30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: HELMUT mimo ČR - Parkování v obytné zoně  (Přečteno 5446 krát)

petrusak01

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
HELMUT mimo ČR - Parkování v obytné zoně
« kdy: 20 Února 2015, 19:57:16 »

Normálně člověk jezdí slušně ale ten pojeb ohledně parkování už je u nás už fakt děsněj... Loni koncem jara jsem autem manželky stál mimo parkoviště v obytné zoně v male středočeské obci, jak už to bývá, debilní měštáci prudili a já našel za stěračem lístek. Ten putoval do koše a na podzim přišel bonzovací požadavek a ulisnou žádosti o všimné 600kč. Ne ale z obecního úřadu té obce ale rovnou z Benešova. Žena dle mojí rady nabonzovala EU občana Helmuta s  fiktivním bydlištěm mimo ČR a EU. Dlouho se nedělo nic, ale nyní přišel papír s žádostí do pěti dní doplnit informace ke ztotožnění řidiče (ppně se jedná o datum narození, jméno a adresu dostali). Mohl by mi někdo poradit co je teď nejlepší udělat aby žena nemusela nikam v budoucnu osobně jezdit? Stačí jen poslat to chybějící datum narození Helmuta a je lepší psát raději i jeho nám "nově známé"  české přechodné bydliště? Nebo rovnou jménem Helmuta pošlu i cizojazyčné přiznání k přestupku, s tím že Helmutovi bylo během jízdy nevolno, a proto vozidlo neprodleně odstavil? Bydliště Helmuta na své adrese riskovat nechceme a taky mám strach že i když ten přestupek byl loni na jaře, tak pokud to nyní rovnou budou chtít hodit do SPRDELu tak bude aplikována nová 4-letá lhůta...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT mimo ČR - Parkování v obytné zoně
« Odpověď #1 kdy: 20 Února 2015, 21:04:38 »

S tim SPRDELem budte v naprostem klidu. Prestupek se mel stat na jare minuleho roku, v te dobe byla 1leta lhuta a ta se tedy vztahuje na Vas pripad.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT mimo ČR - Parkování v obytné zoně
« Odpověď #2 kdy: 20 Února 2015, 22:37:50 »

Bydliště v ČR se hodí aby si mohl vyzvednout dopis a přiznat se.

Příště když dopis přijde takhle pozdě tak stačí udat sám sebe. Jestli mají dva měsíce do prekluze tak stejně není šance na pravomocné rozhodnutí.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT mimo ČR - Parkování v obytné zoně
« Odpověď #3 kdy: 21 Února 2015, 01:17:32 »

Helmutů je, třeba tenhle http://cs.wikipedia.org/wiki/Helmut_Kohl  :)
Je jedno co jim napíšete, když se tím chtějí bavit. Stačí se omluvit potom z jednání, podat podjatost, doplnění dokazování, zmocnit zástupce atd. a úplně v záloze je odvolání. Na půl roku bohatě postaráno.
IP zaznamenána

petrusak01

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT mimo ČR - Parkování v obytné zoně
« Odpověď #4 kdy: 23 Února 2015, 19:59:07 »

Díky, nějak to tedy sepíšu... Snad to bude stačit.
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT mimo ČR - Parkování v obytné zoně
« Odpověď #5 kdy: 24 Února 2015, 12:27:22 »

já bych jim napsal jen toto:

číslo jednací

doplňující info - datum narození

s pozdravem a čest práci
IP zaznamenána

petrusak01

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT mimo ČR - Parkování v obytné zoně
« Odpověď #6 kdy: 24 Února 2015, 13:24:03 »

Datum narození jsem jim právě napsal, plus ještě znovu trvalé bydliště - pro jistotu  8) Uvidíme co se bude dít dál...
IP zaznamenána