstatě to ještě pořádně nezačalo a už několik bot, tak že bych je trochu nechal papírovat.
akoze ta predvolal den dopredu na jednanie a ty si tam PRISIEL?!
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #20 kdy: 02 Srpna 2015, 12:18:48 »

Ne mě normálně předvolal, když jsem přišel tak na mě čuměl jak za jara a vypadlo z něj že to mělo být druhej den ráno a že nemá čas. Očividně kopie předchozího dopisu, změnil méno a čísla, už ne datum.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

1ac0

  • Příspěvků: 79
    • Zobrazit profil
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #21 kdy: 02 Srpna 2015, 20:17:21 »

Ne mě normálně předvolal, když jsem přišel tak na mě čuměl jak za jara a vypadlo z něj že to mělo být druhej den ráno a že nemá čas. Očividně kopie předchozího dopisu, změnil méno a čísla, už ne datum.
no pokial by som prisiel v den ked ma predvolal a na to predvolanie mam v rukach od uradnika papier a uradnik by mi povedal sorry ale az druhy den tak by som uz druhy den nechodil, pockal na rozhodnutie a nasledne v odvolani namietal, ze som sa dostavil v dany den k ustnemu prejednaniu ale nic sa nekonalo.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #22 kdy: 02 Srpna 2015, 20:57:54 »

Nikam sem nešel, řekl jsem mu samozřejmě jasně že ať mě řádně předvolá znova, po několika týdnech dorazilo další předvolání, mezitím jsem požádal o kopii spisu a tam došlo to co odstartovalo vlákno. Aktuálně blanketní odvolání na podjatost, mám na poště nějaké dopisy, něco z toho možná bude další předvolání, zítra si jdu pro dva.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #23 kdy: 03 Srpna 2015, 18:01:27 »

Došla data. Zastupitelstvo schválilo 10. 3. inkaso 6M, ke 30. 6. zatím vybráno 2M737. Blokově jen 137k4, ve správním 2M5996. Víc že systém neumožňuje vypsat (chtěl jsem vydělit z toho některý druhy).

A aby byla sranda, došlo předvolání k seznámení se s podklady k rozhodnutí. Připomínám, že neproběhlo žádné řádné ústní jednání ani výslech svědků (poprvé mě předvolal blbě, podruhé byla prokazatelně doručena podjatost před dalším jednáním a výslechem - ze zákona nesmí tyto úkony činit dokud není rozhodnuto). Jediný co má k dispozici je úřední záznam jedné opičky bez svědků a jakéhokoli audio/vizuálního záznamu. Ten chlap je buď ale úplně dutej, nebo mě zkouší.
« Poslední změna: 03 Srpna 2015, 18:08:15 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #24 kdy: 30 Srpna 2015, 01:54:19 »

Poslal jsem hezký doplnění vyjádření k podkladům před vydáním rozhodnutí, tak uvidíme, tipuju že to hromadu sr* bude tlačit dál a budu muset psát hodně dlouhý odvolání, který tam nebudou ani číst a nechaj to shnít v šupleti.

Každopádně jsem poslal i dotaz kolik dostali tu pokutu a jak vola za jeho průser kterej odnesl celej úřad řešili… ;D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #25 kdy: 21 Října 2015, 21:54:41 »

Koukám jsem to ani neaktualizoval. Prej platili 1000+1000 (jestli se pamatuju dobře), bude to s ním řešit jakási komise a „přijali opatření k nápravě aby se situace neopakovala“  ;D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #26 kdy: 26 Října 2015, 14:59:54 »

A ještě další lejstro, magorstrát zamítl odvolání proti podjatosti, dalo se čekat. Nicméně podle mě už to vzdali a během pár týdnů bude možné kauzu přesunout do Win. Prekluze je první týden v lednu, za chvilku je listopad, i kdyby poslali rozhodnutí hned, tak při využití všech lhůt a podání blanketu dostanou ostré 10+stránkové odvolání nejdřív v prosinci, a tam už jsou samý svátky a dovolený. Nikdo se nebude chtít tím pročítat, natož to urgentně posílat na magorstrát aby urgentně rozhodl on. A jelikož celý je to postavený na hovně (ústní jednání nezákonný), tak to má potenciál na hraní dalšího minimálně půl roku, protože todle by snad ani magorsrát nepodržel.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

root

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #27 kdy: 26 Října 2015, 17:13:25 »

Videl jsem i rozhodnuti, vydane 29.12., takze bych na ty svatky zase tolik nespolehal (pravda, tehdy bylo o zastaveni rizeni, ale to na veci nic nemeni).
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #28 kdy: 26 Října 2015, 19:43:42 »

I kdyby to náhodou magorstrát četl a podržel, tak tohle je tak jasný, že nemám problém jít k soudu. Ale jim o nic nejde, je jim od začátku jasný, že tenhle případ nestojí na ničem. I kdyby nakrásně proběhlo ústní řízení legálně a já bych nedokázal znevěrohodnit opičku, tak jediný co maj je tvrzení proti tvrzení. Svědky z Polska odmítnou předvolat i kdybych se na hlavu stavěl, to je jasná věc.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kopie spisu obsahuje osobních údaje cizích osob?
« Odpověď #29 kdy: 23 Listopadu 2015, 18:05:44 »

Von je blbej jak tágo. Mě normálně předvolal na 30. za tejden, společně i s tou opičkou. Já tam snad normálně pudu si je vychutnat…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky