30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: BMW 5 - pojízdná úsekovka  (Přečteno 11256 krát)

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #45 kdy: 18 Listopadu 2022, 09:52:25 »

Už jsem viděl jedno v civilním provedení. Někoho měli zrovna v péči. Bylo to u obce Opatovice n. L., ale nestáli na dálnici D35 ale na Hradubické (I/37).
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #46 kdy: 22 Listopadu 2022, 19:08:43 »

Tak jsem se opět taky dočkal - na 4-proudofce mimo obec jsem předjížděl kolonu kamionů a šneků. Když jsem míjel modrého supa/octávku, tak jsem při špatné viditelnosti nabyl podezření, že je švestková a významně zpomalil s vědomím, že nepředjíždím sám a ten za mnou by mohl přehlédnout mé zpomalení. No a samo po pár metrech švestky hup za mě a diskotéka, po zařazení do pravého pruhu mě předjeli a svedli na odbočení. Radar ani laser nemňouk - takže asi pasivní kamera. Prej na místním omezení 70 sem jel 90.... to jsem zpomalil na těch 70 z tak 120-130.
Nevědom a nesouhlas, nic nepodepsal, že prej se mám těšit na obsílku. A to to zkoušeli za lidovku za 500.  V prosinci mám výročí na jiné 2 body a tak mi to za příplatek 1000 Kč stojí a budu zase snad chvíli čistej.  Mělo to eště jednu neúmyslnou třešničku, ale tu si nechám případně na info esli něco donde.
Uvítám radu, jak se této měřící záludnosti vyhnout. Nejsem hazardér, ale šneky nemám rád.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #47 kdy: 23 Listopadu 2022, 22:19:39 »

těžko věštit, ale nebylo od věci, si zadokumentovat, že místní omezení MPR bylo například spadlé v příkopu, otočené kolmo k vozovce, nečitelné atp....
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 322
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #48 kdy: 02 Prosince 2022, 13:49:54 »

Tak jsem se opět taky dočkal - na 4-proudofce mimo obec jsem předjížděl kolonu kamionů a šneků. Když jsem míjel modrého supa/octávku, tak jsem při špatné viditelnosti nabyl podezření, že je švestková a významně zpomalil s vědomím, že nepředjíždím sám a ten za mnou by mohl přehlédnout mé zpomalení. No a samo po pár metrech švestky hup za mě a diskotéka, po zařazení do pravého pruhu mě předjeli a svedli na odbočení. Radar ani laser nemňouk - takže asi pasivní kamera. Prej na místním omezení 70 sem jel 90.... to jsem zpomalil na těch 70 z tak 120-130.
Nevědom a nesouhlas, nic nepodepsal, že prej se mám těšit na obsílku. A to to zkoušeli za lidovku za 500.  V prosinci mám výročí na jiné 2 body a tak mi to za příplatek 1000 Kč stojí a budu zase snad chvíli čistej.  Mělo to eště jednu neúmyslnou třešničku, ale tu si nechám případně na info esli něco donde.
Uvítám radu, jak se této měřící záludnosti vyhnout. Nejsem hazardér, ale šneky nemám rád.

A co takhle dát si KS: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=12265.0
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:BMW 5 - pojízdná úsekovka
« Odpověď #49 kdy: 04 Prosince 2022, 11:35:26 »

Odkaz na KS se mi zdá až podezřele nestranný, až téměř mi budí pochybnost konzistence s rozhodováním jiných ouřadů.....
V mém případě se jedná o místní úpravu z přechodné kvůlivá opravě komunikace na "trvalou" neb trvá již ca. dva roky a značky jsou napevno. Nicméně je to už téměř měsíc a nic nedorazilo.
Díky za přínos.
IP zaznamenána