30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: BMW 5 - pojízdná úsekovka  (Přečteno 11104 krát)

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

mexiko30

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #1 kdy: 28 Října 2021, 21:56:46 »

Že mají peníze na nákup, ale už ne tak moc na provoz, tak snad toho moc nenajezdí.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #2 kdy: 25 Listopadu 2021, 13:18:07 »

Jako velky pruser vnimam mereni kamerami, tam je obrana proti pomozeni a ochraneni velmi nelehka.
IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #3 kdy: 25 Listopadu 2021, 13:37:34 »

Stále jsem se ale nedočetl, či mi to není 100%ně jasné, jestli ke změření bude třeba projet kolem auta vysokou rychlostí, nebo už změří velmi rychlé přiblížení? Pokud je třeba to projet aby auto bylo změřeno na úseku kam čumí zadní a přední kamera, tak můžeme zase klidně spát, protože takovéto raritní BMW snad pozná každý a oproti Supu, který potkám jako každé 3 auto to je vítaná změna.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #4 kdy: 25 Listopadu 2021, 15:04:30 »

podle mně stejné jako v německu, tedy nebude třeba projet, ale postačí přiblížení, což pořeší zadní kamera (jak nevím, tedy jestli pojede měření automaticky na každé auto, co se blíží nebo je třeba vytipovat pyráta a toho dát měřit). reálně myslím, že půjdou do honění, tedy nechají pyráta předjet, nalepí se a začnou ho měřit na tom úseku 100m. pak ho začnou honit. ale to jen odhaduji, musíme počkat na praktické zkušenosti
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #5 kdy: 25 Listopadu 2021, 15:59:32 »

Taky si myslim ze je jedno z ktere kamery ty data prijdou tak si myslim ze bude uplne dostacovat je dojet. Normalne se mne z toho pomysleni dela nevolno pri predstave nejakeho konstantniho pomaleho proudu v prvavem pruhu kodrcajiciho se nekde na urovni 115kmh a fizlacky petkovy bawor blokujici levy pruh... Jestlize to bude situace umoznovat dojedu je jiste rychlosti presahujici povoleny limit. A pokud zrychli, tak ja urcite taky... To neni dobra situace. Zlate ramery.

Jista sance je ze to rozmlati. Tem premiim staci malo a je to ekonomicka totalka, sam hlinik, nekde karbon, ty opravy jsou hodne drahe a ani to nevypada a skoda extremni.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #6 kdy: 25 Listopadu 2021, 22:24:56 »

ano
v možnost že si chlapci budou chtít zkusit, co to umí a zjistí se že to není tak úplně kompatibilní s jejich představami...
sázím také  ;)
ona fyzika je svinstvo i přes tu spoustu asistentů
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #7 kdy: 25 Listopadu 2021, 22:42:31 »

Tak to nejsou teplákoši s obuškama ale dopravka, ze zkušenosti nadprůměrní řidiči. Vysekat se může každej, o tom žádná.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #8 kdy: 26 Listopadu 2021, 07:06:37 »

to že to šrotnou také nevylučuji, ale rovněž si myslím, že to není pravděpodobné. sám mám s báwy zkušenosti a dá se to, kope to až po opravdu velkých chybách. navíc čekám, že budou dodatečně školení
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #9 kdy: 26 Listopadu 2021, 08:36:50 »

Hlavně jestli stále budou měřit nad 160 kmh vylepšeným POLCAMem, aby to už někdo dostal k ÚS jako nezákonně získaný důkaz.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #11 kdy: 27 Listopadu 2021, 07:05:41 »

Hlavně jestli stále budou měřit nad 160 kmh vylepšeným POLCAMem, aby to už někdo dostal k ÚS jako nezákonně získaný důkaz.

když uvádíte těch 160, máte nějaké konkrétnější info, co se standard pro měření? někde (možná i tady na fóru) jsem zahlédl, že startují již od 150 (týkalo se asi supů nebo oktáv)
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #12 kdy: 27 Listopadu 2021, 14:34:08 »

Vycházím z lidových pověstí, žádný konkrétní info. Přijde mi to logické, aby to mohli sázet dle § 125c (1) f) 3.

IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #13 kdy: 27 Listopadu 2021, 21:25:44 »

hodně zveřejněných fotografií z "dálničních stíhaček" ukazuje, že mají nastaveno 150-153kmh
ono kdyby měli chytat každého kdo je 140, tak ....
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #14 kdy: 28 Listopadu 2021, 07:23:19 »

hodně zveřejněných fotografií z "dálničních stíhaček" ukazuje, že mají nastaveno 150-153kmh
ono kdyby měli chytat každého kdo je 140, tak ....

těch 150 koluje všude možně již z dob mondeí, proto jsem se ptal. vidím to zcela stejně, 140 není realizovatelná, to by si museli dát rovnou šraňky přes cestu a vybírat mýto
IP zaznamenána