30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Výzvy Ivančice  (Přečteno 7472 krát)

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #30 kdy: 12 Dubna 2022, 19:45:56 »

Pokud máte jistotu, že fakt pochybili, pak asi ano. Já osobně bych to nechal spát, byť chápu, že jste asi natěšený na kočkování-se. Mají teď rok od vypravení příkazu na to dotažení. Zánik odpovědnosti (promlčení) je přecijen jistější.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #31 kdy: 12 Dubna 2022, 20:36:06 »

Mě hrozně naštvalo jakým stylem si to vedou,jen fabrika na vytahování prachů,a po nahlížení do spisu,který ani nevedli a větě,,spis se vede až po pravomocném skončení řízení,, jsem už byl totálním údivu a úřednice co jsem pochopil nemají o sř nijak větší vědomosti než já.Další věc chci -jak uvidí na stole můj další údajný přestupek ať letím na spodek hromádky......(docela často tam jezdím a MP nechávají auta v údajném automatizovaném měření všude možně a mění místa)
Ještě jedna otázka,v jedné výzvě mám uvedené místo přestupku jen celou obec,jde to na tom vyhrát?Na tu výzvu jsem nereagoval.....Díky
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #32 kdy: 10 Října 2022, 19:51:44 »

Update-WIN

Řízení zastaveno pro bordel na úřadě-i je to tak napsáno v rozhodnutí,které později přidám.
Po opatření proti nečinnosti jsem se dostavil na ÚJ a kupodivu ve spisu nenašel své sebe udání,no zkusili to .....tak bacha na Ivančice,buď tam mají doopravdy bordel nebo prostě zkusili zatajit dokument a doufali,že potvrzení o odeslání už nemám....Díky za rady
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzvy Ivančice
« Odpověď #33 kdy: 11 Října 2022, 15:44:28 »

Rozhodnutí
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 007
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzvy Ivančice
« Odpověď #34 kdy: 11 Října 2022, 16:09:58 »

Gratulace!

Já bych proti usnesení podal odvolání, abych trochu prohnal široké parazitce faldy, ať tu prohru nemá až tak levně.
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzvy Ivančice
« Odpověď #35 kdy: 13 Října 2022, 21:04:55 »

A neměl bych nárok na nějaké náhrady,když tam mají bordel?:)
IP zaznamenána