30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Rychlost v obci ztotožněn PČR řeší SO MěÚ Poděbrady  (Přečteno 4704 krát)

Fogyn

  • Příspěvků: 861
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Rychlost v obci ztotožněn PČR řeší SO MěÚ Poděbrady
« Odpověď #15 kdy: 03 Července 2022, 11:11:12 »

Vynikající výsledek. U mě za skoro totožné situace "auto je v šabloně, neser", odvolačka potvrdila, měření v zatáčce a fízl sám řekl že radar nastavenej na rovnej úsek... Nezájem. K soudu se mi nechtělo.. :(
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Rychlost v obci ztotožněn PČR řeší SO MěÚ Poděbrady
« Odpověď #16 kdy: 03 Července 2022, 21:51:23 »

No já bych k soudu také nešel a kdyby mi příště zas nabídli na místě jen stovku pokutu, tak jí asi zaplatím, protože ten čas a energii, které jsem tomu věnoval, mi ušetřená stovka nevynahradila, ale chtěl jsem si to zkusit na vlastní kůži.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 191
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Rychlost v obci ztotožněn PČR řeší SO MěÚ Poděbrady
« Odpověď #17 kdy: 03 Července 2022, 23:06:23 »

Neni to za 100,  ale za 100,- + 2 body a ty se v budoucnu mohou znacne prodarazit.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Rychlost v obci ztotožněn PČR řeší SO MěÚ Poděbrady
« Odpověď #18 kdy: 04 Července 2022, 00:11:42 »

Navíc, je to zářez v kartě řidiče, který v případě závažné dopravní nehody nebude hrát ve váš prospěch. Gratulace k úspěchu.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.