30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Přesun tématu do kuchyně  (Přečteno 4490 krát)

keymaker

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Přesun tématu do kuchyně
« kdy: 16 Července 2023, 07:43:59 »

Zdravím, nedávno jsem tady objevil téma s názvem "Rosice - Ostrovačice - 84/70". Bylo normálně veřejně přístupné, dal jsem si ho do záložek, ale nyní při pokusu o přístup k tomuto tématu mi to hlásí chybu: "Téma nebo diskuze, které hledáte buď chybí, nebo leží mimo Vaše možnosti." Předpokládám, že bylo přesunuto do kuchyně. Prosím o potvrzení, že toto téma opravdu bylo přesunuto do kuchyně, a pokud ano, jestli by bylo možné získat přístup k tomuto konkrétnímu tématu. Na uvedeném místě měření (křižovatka Rosice - Ostrovačice) jsem lehce překročil rychlost světla a přišla mi výzva k zaplacení výpalného. Chtěl bych tedy koordinovat postup s ostatními "sprostými podezřelými". Děkuji.
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 229
    • Zobrazit profil
Re:Přesun tématu do kuchyně
« Odpověď #1 kdy: 17 Července 2023, 14:30:47 »

Zdravím, nejsem sice místní administrátor, ale doporučil bych Vám založit si vlastní téma a svůj případ řešit v něm. Každý případ má svá specifika a jakmile přispívá více lidí do jednoho tématu vzniká chaos (například v jaké je to které řízení zrovna fázi), ve kterém se musí radící členové fóra neustále orientovat.
IP zaznamenána

keymaker

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Přesun tématu do kuchyně
« Odpověď #2 kdy: 18 Července 2023, 06:29:34 »

Já jsem právě nechtěl zbytečně plevelit forum a otvírat nové téma, když už stejnou věc (stejné místo, stejná naměřená rychlost, pouze jiný den) někdo řeší. Ale asi máte pravdu, z hlediska orientace v případu bude lepší, když si každý "pirát" založí svoje vlákno.
Každopádně jestli v té kuchyni řešíte nějakou "superfintu" ušitou na míru na toto konkrétní místo měření, uvítal bych nějaké bližší info klidně i do SZ. Já to nikde nevykecám, opravdu nejsem úřednický parazit nebo něco podobného ;)
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 229
    • Zobrazit profil
Re:Přesun tématu do kuchyně
« Odpověď #3 kdy: 18 Července 2023, 15:09:09 »

Bohužel, obecně platný postup obrany nemám a domnívám se, že ani v kuchyni byste jej nenašel. Obce se už celkem naučily instalovat měření v souladu s legislativou a tak úspěšná obrana obvykle stojí na mravenčí práci pomáhání orgánu k chybám v průběhu řízení. I proto je postup probírán neveřejně, aby bylo úředníkům bráněno ve stream-snipingu (vypůjčím-li si termín z online hraní:))

Nicméně pokud v kuchyni něco obecně použitelného uvaří, jistě to pak padne i ve Vašem tématu.
IP zaznamenána