30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vyrozumění o spáchání přestupku minutu po skončení platnosti parkovacího lístku  (Přečteno 5111 krát)

packet

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil

Parkování zaplaceno do 9:15, v 9:16 vyrozumění od městské policie.
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil

Nění náhodou ip13e "kiss and ride"? na ni se dá platit parkovné, mám za to že slouží jen k zastavení, jinak bych řek že nic nebude, lísteček ukradla veverička a dál to řešit nebudou....
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Asi to bude IP13c. Podle mapy je na tom místě oranžová zóna a opravdu značka IP13c.

Jestli to dojde tak daleko tak se nabízí pozvat si policajty k výslechu a vychutnat si to  :)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil

Tohle nabízí zajímavou příležitost chtít po těch buzerantech dokázat, že jim šli správně hodinky. Docela by mě zajímalo, jak by to dokázali. A v případě pochybností ......
Samozřejmě, že Vy jste tam přesně v 9:15 ten jejich lísteček našel.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil

Podle mě by ten čas na oznámení mohl být klidně i 9:10.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Já mám špatné zkušenosti s parkovacími automaty. V Berouně byl na lístku špatný čas i datum >:( . Mám dojem, že v Trutnově  byl čas na lístku 15 minut v můj neprospěch, což je při půlhodinovém parkování dost. Jak bych se ubránil netuším  :(
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil

To v Dobříši jsou zase jen kasičkové hodiny. Vhodíš 10 Kč, naskočí časovač 30 min. Pokud chceš doklad, máš si někam zavolat a oni ho pošlou. To asi není úplně v souladu se zákonem o účetnictví. A jak se na tuto kasičku napojí registrační on-line pokladna, taky nevím....:-)) Ignoruji to. Jednou se ptal jedné městské opičky, kam si můžu dát taky svoji kasičku. Koukal jak vrána.
IP zaznamenána