30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Upozornění na odpověď  (Přečteno 3582 krát)

Tačůd

  • Příspěvků: 156
    • Zobrazit profil
Upozornění na odpověď
« kdy: 04 Března 2023, 21:06:56 »

Nebylo by logičtější, aby bylo defaultně nastaveno, že když založím téma (nebo na téma odpovím), dostanu upozornění na odpověď? ("Upozornit na odpovědi.")  Totiž, když si člověk založí téma, asi to dělá hlavně proto, aby dostal nějaký odpovědi. A vlastně má za to téma i nějakou zodpovědnost, tak věřím, že upozornění na odpovědi dostávat chce.  Někdy se mi stává, že zapomenu rozkliknout "rozšířené možnosti" a toto políčko zaškrtnout, nováčci asi vůbec netuší, že je potřeba něco zaškrtnout. A tak čekám upozornění na odpovědi. Ty už na fóru dávno jsou, ale já zapomněl zaškrtnout a jen čekám.  Věřím, že se tohle stává víc lidem, a možná to je i důvod, proč někdy zakladatel tématu ani neodpoví.   
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Upozornění na odpověď
« Odpověď #1 kdy: 06 Března 2023, 09:32:52 »

Tohle je minimálně na zamyšlenou. Přeposlal jsem na příslušné činitele.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na odpověď
« Odpověď #2 kdy: 06 Března 2023, 09:44:41 »

Tak to bych se přimluvil za možnost mít to výchozí chování nastavitelné někde centrálně v profilu. Uživatelé s velkým množstvím témat/příspěvků by pak měli úplně zaplavené mailboxy.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na odpověď
« Odpověď #3 kdy: 06 Března 2023, 12:12:29 »

Přesně tak. Kdyby mi automaticky chodily notifikace ke každému tématu, do kterého jsem nějak přispěl, přestanu je v podstatě okamžitě číst.

U každého tématu je nahoře i dole tlačítko "Upozorňovat", není potřeba chodit do rozšířených možností. Nastavení notifikací si může každý provést podle potřeby v Profil -> Nastavení profilu -> Upozorňování.
IP zaznamenána

Tačůd

  • Příspěvků: 156
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na odpověď
« Odpověď #4 kdy: 06 Března 2023, 15:21:13 »

Možná tedy alespoň, aby odpovědi chodily zakladateli tématu? Může si tu možnost samozřejmě zrušit...
Já to jen nadhodil, posouzení samozřejmě přenechávám zkušeným a aktivním, s úctou a respektem
IP zaznamenána