30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zóna s omezenou rychlostí v obci  (Přečteno 8769 krát)

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
[WIN] Zóna s omezenou rychlostí v obci
« kdy: 29 Dubna 2015, 17:57:39 »

Vážení, dovoluji si požádat o názor k zajímavé situaci ..... byl jsem na vrakáči v jisté obci ( spadá pod správní úřad Brandejs ). Dovezen tam jiným řidičem, odjížděl pak již jako řidič vlastním do Práglu .... jako krutý pirát si to valím obcí na metropoli , už skoro opouštím dědinu - a ejhle - ze zákrytu z odbočky vyskočí Městapo s plácačkou a richtuje mne na plac ve vedlejší..... že sem zločinec a bezohledně jsem překročil rychlost - jel "50", neboť v obci maj skoro přes celou ves zónu se "40" a ať koukám valit mergle za bloky.... já, eště vykulen, ale že nesouhlasím a beru správní......
Pak o tem dumám - dyk sem v tom nevinně !  Zahájil jsem štreku v obci, sice v zóně "40", ale to sem nemohl tušit, neboť jako řidič jsem žádnou takou ceduli po dobu jízdy nenatrefil !!!!
Takto bych to také chtěl ustát i v následném řízení  .... nebo ni ?
Díky za radu. 8)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zóna s omezenou rychlostí v obci
« Odpověď #1 kdy: 29 Dubna 2015, 18:18:17 »

Doporučuji na video s časovým údajem (např. noviny) zdokumentovat Vaši cestu start - zastavení a potom by jste to měl ustát. Zvlášť když to podpoříte informací, že se necháte zastupovat sakra drahým právníkem, tak ať začne obec šetřit. Chtějí peníze vybírat a ne odevzdávat.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Zóna s omezenou rychlostí v obci
« Odpověď #2 kdy: 29 Dubna 2015, 18:22:14 »

Já bych ještě zkontroloval, zda jsou vůbec značky zóny osazeny na všech příjezdových cestách a zda jsou osazeny v souladu se zákonem/normou/TP 65.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Zóna s omezenou rychlostí v obci
« Odpověď #3 kdy: 29 Dubna 2015, 18:23:54 »

Doporučuji na video s časovým údajem (např. noviny) zdokumentovat Vaši cestu start - zastavení a potom by jste to měl ustát. Zvlášť když to podpoříte informací, že se necháte zastupovat sakra drahým právníkem, tak ať začne obec šetřit. Chtějí peníze vybírat a ne odevzdávat.
Díky za radu ..... to jako teď projet znovu původní zločineckou trasu, tedy esli správně chápu - že se na ní opravdu předmětná značka zóny nevyskytuje ?   ::)
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Zóna s omezenou rychlostí v obci
« Odpověď #4 kdy: 29 Dubna 2015, 18:46:46 »

Já bych ještě zkontroloval, zda jsou vůbec značky zóny osazeny na všech příjezdových cestách a zda jsou osazeny v souladu se zákonem/normou/TP 65.
Děkuji za radu ..... obstaral jsem si TP65 a při nejbližší příležitosti prověřím..... mám to tam skoro 100 km  :(
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Zóna s omezenou rychlostí v obci
« Odpověď #5 kdy: 29 Dubna 2015, 19:14:27 »

mratínské městapo ?
je třeba vyčkat co bude
žembery chce prachy a ne chodit na úřad něco dokazovat
takže je klidně možné, že už nic nepřijde

/ měl jsem to samé, dokonce 53, naštěstí byla cedule na kraji obce zakrytá křovím... /
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Zóna s omezenou rychlostí v obci
« Odpověď #6 kdy: 29 Dubna 2015, 22:50:19 »

Já v tom vidím situaci "Úvaly, hlídka na kraji lesíčka".. taky jsem tam jednou jel asi 55, obecní carabiniéři že prej jsem v zóně 40, ale po sdělení, že řídím v tu chvíli asi kilometr a žádnou takovou značku jsem neviděl, tudíž o ní nevím a nejsem místní, abych tu zónu znal, mě nechali bejt.

TP65 je mimochodem moc užitečné čtivo..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Zóna s omezenou rychlostí v obci
« Odpověď #7 kdy: 30 Dubna 2015, 14:48:29 »

Díky za inspiraci, asi za týden-dva bych mohl mít do těch končin opět cestu..... jednak uvidíme, jak sou rychlí a druhak si obhlídnu terén ve smyslu TP65...... i varianta, že to pustí, když to není přínosem do jejich kasy ale do cizí se mi jeví reálná ( ve světle sdělených zkušeností ).....
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Zóna s omezenou rychlostí v obci
« Odpověď #8 kdy: 09 Června 2015, 20:22:26 »

Díky za inspiraci, asi za týden-dva bych mohl mít do těch končin opět cestu..... jednak uvidíme, jak sou rychlí a druhak si obhlídnu terén ve smyslu TP65...... i varianta, že to pustí, když to není přínosem do jejich kasy ale do cizí se mi jeví reálná ( ve světle sdělených zkušeností ).....
Takže k dnes furt nic ..... že by Mratínské městapo sobecky stornovalo.....  :-)
Potěší.......
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Zóna s omezenou rychlostí v obci
« Odpověď #9 kdy: 28 Dubna 2017, 09:17:55 »

Díky za inspiraci, asi za týden-dva bych mohl mít do těch končin opět cestu..... jednak uvidíme, jak sou rychlí a druhak si obhlídnu terén ve smyslu TP65...... i varianta, že to pustí, když to není přínosem do jejich kasy ale do cizí se mi jeví reálná ( ve světle sdělených zkušeností ).....
Takže k dnes furt nic ..... že by Mratínské městapo sobecky stornovalo.....  :-)
Potěší.......
S omluvou za zpožděnou informaci - skončeno bez další reakce opicajtů :-) !!!
« Poslední změna: 28 Dubna 2017, 09:21:19 od Jojoba »
IP zaznamenána