30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Automatický radar - dálnice - Německo  (Přečteno 27223 krát)

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #15 kdy: 27 Března 2018, 14:15:34 »

Dle mé praxe - nestahovat kalhoty.......eště je brzo  8) !
1. Vyčkat esli něco přijde.
2. Jak to přijde.
Hin se hukáže.
Záblesk nemusí nic znamenat ohledně postihu. Sám jsem již absolvoval i záblesky, kdy dále nebylo ani ťok ( ťuk ).
Tož vzhůru do dalších jarních kilometrů u soudruhů z NDR !
IP zaznamenána

Dr.

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #16 kdy: 27 Března 2018, 20:42:25 »

Jestli neco prijde, tak pri prekroceni do 20km/h je pokuta max 30E, nad 20km/h se zacinaji pricitat body a nad 25, resp. 40km/h je ve hre ridicak.
https://www.bussgeldkatalog.org/geschwindigkeitsueberschreitung/
IP zaznamenána

Astra_Coupe

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #17 kdy: 04 Října 2021, 19:52:01 »

Tak včera jedu do Lucemburska a hned dva blikance. Nevím, jak rychle si myslej, že je reálný zbrzdit z 200 na 120, ale bojím se, že tam bylo tak 140, možná 145. Pikantní je, že to bylo v místě, kde jsme jely vedle sebe 4 auta, tak jsme zvědavej, co na tý fotce bude vidět.

No a druhý pak už na okrsce. Waze to hlásil jako benga, tak nastavím na osmdesátce tempomat na 83, aby GPS ukazovala 80. Míjím ty údajný benga a zase rudej záblesk. Pokud mají skutečně toleranci 3 km/h, tak netuším, proč to blikalo.

Tak jsem zvědavej, jestli něco dorazí. Autu končí v prosinci operák, tak ho s trochou štěstí už bude vlastnit někdo úplně jinej :-D
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #18 kdy: 04 Října 2021, 21:09:42 »

Bliknutí asi nemusí vždy znamenat přestupek, ale změření ( s přísvitem ). Několikrát se mi stalo že blik z kufru auta na krajnici, a nic nedošlo - 1-2 roky zpátky. Naopak se mi stalo že nebyl blik - a bylo to ve schránce. Aspoň to taktok si vysvětluji.
IP zaznamenána

Astra_Coupe

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #19 kdy: 25 Listopadu 2021, 12:46:56 »

No tak to dorazilo. A k mému velkému překvapení mi benga tvrdí, že tam byla 60, když já si pamatuju, že ta, byla 80, na kterou jsem si nastavil tempomat. Takže se shodneme v tom, kolik jsem jel, ale ne v tom, jakej tam byl limit. Co s tím? Streetview v Německu není, je nějaká mapa rychlostních limitů?
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #20 kdy: 25 Listopadu 2021, 14:14:11 »

ASTRA ..... co přišlo ? ....komu přišlo ? .... co obsahovalo ?
IP zaznamenána

Astra_Coupe

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #21 kdy: 25 Listopadu 2021, 14:35:53 »



Idioti z leasingovky to opět zaplatili. Tak už to asi bude zase jen hádka mezi mnou a jima, že tam byla 80, že mám svědka (naštěstí), že o tom radaru Waze věděl a že nejsem idiot, abych si to zbytečně komplikoval, a tudíž že obvinění smyšlené a že to zaplatili je jejich problém.

EDIT: Aha, tak to nebylo to bliknutí, které jsem zaznamenal. To bylo někde na dálnici ve zúžení, asi teda ručním laserem. Tomu by i odpovídalo, že je tam svědek. Tak to je v řiti.
« Poslední změna: 25 Listopadu 2021, 14:55:01 od Astra_Coupe »
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #22 kdy: 25 Listopadu 2021, 21:13:06 »

Kromě dalšího je velmi zajímavé to foto....... obličej silně ze strany, to druhé je začerněná RZ - tedy foceno zepředu ? Laser mívá v návodu měření/focení téměř v ose pohybu..... Nebo je první foto z nějaké databáze a to druhé není RZ ?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #23 kdy: 25 Listopadu 2021, 22:06:50 »

A dokonce i jmeno je zacernene.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Astra_Coupe

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Automatický radar - dálnice - Německo
« Odpověď #24 kdy: 01 Prosince 2021, 10:55:31 »

Wtf? Děláte si šprťouchlata? Fotka je vyměněná (skutečná je z mírného úhlu), SPZ tam je takřka úplně zepředu.
IP zaznamenána