30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dnešní události... a když neplatíš, tak ti sebereme nárok na to se bránit  (Přečteno 13437 krát)

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil

Vypadá to, že nám to chtějí trošku zjednodušit  :-X
1000 Euro, zastřelit, účelově zdržovat... já bych blil z těchlech keců a hlavně z toho že vim, že 80% populace jim to žere.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/215411000100524/obsah/402612-pokuty-misto-spravniho-rizeni
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil

děkuji, viděl jsem a již jsem zvracel
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil

A utahujou a utahujou.........
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil

Vypadá to, že nám to chtějí trošku zjednodušit  :-X
1000 Euro, zastřelit, účelově zdržovat... já bych blil z těchlech keců a hlavně z toho že vim, že 80% populace jim to žere.
Hm, já tomu nerozumím, kde se to v těch idiotech na nejvyšších místech bere, že je furt baví utahovat šroub. Vždyť jednou ten závit strhnou a budou viset. Přeci vidí, že ten odpor roste. Asi neznají 85 let starý důkaz, že nelze stvořit uzavřenou soustavu pravidel, která by nevedla k nějakému možnému ohcaní ( http://cs.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6delovy_v%C4%9Bty_o_ne%C3%BAplnosti ). A zrovna v Česku to zkoušejí. Tohle skončí násilnou demontáží kamer, podpalováním policejních aut a střelbou na pohyblivé cíle. A to se na to netěším.  :( >:(
IP zaznamenána

bierbitzch

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil

a 10 minut po reportazi isla reportaz s nejakym invalidom, ktoremu ourada (myslim, ze Uhlir sa volal, neobajvil sa tu niekde vo fore uz nahodou? podla jeho argumentacie v reportazi cisty zmrd) napalil pol roka zakaz cinnosti, pretoze mal znacku s ecv za celnym sklom namiesto na narazniku... chlap je bez auta odpisany. Ale pekne bolo, ze v tejto reportazi nepadali slova "vyhyba se trestu" a "vyuziva klicky v SpR" resp. "ucelove protahuje rizeni", ale iba minimalisticke "pan podal odvolani" - taka mala ukazka nazorovej konzistencie CT :)
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil

Já doufám, že to neprojde, i když Listina se stává už více méně bezvýznamným cárem papíru (zvláště pro PaChy).

Osobně, když slyším vyjádření některých vysoce postavených PaChů, nechápu, jak se mohli na to místo dostat.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Osobně, když slyším vyjádření některých vysoce postavených PaChů, nechápu, jak se mohli na to místo dostat.

Já naopak chápu proč se tam dostali a proč se tak vyjadřují.....

BTW: Snad jste si pane kolego nemyslel, že služební postup byste získal opravdovou pomocí občanům.....
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil

Ta dalsi reportaz o spz pridelane na jinem miste je vtipna no. Skoda, ze nebyly ty reportaze hned po sobe. To by snad i luza pochopila ze je neco spatne.  :x
IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil

To už se zase jedná o nějaké další novele? Jak vždycky vyhledáte ten seznam všeho, co se má konkrétně změnit a jak? Hrozně by mě zajímalo jak chcou zajistit, že si fízl např. nedovolené předjíždění nevymyslí... Nebo vlastně že si cokoliv nevymyslí? Od toho je tu správní řízení přeci, abych měl vůbec šanci dokázat, že jsem se ničeho nedopustil, ne? To jsem zvědav, jak to udělají, aniž by nedošlo ke krácení práva na spravedlivý proces...
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil

Buďme optimisté. Třeba je to jen dělostřelecká příprava na to, že se tedy nebude obtížně a formálně zjišťovat řidič a rovnou se bude posílat celá pokutička provozovateli. A ovčané budou vědět, že mohlo být i hůř a všichni budeme happy. Židé v Osvětimi se také radovali z každého večera, kdy uléhali na lůžko, přeci jenom mohlo být o trošku hůř. A potom jednoho dne bylo .......   
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil

a takovéhle věci by nešli napadnout u ústavního soudu? nebo třeba výš, jak se na takové věci dívá EU soud pro lidská práva? :D tohle už musí být skoro nezákonné..
IP zaznamenána
In dubio pro reo

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil

když podrželi i tzv. „objektivní zodpovědnost provozovatele“, tak podrží i tohle. Nedělám si iluze…
IP zaznamenána

cestmir

  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil

myslim, ze Uhlir sa volal, neobajvil sa tu niekde vo fore uz nahodou? podla jeho argumentacie v reportazi cisty zmrd

Ano, ten je v HK vyhlaseny. Viz napr http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011060801
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

když podrželi i tzv. „objektivní zodpovědnost provozovatele“, tak podrží i tohle. Nedělám si iluze…
No von se tam hlavně dostal zatím jen jeden dost chabý pokus. Celá ta mafie totiž táhne za jeden provaz v tom, že se zoufale snaží to nenechat dojít k soudům a vypadá-li to na průser, nechaj to sami vyhnít. Někdo by jim mohl zatnout tipec…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil

když podrželi i tzv. „objektivní zodpovědnost provozovatele“, tak podrží i tohle. Nedělám si iluze…
No von se tam hlavně dostal zatím jen jeden dost chabý pokus. Celá ta mafie totiž táhne za jeden provaz v tom, že se zoufale snaží to nenechat dojít k soudům a vypadá-li to na průser, nechaj to sami vyhnít. Někdo by jim mohl zatnout tipec…

Mám podezření, že práve pro svoji chabost se tam dostal, aby padl nějakej dementní výrok o tom, že to je v pořádku a mohli to rozjet na plný vejce i jinde. Jinak ačkoliv si přeju aby to už bylo sestřelený, tak se bojim, že nikdo tam nenechá dojít něco, co má sílu to smýst do hajzlu. nejhorší na tom je, jak to sundat jinak?
IP zaznamenána