30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vykázání z ústního jednání z důvodu nenasazené roušky.  (Přečteno 2394 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Byl jsem civilizovaně vykázán z Ústního jednání na základě nenasazené roušky a mám to krásně zaprotokolováno.
Má to nějaký větší potenciál než jen krácení práv účastníka řízení?

Vykázání jsem akceptoval, jelikož jsem se dostavil jen pro spis a stejně bych tam nic neřešil.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Vykázání z ústního jednání z důvodu nenasazené roušky.
« Odpověď #1 kdy: 06 Ledna 2022, 16:36:41 »

Hadam, ze trestni oznameni pro prisvojeni si pravomoci uradu asi rychle zametou pod koberec, ale na druhou stranu, pokud na to ma clovek cas, proc to nezkusit.

Jinak se velmi casto zapomina na to, ze krome vybranych budov (kam urady nespadaji) plati taky vyjimka, ze clovek nemusi mit nahubek v pripade, ze neni bliz nez 1.5 metru k nekomu dalsimu (respektive retardovane ministersky popsano jako nutnost nasazeni "kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 1,5 metru"). Zcela jiste bude metodik schopen za pomoci certifikovaneho meridla prokazat, ze jste se k nemu nebo komukoliv dalsimu priblizil na takovouhle vzdalenost a mel teda vubec alespon minimalni duvod vas k cemukoliv takovemu vyzvat.

Nevim jestli ma nejaky potencial spolu se stiznosti jeste pozadovat, aby metodikovi byla ulozena poradkova pokuta, protoze svym nezakonnym a nicim neopodstatnenym pozadavkem rusil ustni jednani.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Vykázání z ústního jednání z důvodu nenasazené roušky.
« Odpověď #2 kdy: 06 Ledna 2022, 16:52:12 »

Roušku jsem si samozřejmě způsobně sundal až po zahájení jednání, kdy jsou všichni na židli a za plexisklem a ze své sesle jsem se ani na vteřinu nehnul. A z videozáznamu to je i jasné.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Vykázání z ústního jednání z důvodu nenasazené roušky.
« Odpověď #3 kdy: 06 Ledna 2022, 16:54:55 »

Tak podat stížnost pro nedůvodné "rouškování" a posléze to využít jako důvod podjatosti.
IP zaznamenána

jirkaaudi

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Vykázání z ústního jednání z důvodu nenasazené roušky.
« Odpověď #4 kdy: 13 Ledna 2022, 18:41:16 »

Jsem ve stejné situaci. Proběhlo vykázání-rozhodnutí-odvolání. SO2 rozhodnutí potvrdil s tím,že nedošlo ke krácení práv účastníka,neb ten se rozhodl neuposlechnout vládní nařízení zcela dobrovolně . Zvažuji správní žalobu,ale moc nevím jak na to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Vykázání z ústního jednání z důvodu nenasazené roušky.
« Odpověď #5 kdy: 14 Ledna 2022, 10:35:44 »

Jsem ve stejné situaci. Proběhlo vykázání-rozhodnutí-odvolání. SO2 rozhodnutí potvrdil s tím,že nedošlo ke krácení práv účastníka,neb ten se rozhodl neuposlechnout vládní nařízení zcela dobrovolně . Zvažuji správní žalobu,ale moc nevím jak na to.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ze kdy to je, ze to slo takovym fofrem? Já teprve čekám na datovku, v odvolání toho budu mít rozhodně o dost víc než jen toto.
IP zaznamenána

jirkaaudi

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Vykázání z ústního jednání z důvodu nenasazené roušky.
« Odpověď #6 kdy: 14 Ledna 2022, 10:42:07 »

Vykázání je z června 2021. Rozhodnutí SO1 v srpnu 2021 po provedeném “ústním jednání bez přítomnosti obviněného”,následně blanket+doplnění během září-října,a rozhodnutí SO2 koncem prosince 2021. Jedná se o moravskoslezský kraj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána