30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Výzva Vimperk  (Přečteno 15425 krát)

Ondar

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #30 kdy: 03 Ledna 2023, 20:18:34 »

Nechce se mi vzdát bez boje, tak asi podám odpor a aspoň něco zkusím...
Nezabýval se už někdo takovou teorií, že by úřad s vyšší pravděpodobností obesílal nevoliče, aspoň třeba před volbami?
Nějaký fundovaný statistický rozbor by mohl naznačovat, že nejde o "generální prevenci" ale o výběr pokut, přičemž srát voliče není žádoucí.


Jo, fotodokumentace krásně ukazuje 0 okolních osob a jedno auto v dáli >:(
IP zaznamenána

RJD

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #31 kdy: 22 Ledna 2023, 12:25:34 »

Zdravím!
Připojuji se, také přišla výzva z MÚ Vimperk, ul. Pasovská směr Strážný.
Šílených 56km/h, po odečtu 53.

Přestupek xx.8.2022
Výzva xx.01.2023 (doručeno fikcí, rozestup téměř na den 5 měsíců od průjezdu)

Je to určitě jediný průjezd, vozidlo se v jižních Čechách vyskytlo pouze jednorázově v určené datum.
Jako řidiče mohu udat tak akorát sám sebe, ale jen tak bez boje se mi výpalné platit nechce.
Zvlášť když k tomu má Vimperk i tak pěkné webovky pro své radary - zjevně dobrej kšeft.

V čem je de facto lepší si "sehnat" spolupracujícího Helmuta na reálné adrese než napráskat sám sebe = provozovatele vozidla?
Je tu někdo, kdo vybojoval Vimperk jinak než promlčením?
IP zaznamenána

akit

  • Příspěvků: 272
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #32 kdy: 05 Února 2023, 11:26:27 »

Ignore nedoporučuji. U napráskání řidiče jsou neaktivní, při ignoru naopak - cítí snadný prachy.

Můj další průběh ad 3 (ignore pokus):
- rozhodnutí SO1 vinen
- odvolání
- rozhodnutí SO2 - potvrzení rozhodnutí SO1.

Rozhodnutí SO2 přikládám s červeně vytaženými částmi a mojí reakcí na ně. Vidíte tam nějaké další argumenty pro přezkum na MD? Správní žaloba zde asi nemá valného smyslu.
IP zaznamenána

spark

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #33 kdy: 06 Února 2023, 17:15:01 »

Korkusova Hut nesplnuje souhlas PCR. Usekove mereni je castecne mimo vymezeny usek. Tim jste bohuzel neargumentoval, takze ted uz je asi pozde.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #34 kdy: 06 Února 2023, 17:27:52 »

Nemyslím si, že by mělo být pozdě. U sankčních řízení se koncentrace řízení neuplatňuje: NSS 1 As 136/2012 (body 14 - 17).
IP zaznamenána

akit

  • Příspěvků: 272
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #35 kdy: 06 Února 2023, 21:48:06 »

Korkusova Hut nesplnuje souhlas PCR. Usekove mereni je castecne mimo vymezeny usek. Tim jste bohuzel neargumentoval, takze ted uz je asi pozde.
Díky! Máte nějaké podrobnosti? Týká se to obou směrů?
Stačí v podnětu na přezkum jen suše mnou prohlásit "úsekové měření v Korkusově Huti zasahuje částečně mimo vymezený úsek PČR" a důkazní břemeno je pak na nich?
Zatím jsem podal námitku podjatosti na referenta Vačkáře (SO2).
Posléze sepíšu podnět na přezkum na MD.
IP zaznamenána

spark

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #36 kdy: 07 Února 2023, 12:59:15 »

To je treba overit. Problematicka je vzdalenejsi brana od Vimperka. Urcite porusuje smer na Vimperk, opacny smer mozna taky. Je to dost hranicni. Sloup s kamerami je postaveny zhruba 80m od znacky zacatek obce a PCR vyzaduje zacatek mereneho useku aspon 100m od znacky. Samozrejme pocatek useku neni dany sloupem, ale carou na zemi. Google jeste nema dostatecne nove podklady pro Street View s osazenymi kamerami, ale Seznam Mapy uz ano. Tam bych zacal
IP zaznamenána

akit

  • Příspěvků: 272
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #37 kdy: 07 Února 2023, 13:19:33 »

Čára začátku úseku směr Strážný mi vychází na necelých 84 m od cedule začátek obce.
Těch 100 m za značkou je nějaký obecný úzus PČR nebo to je z konkrétního stanoviska pro tento úsek?
IP zaznamenána

spark

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #38 kdy: 07 Února 2023, 13:27:45 »

V priloze. Musi byt zalozene ve spisu, pokud nesedi casovy usek, ktery se na vas vztahuje.

