30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Stání na silniční vgetaci  (Přečteno 816 krát)

sirsaimon

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Stání na silniční vgetaci
« kdy: 08 Ledna 2022, 14:30:28 »

Zdravím ve spolek , rok tu řeším konflikty s parkováním dříve se tu běžně stávalo na hranici křižovatky a nikdy nebyl problém do doby než sousedovi hráblo pak přijela policie a z míst nás vykázalo na dotaz kde máme tedy parkovat bylo řečeno že buď na veřejném parkovišti kde není monitorování a je dost z ruky a nebo že se máme domluvit s obcí a stát na pozemku před domem že to tak má také zařízené a nebyl problém  ok super nápad. tudíž jsem nelenil a přes stránky města jsem podal elektronickou žádost s tím že bych rád parkoval na pozemku před domem měsíc se nic nedělo tak jsem na místě začal stát pod heslem kdo mlčí souhlasí  :D  pro jistotu jsem ale napsal znovu stejný dopis a poslal jej přímo starostovi na email opět bez odezvy. No dva měsíce na to došel dopis bez no řekněme jen lístek do schránky byl vhozen bez toho aby to šlo poštou ;) od města že na pozemku nemám stát neb na něj budou sázené keře :D . Na to konto jsem nelenil a opět podal tentokrát stejný svůj dopis ale tentokrát doporučeně přímo na obec s žádostí o odpověď či přizvání na zasedání MU v době projednávání. Nikdo se neozval a já jen náhodou zjistil že se to na zasedání bude řešit neb podklady co se bude projednávat nikde zveřejněné obec nemá ! dostavil jsem se na zasedání proti očividné nelibosti starosty který hned zrudnul jak mě viděl :D . No po pár prohozených argumentů byl můj požadavek nečekaně :d zamítnut s odůvodněním že pronájem a ni prodej není možný že v části pozemku je vedená přípojka sousední nemovitosti a že se tam budou sázet keře a že se jedná o silniční vegetaci  atd atd . Na to konto jsem je vyzval že zákon upravuje i to že silniční vegetace nesmí bránit čí omezovat v dopravní obslužnosti sousedních pozemků a že nynější stav tak činí neb pokud potřebuji zajed autem do dvora musím přes tento pozemek jed což je v zimě takřka nemožné díky namrznutým obrubníkům atd . MU rozhodlo že zajistí zaměření nájezdových uhlů a případnou nápravu stavu nic se nestalo. Až před měsícem opět dorazila policie že mám auto přeparkovat říkám že to není možné a tak nelenily a že tedy budu předvolán ke správnímu řízení . Tak fajn. Prosím o pomoc tedy koukal jsem do katastru a zmíněná silniční vegetace je součástí pozemku v katastru vedená jako    1759/11   ostatní komunikace , ostatní plocha . nikde jsem nenašel veřejně dostupnou mapu pasportu zda je to tam nějak jinak uvedeno :(. Co s tím nějaké rady prosím a hlavně co na tom správním nikdy jsem tam nebyl :D
IP zaznamenána