30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Uherske Hradiste - Ramer 10C, rychlost 11x na 90 - ridic ztotoznen  (Přečteno 2130 krát)

Gyngy

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil

Zdravim zdejsi partu!
Mam dalsi pripad v Uherskem Hradisti a tentokrat byl ridic stotoznen.

Tento prestupek byl znamenan Ramerem 10C ze stojiciho auta. Ridic prave dokoncil predjizdeci manever - muze mu to dosvedcit spolujezdec.
Prosim tedy o posouzeni snimku, jestli na nem nejsou zjevne vady - ja si vsimnul velikou citlivost - 60m! Pocasi bylo (i podle policie) dobre.
Druha strategie obrany by mohla vest na bezpecne predjizdeni - ridic musel zrychlit, aby bezpecne predjel pred nim jedouci vozidlo. Na radarovem snimku je totiz videt i protijedouci vozidlo.

Casova os:
12/2022 - domnely skutek
02/2022 - prikaz ridicovi
02/2022 - odpor
02/2022 - oznameni o pokracovani v rizeni
02/2022 - zadost o spis
03/2022 - dorazil spis

Spis najdete v priloze.
Po prostudovani spisu jsem nenesel zadne zjevne vady.

Poradite nejlepsi strategii? 
IP zaznamenána

Gyngy

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:Uherske Hradiste - Ramer 10C, rychlost 11x na 90 - ridic ztotoznen
« Odpověď #1 kdy: 18 Března 2022, 15:42:45 »

jak tak nad tim premyslim,jsou na vyber tyhle moznosti:
- pockat az bude ridic uznan vinen a pri odvolani vyzadat ustni jednani s vypovedemi svedku
- vyzadat ustni jednani a pozvat policii jako svedky uz ted.

Ktera moznost je lepsi a proc?
IP zaznamenána

Gyngy

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:Uherske Hradiste - Ramer 10C, rychlost 11x na 90 - ridic ztotoznen
« Odpověď #2 kdy: 29 Března 2022, 14:35:55 »

Asi to pro vas neni moc zajimavy pripad ... no nevadi.

V DS mi pristala zprava a mam pocit, ze to bude rozhodnuti. Do doruceni jeste zbyva par dnu, tak jsme si vymyslel, ze poslu zadost o UJ.

Co se stane, kdyz moje zadost bude dorucena tesne pred dorucenim rozhodnuti?
IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:Uherske Hradiste - Ramer 10C, rychlost 11x na 90 - ridic ztotoznen
« Odpověď #3 kdy: 29 Března 2022, 15:59:24 »

Je tam vysoká citlivost, to je špatně, jestli to můžemít vliv z hlavy nevím, je třeba se podívat do návodu. Samozřejmě na tom se mohli pachové potočit na ústním jednání. Auto ve snímku nevadí, protože není ve svazku. Další věcí je jestli před mini byl volný prostor na výtyčku ve vzdálenosti 10 metrů.
IP zaznamenána

hladik

  • Příspěvků: 94
    • Zobrazit profil
Re:Uherske Hradiste - Ramer 10C, rychlost 11x na 90 - ridic ztotoznen
« Odpověď #4 kdy: 29 Března 2022, 16:02:13 »

Nemyslím si, že to bude rozhodnutí vzhledem k tomu že jste žádal o spis, tipl bych spíše nařízení ústního jednání.
Spis jsem prolítl, osobně tam nevidím nic co by se dalo použít (neříkám že tam nic takového není).
Zaujaly mě hodnosti policistů, nadporučík mě ještě nikdy nezastavil, vlastně jsem takovou hodnost "venku" ještě neviděl, dá se očekávat že už trochu vědí co a jak. Těžko říct co dělat, nejedná se o recidivu, takže jde "jen" o body a zápis do karty. Třeba poradí něco někdo zkušenější, přece jenom jsem začátečník. Snažil bych se to asi promlčet, ve váš neprospěch hraje fakt, že jsou zatím docela rychlý a že Uherské hradiště nezpracovává pokuty z kradarů, takže nejspíš nebudou tak zahlceni.

P.S. Máte v datovce nastavené rozšířené notifikace na email? Nejspíš ne, jinak. byste viděl předmět zprávy.
IP zaznamenána

Gyngy

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:Uherske Hradiste - Ramer 10C, rychlost 11x na 90 - ridic ztotoznen
« Odpověď #5 kdy: 30 Března 2022, 08:06:31 »

Dekuji za postrehy.
O rozsirenych info v DS jsem se dozvedel teprve vcera - spolu s postupem jak nahlizet bez precteni. Hned jak to bude mozne to aktivuji.

IP zaznamenána

ejbe

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Uherske Hradiste - Ramer 10C, rychlost 11x na 90 - ridic ztotoznen
« Odpověď #6 kdy: 08 Dubna 2022, 15:24:30 »

Zdravím. Mám dotaz jelikož nevím, jak vložit dotaz sama za sebe  ;D na jakém základě lze jednoznačně bez pochyby identifikovat řidiče, když je snímek pořízen v noci z rameru 10c a já jakož člověk laik bych nepoznala o koho se jedná.
IP zaznamenána