U toho stanoviska je jeste vtipny preklep v nazvu jmena obce, ale nepredpokladam, ze se da z toho neco vytezit.
IP zaznamenána

akit

  • Příspěvků: 272
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #39 kdy: 07 Února 2023, 14:41:23 »

Perfektní. Díky moc. Časový úsek sedí k mému přestupku. No tak s tímto si snad MD prdel nevytře.
Kdybych to hnal ad absurdum: z Kortusova Huť by se dalo vytěžit, že vůbec neměli souhlas PČR tam měřit. Ale reálně by to asi každý SO i SOud vzal jako chybu v psaní neovlivňující věcnou stránku..
Poslal jsem referentovi SO2 text podnětu na přezkum zatím jen do e-mailu neoficiálně s tím, že se mi může do konce zítřejšího úředního dne ozvat, zda to ještě nechce přeřešit nějakou autoreme-SO2, jestli něco takového existuje (nevím)...
Apropos, sparku, vy jste řešil s KÚ dříve odvolání v Korkusovce s tím, že jste jim argumentoval nezákonně realizovaným úsekem? Jestli ano a na základě toho jste to vyhrál, napište sem, prosím čj. a datum tohoto rozhodnutí. Protože jestli o tom už na kraji ví, tak by to měli v odvolání na tom shodit a to je teda dobrá svévole, jestli to zamlceli..
« Poslední změna: 07 Února 2023, 16:16:21 od akit »
IP zaznamenána

spark

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #40 kdy: 07 Února 2023, 17:08:48 »

SO2 podrzi SO1 a vi o tom. Vic k tomu zatim nemuzu rict
IP zaznamenána

akit

  • Příspěvků: 272
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #41 kdy: 07 Února 2023, 17:49:42 »

Rozumím. To jsou pekni smejdi tedy..
A ještě jednou moc díky oběma (pan spark, pan Cikus).
Dám vědět, jak se to bude dál vyvíjet.
Edit po e-mailové odpovědi referenta:
Ti jsou tedy dobře zaťatí. Nebo to berou tak, že pokud je alespoň minimální pravděpodobnost, že jim to MD podrží, musí tak postupovat, jinak hrozí průser...
Podána žádost na PČR podle 106ky s dotazem na zákonnost tohoto ÚM.

Sdělovacím prostředkům to předhodit hned nebo počkat aspoň na tu 106ku od PČR. Co myslíte?
« Poslední změna: 08 Února 2023, 10:08:07 od akit »
IP zaznamenána

spark

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #42 kdy: 08 Února 2023, 12:50:01 »

Hodte sem pak vyjadeni PCR na tu 106ku. Se sdelovacimi prostredky vyckejte. Diky
« Poslední změna: 08 Února 2023, 12:53:44 od spark »
IP zaznamenána

akit

  • Příspěvků: 272
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #43 kdy: 08 Února 2023, 14:35:35 »

Pt dopravák, podepsanej pod stanoviskem podle 79a, mi do telefonu tvrdil, že jeho formulace ze stanoviska "...nesmí být..." znamená doporučení. Tohle bude ještě zajímavý. Už vidím, jak to přikryje i MD..
« Poslední změna: 09 Února 2023, 07:27:36 od akit »
IP zaznamenána

Ondar

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Výzva Vimperk
« Odpověď #44 kdy: 29 Března 2023, 22:54:14 »

Čára začátku úseku směr Strážný mi vychází na necelých 84 m od cedule začátek obce.
Těch 100 m za značkou je nějaký obecný úzus PČR nebo to je z konkrétního stanoviska pro tento úsek?

Úsek směr Strážný ulice Pasovská u domu čp 148 mi podle seznam map vychází přes 200 m :(
IP zaznamenána