30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva k uhrazení určené částky ...  (Přečteno 4069 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Výzva k uhrazení určené částky ...
« kdy: 16 Května 2015, 20:55:37 »

Zdravím,
problém je v provozovateli vozidla, který má problém s jakýmkoliv "popotahováním". Taková tupá ovečka prostě (bohužel rodinný příslušník). Vzhledem k tomu, že jsem cca 200km od Prahy (tedy jediná cesta by mě vyšla asi na 1.000CZK + 4 hodiny času minimálně), uvážil jsem že bude výhodnější to zaplatit (chápu, je to humus). Řekl jsem provozovateli, ať jim hezky napíše, že jsem řídil já, že si to vyřeším = což byl z nějakého důvodu taky problém.

Myslel jsem, že provozovatelovi aspoň strhnou body za demenci, ale po přečtení několika článků na netu (a výzvy) jsem se asi mýlil. Takže pokud to chápu správně, když příště pojedu o 4kmh rychleji, už to řešit muset budou (vzhledem k tomu že se bude jednat o 50kmh+ mimo obec), je to tak?

Mě jen mrzí, že litr šel směrem kterým šel, nicméně tím to pro mě asi skončilo.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky ...
« Odpověď #1 kdy: 16 Května 2015, 22:10:48 »

Řekl jsem provozovateli, ať jim hezky napíše, že jsem řídil já, že si to vyřeším = což byl z nějakého důvodu taky problém.

Nějak to nechápu. Provozovatel Vás odmítá prásknout a zaplatí 1000 Kč ?---NO tak proč ne je to přece jeho tisícovka.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky ...
« Odpověď #2 kdy: 16 Května 2015, 22:18:13 »

Vzhledem k tomu, že jsem cca 200km od Prahy (tedy jediná cesta by mě vyšla asi na 1.000CZK + 4 hodiny času minimálně), uvážil jsem že bude výhodnější to zaplatit (chápu, je to humus).

Skoro všechno se dá řešit poštou a nebo by se našel zmocněnec v Praze.

Myslel jsem, že provozovatelovi aspoň strhnou body za demenci, ale po přečtení několika článků na netu (a výzvy) jsem se asi mýlil. Takže pokud to chápu správně, když příště pojedu o 4kmh rychleji, už to řešit muset budou (vzhledem k tomu že se bude jednat o 50kmh+ mimo obec), je to tak?

Nebudou posílat výzvu k zaplacení určené částky (odpustek). Ale pak to stejně může jít na SPRDEL a tam body nejsou.


Mě jen mrzí, že litr šel směrem kterým šel, nicméně tím to pro mě asi skončilo.

Když se provozovateli chce jim ty peníze dát tak to opravdu zaplacením skončilo.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky ...
« Odpověď #3 kdy: 16 Května 2015, 22:26:42 »

....Takže pokud to chápu správně, když příště pojedu o 4kmh rychleji, už to řešit muset budou (vzhledem k tomu že se bude jednat o 50kmh+ mimo obec), je to tak?
Jo budou to řešit, půjde to rovnou na sprdel, když Vám prokáží řízení, tak to bude 6M bez ŘP, 5000-10.000 Kč a 6b. Pokud řidiče nezjistí, tak budou chtít cca 5000+1000 správko.
To je dobrá challenge, tak do toho.  :)
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky ...
« Odpověď #4 kdy: 16 Května 2015, 23:31:37 »

Jo budou to řešit, půjde to rovnou na sprdel, když Vám prokáží řízení, tak to bude 6M bez ŘP, 5000-10.000 Kč a 6b. Pokud řidiče nezjistí, tak budou chtít cca 5000+1000 správko.
To je dobrá challenge, tak do toho.  :)

 :D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.