30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Výzvy Ivančice  (Přečteno 7500 krát)

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #15 kdy: 10 Února 2022, 13:54:07 »

Ono by nejspíš bylo dobré vidět, co v tom oznámení a na té fotce je. Že by měli jen bordel ve spisu, ale jinak by to bylo košer, se mi při té procesní kultuře moc nezdá.
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #16 kdy: 14 Února 2022, 16:01:05 »

Příkaz.....myslím,že je vyhráno,jelikož jsem se u jednoho pirátění přiznal jako řidič a vůbec to nebrali v potaz.otázka pro zkušenější-mýlím se nebo ne?Díky za odpověď.
U jiného ,,přestupku,,mi to Frolich na kraji zastavil,právě z důvodu,že jsem se oznámil jako řidič a stejně to hodili na toho  provozovatele.
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #17 kdy: 14 Února 2022, 17:59:10 »

Pokud jste se přiznal a oni se na to vysrali, měl by být game over. Fakt, že provozovatel a řidič jsou jedna a ta samá osoba, by neměl mít na nic vliv.
Přiznání proběhlo jak, písemně? Je součástí spisu?
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #18 kdy: 14 Února 2022, 18:57:44 »

Jo písemně a viděl jsem ho při nahlížení.Třeba je zmátlo,že jsem to udělal jen u jednoho a nevšimla si a sloučila.No má vézt soupisku :)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #19 kdy: 14 Února 2022, 19:03:34 »

Pokud není ve sdělení řidiče nějaká chyba (jiné číslo jednací/spisová značka, sdělení že "měl vozidlo k dispozici" a nikoli že "řídil", chyba v čase, datu, RZ a podobně), měl by to být šach-mat.
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #20 kdy: 14 Února 2022, 19:09:16 »

Napsal jsem to na jejich papír,tak jak si přáli a jako chlap jsem se přiznal......
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #21 kdy: 15 Února 2022, 12:46:38 »

Otázkou je, jestli ten papír někam nezašili. Při tom způsobu vedení "spisu"...

Ale moment... Vy jste se jim přiznal při nahlížení, ale zároveň už tom "spisu" měli vystavený příkaz? (viz to "V zápisu nahlížení,je přímo napsáno,,byl předložen příkaz,")
Taky píšete, že výzvy byly doručeny v říjnu a listopadu, a nahlížet jste byl až 7. února. Takže přiznání bylo až po lhůtě 60 dnů?
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #22 kdy: 15 Února 2022, 13:56:57 »

To přiznání bylo v termínu, to jsem si pohlidal. A viděl jsem to přiznání při nahlížení.
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #23 kdy: 15 Února 2022, 14:31:39 »

Ok, v pořádku, nevěděl jsem - nejsou tu data a v dokumentech jsou začerněná i ta.

Nicméně - už při tom přiznání měli vystavený příkaz, pokud to chápu správně?
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #24 kdy: 15 Února 2022, 15:10:41 »

Příkaz vystavili začátkem února,já se udal během prosince......dnes jsem podal odpor,tak uvidíme jestli to nezkusí nechat vyhnít,to jse jim,ale nepovede,kdyžtak podám opatření proti nečinnosti.Zdá se mi to jako příjemné ústní jednání,na kterém se můžu něco přiučit.
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #25 kdy: 15 Února 2022, 15:43:36 »

Ach tak, já to asi blbě pochopil a myslel jsem, že to bylo až při tom nahlížení.
Tak v tom případě by mělo být hotovo.
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #26 kdy: 12 Dubna 2022, 17:06:29 »

Zdravím,může mi někdo znalý kouknout na opatření proti nečinnosti,jestli to tak můžu poslat?(a bude to mít efekt) a má smysl to posílat i na S01?Díky
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #27 kdy: 12 Dubna 2022, 17:27:29 »

Ta Frank Bold šablona je taková.... že to myslí s úřady až moc dobře...

Podle mě by stačilo:

Dne x.x.2022 jsem proti příkazu č.j. XXXXX, vypravenémm Městským úřadem Ivančice, odbor správních činností - doprava (dále též "správní orgán"), podal řádný a včasný odpor. Správní orgán doposud v rozporu s § 71 odst. 3 správního řádu nevydal rozhodnutí.

Tímto žádám, aby Krajský úřad Jihomoravského kraje jako nadřízený správní orgán přikázal Městskému úřadu Ivančice v dané věci konat/vydat rozhodnutí (vyberte si).

Jinak teda úplně nechápu, proč do nich chcete kopat. Vzhledem k tomu, že je to ve sprdeli, nebylo by rozumnější doufat, že to do roka vyhnije?
« Poslední změna: 12 Dubna 2022, 22:19:19 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #28 kdy: 12 Dubna 2022, 18:29:03 »

Já jsem se udal ve lhůtě a stejnak dali sprdel a po nahlížení do spisu si chci zajít na új ,jelikož si to chci potrénovat a tím,že nechtějí dál prachy,tak to chtějí nechat být,to znamená,že nemají nabito,jinak bývají aktivní jak sv...ě.Tak proto,no snad to nepodělám....
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Výzvy Ivančice
« Odpověď #29 kdy: 12 Dubna 2022, 18:29:56 »

Jo a díky za to opatření nečinnosti- použiji Vaši citaci.
IP zaznamenána