30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Sprdel po nabonzování cizince  (Přečteno 1005 krát)

Viro

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Sprdel po nabonzování cizince
« kdy: 09 Ledna 2024, 15:23:38 »

Přišla mě výzva, nahlásil jsem řidiče (motorka byla po nějakém tom měsíci na něj převedena) a nyní přišel příkaz. Hodlám poslat odpor, ale co dál?
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel po nabonzování cizince
« Odpověď #1 kdy: 09 Ledna 2024, 15:33:50 »

1) Odpor.
2) Zajistit kompletni spis a z nej zjistit jak a kolikrat obesilali Aliho z Damasku.

Dal se uvidi podle spisu.
IP zaznamenána

Viro

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel po nabonzování cizince
« Odpověď #2 kdy: 10 Ledna 2024, 07:31:10 »

Díky. Odpor podám a pak uvidím, co udělají, případně si udělám cestu  a prohlédnu si spis.  Měl jsem za to, že když dám řidiče, už bude klid.
IP zaznamenána

Viro

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel po nabonzování cizince
« Odpověď #3 kdy: 24 Ledna 2024, 15:11:17 »

1) Odpor.
2) Zajistit kompletni spis a z nej zjistit jak a kolikrat obesilali Aliho z Damasku.

Dal se uvidi podle spisu.
Tak jsem to proštudoval a našel jsemjedinou chybu a to v uedení jednoho neexistujícího paragrafu. A jak jsem se jal prostudovat tématiku, tak nevidím světélko na konci tunelu. Prostě řidič je pro ně neznámej - nepřevzal, nekomunikuje, nedoručilo se a tím šmitec :-( :x
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 923
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel po nabonzování cizince
« Odpověď #4 kdy: 24 Ledna 2024, 16:27:58 »

Jak psal kolega Medved.. Zjistěte ze spisu, kolikrát obeslali Aliho. To je rozhodující. Existuje judikát, který stanovuje, že nestačí pouze jedno obeslání , když řidič nereaguje. Musí zaslat minimálně 2 výzvy nebo zkrátka provést nějaký další krok ( předvedení, lustraci v rejstříku osob pro dohledání jiné kontaktní adresy atd.)
IP zaznamenána

Viro

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel po nabonzování cizince
« Odpověď #5 kdy: 25 Ledna 2024, 07:15:05 »

Dík. Ještě to projdu.
IP zaznamenána

Viro

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel po nabonzování cizince
« Odpověď #6 kdy: 04 Března 2024, 08:23:36 »

Jak psal kolega Medved.. Zjistěte ze spisu, kolikrát obeslali Aliho. To je rozhodující. Existuje judikát, který stanovuje, že nestačí pouze jedno obeslání , když řidič nereaguje. Musí zaslat minimálně 2 výzvy nebo zkrátka provést nějaký další krok ( předvedení, lustraci v rejstříku osob pro dohledání jiné kontaktní adresy atd.)
Mám celý spis naskenovaný. Aliho obeslali pouze jednou. No, do Sýrie to není zrovna zadarmo, tak se neamáhali příliš. Mohl bych dostat číslo judikátu, případně link? Prohrabával jsem ÚS a NSP a na nic takového nenarazil. Pravda, jsem tímto postižen poprvé a proto nemám potřebné zkušenosti, ale nemám rád, když mě stříhá vlnu někdo jiný, než moje žena. Když nic, tak alespoň zaměstnám úředního šimla.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Viro

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána