30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 8

Autor Téma: Tajná policie na nekampani Babiše  (Přečteno 18387 krát)

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Tajná policie na nekampani Babiše
« kdy: 03 Srpna 2022, 21:31:01 »

https://www.forum24.cz/video-drama-pri-babisove-kampani-v-krumlove-odpurkyni-expremiera-sebrali-neuniformovani-policiste/

Je normální přítomnost neuniformované kriminální policie na předvolební kampani řadového poslance?

A má pravomoc takto sebrat člověka na ulici, když žádný kriminální čin se nestal?
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #2 kdy: 03 Srpna 2022, 23:07:34 »

... a určitě jim to dělalo i dobře :) Co jsem měl možnost slyšet, tak Babiše naprosto milují nejenom úředníci, ale i policisté. Byl to přeci jediný premijér, který jim po dlouhé době solidně přidal. Chudák Hamáček - ten se jim snažil narvat hlavu do prdele celou dobu a všem byl prdele...
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #3 kdy: 04 Srpna 2022, 07:18:36 »

no nevím jak teď, ale mám občas kontakt s lidmi z různých úřadů a ti ho proklínali, hlavně v dobách, kdy byl na financích
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #4 kdy: 04 Srpna 2022, 08:03:01 »

Tak ja jsem od jednoho stredniho urednika na MF, kdy jsem ho potkal na dovolene nastupoval slysel chvalu na B.
Jetli to bylo uprimne, nebo to bylo ze strachu nevim. Dovedu si predstavit oboji, ve statni sektoru jsou velmi casto zahackoveni nechopni a lini v trochu vyssim procentualůnim zastoupeni nez jinde, specialne na ministerstvech.

Pokud jim slapal na perka tak ho asi radi nemeli, fizlum se asi nic zasadniho nedelo a plat jim rostl, tak tam i nejaka nekriticka laska mohla vzniknout, zvlast u tech kteri s nim rostli na vysssich postech.

Obdobne jeden ucitel, kdyz jim pridal 1K zcela nekriticky B vychvaloval do nebe cca pred EET .
Kdyz jsem mu rikal 1K ti da a 3 vytahne z kapsy neveril, nyni to vidi jinak a jak to vidi bezny fizl nevim.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #5 kdy: 04 Srpna 2022, 09:51:56 »

no zrovna u těch finančáků ti tehdá nadávali dost, protože je tlačil přes nadžízené do průserů. nebylo to ani z lenosti, ale ze strachu, často šlo fakt o kritický průser, ale museli zaklekávat, zajišťovat a kdoví co ještě ač to bylo protiprávné a tak nějak tušili, že až se to otočí, tak je hodí přes palubu, že to byla jejich blbost
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #6 kdy: 04 Srpna 2022, 10:10:19 »

Je normální přítomnost neuniformované kriminální policie na předvolební kampani řadového poslance?
A má pravomoc takto sebrat člověka na ulici, když žádný kriminální čin se nestal?
Co znamená normální? V bolševické zemi je to ovšem standardní a nikoliv nezákonné. Nezákonné je ovšem chování toho fízla, který se snažil aktivně vyprovokovat nějaké deliktni jednání. V demokratické zemi by měl být  odvolán šéf fízlů, aby ten nový mohl podřízeným vysvětlit základní demokratické principy.
Předpokládám, že byli na strážnici dost zklamaní, když zjistili, že z “tohoto hovna bič neupletou”. Paní jim to vysvětlila dosti jadrně- tak dlouho do mě žďuchal, až jednu dostal. Upletou max. přestupek proti občanskému soužití, takže fizl bude nejspíše muset svědčit jako občan. Docela bych paní přispěl na kvalitního advokáta, který by jeho chování rozebral.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #7 kdy: 04 Srpna 2022, 10:56:12 »

Ja osobne (bohuzel nejsem schopny pospudit jak to resit) tam vidim jasne zneuziti pravomoci a nezakonne omezeni osobni svobody. Pokud se jednalo o prestupek tak to maji resit prikazem na miste nebo sepsanim pro SO. Nalozit do auta a odvezt .. proc?
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #8 kdy: 04 Srpna 2022, 13:00:14 »

to Gumidos:  ALe někdo je tam musel poslat, určitě si tam nejeli jen tak z vlastní vůle.. Na dohlížení tam byla MP a pokud by se čekaly nějaké možné problémy tak by tam měla být oznčená státní Policie... Proč tajní? Kdo je tam poslal a proč tohle platíme z daní?
nebo že by budoucí součást prezidentské ochranky? Snad se lidi proberou a tohoto mamlase za prezidenta nezvolí..
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #9 kdy: 04 Srpna 2022, 19:03:14 »

to sennheiser: pracuji ve vyšším poschodí v budově na hlavní třídě jednoho města. Na té třídě se konají různé meetingy, předvolební kampaně apod. Stačí chvíli sledovat jakoukoliv takovou akci - zejména pohyb lidí a během chvíle je objevíte. Jsou fakt nenápadní, rotují obvykle okolo celé akce, tak nějak jinak postávají, dosti často je definuje bomber a batoh, dosti často též fotí. Opakovaně se objevují v blízkosti dalšího podobného týpka. Rád bych se mýlil, ale jsou u jakékoliv politické nebo podobné akce. A jak vidno z popisované akce, nadále se snaží vyprovokovat konflikty.
Přečtěte si pár článků od Peciny, jak moc aktivní tihle šmejdi jsou. 
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #10 kdy: 04 Srpna 2022, 19:53:47 »

IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #11 kdy: 04 Srpna 2022, 22:58:22 »

Je libo zmrzku, čapku SILNÉ ČESKO a klekačku na protestujícího osmáka? :)

IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #12 kdy: 05 Srpna 2022, 06:04:46 »

Koukám, že ta čepice asi bude nějaká erární. Si ji raději nenasadil ani přímo na hlavu, ale má pod tím ještě jednu.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #13 kdy: 05 Srpna 2022, 06:20:31 »

když se to vezme trochu obecněji a s nadhledem, tak systém má nějak moc strach, že se to někdy vymkne z ruky. čekal jsem kdysi, že to odstartujou žluté vesty ve francii, ale nestalo se. každopádně oni to moc dobře ví, když hlídají pro jistotu kde co
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:Tajná policie na nekampani Babiše
« Odpověď #14 kdy: 05 Srpna 2022, 07:55:56 »

Koukám, že ta čepice asi bude nějaká erární. Si ji raději nenasadil ani přímo na hlavu, ale má pod tím ještě jednu.
Z článku na Respekt:
Jeden z nich má na hlavě obě reklamní čepice babiše - kšiltem dozadu modrou Sorry jako, na ní červenou kšiltem dopředu “Silné Česko” a líže zmrzlinu.

Asi aby mu neutekly vědomosti z hlavy...
IP zaznamenána
Stran: [1] 2 3 ... 8