30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: 2 X Výzva  (Přečteno 6057 krát)

Cody

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #15 kdy: 22 Října 2021, 16:20:34 »

Díky za objasnění skutečnosti.
Pořád tedy je ve hře i varianta vše ignorovat.....pak už překlápí na úřad nebo ještě posílají další opakovanou výzvu či něco jiného 🤷
IP zaznamenána

Cody

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #16 kdy: 03 Prosince 2021, 09:37:58 »

Aktualizuji: Praha zatím klid ale ze Strakonic mi bylo dnes opětovně voláno na mobilní telefon, po rychlém odmítnutí byla zaslána tato sms:

Ještě jednou dobrý den pane... 21.10.2021 jsme spolu tlf. hovořili ohledně projednání dopravního přestupku ze dne 12.8.2021 v obci Nemětice spáchaný řidičem, který řídil oa .........., jehož jste majitelem. Byly vám zaslány 2 výzvy k podání vysvětlení a ani na jednu jste nereagoval, přestože jste 2. výzvu převzal 21.10 2021. Vzhledem k tomu, že jste do tlf. hovoru uvedl, že se na DI vyjádříte písemně, toto jste neučinil a ani jste se dostatečně na zaslané výzvy neomluvil, můžete být dle par. 61/5 z.c. 273/2008 Sb., o Policii ČR k podání vysvětlení předveden. Je ve vašem zájmu, abyste se dostavil na DI PČR k podání vysvětlení týkající se DP.
Jinak budete k tomuto policisty předveden  prap. ........ Strakonice
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 418
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #17 kdy: 03 Prosince 2021, 09:55:30 »

Vzhledem k tomu, že jste do tlf. hovoru uvedl, že se na DI vyjádříte písemně
Opravdu jste to byl vy?
IP zaznamenána

Cody

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #18 kdy: 03 Prosince 2021, 10:14:22 »

Spěch, telefonát po cestě PČR, neoblomná policistka, v té rychlosti sem navrhl toto řešení.....ano chyba to byla, ale v podstatě to na věci nic nemění ne?

Nebo narazíte na to že nemusí vědět s kým hovoří.....také asi nemá vliv, každopádně je zajímavy ten kontrast velké město/ malé kde banální přestupek řeší jak TC 🤦

Jaký navrhujete další postup- předpokládám ignorovat, zároveň si ale dávám otázku proč to již není předané na město?
IP zaznamenána

Cody

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #19 kdy: 14 Prosince 2021, 10:23:31 »

Opět telefonát, vyhrožování předvedením - prý se to musí podepsat podle 61 (podání vysvětlení) Jak postupovat?
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 418
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #20 kdy: 14 Prosince 2021, 13:48:00 »

Pochopitelně ignorovat.
IP zaznamenána

Cody

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #21 kdy: 14 Prosince 2021, 14:35:09 »

A co bude následovat? Nemyslím ted to předvedení :) ale ze strany pčr, podle mne je nesmyslný argument že musí být podání vysvětlení podepsáno, nebo není ?
IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 616
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #22 kdy: 16 Prosince 2021, 23:39:13 »

Není mi jasné, proč si ta osoba neudělá úřední záznam.
IP zaznamenána

Cody

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #23 kdy: 11 Ledna 2022, 12:19:46 »

Mne také ne... myslíte něco jako snažil jsem se zkontaktovat provozovatele, ten nereaguje, věc tedy předávám dále na obec s rozšířenou působností k dalšímu šetření ?
IP zaznamenána

Cody

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #24 kdy: 19 Ledna 2022, 13:20:05 »

Opět volají ze soukromeho čísla, pak ze svých, píšou SMS, já to nechápu vysvětlí mi někdo proč to v těch Strakonicích řeší tímto způsobem?
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:2 X Výzva
« Odpověď #25 kdy: 19 Ledna 2022, 17:45:13 »

Protože pravděpodobně na vás nemohou sprdelí (to by asi už jinak udělali) a nechtějí se pokutičky vzdát. Doufají, že vás udolají, že se nakonec vyděsíte a přiznáte se. Je na vás, jak budete postupovat (jestli ignorovat, nebo něco psát). Za mě se proti tak urputnému parazitovi nabízí i trollící counter-postup. Pokud na vás opravdu jinak nemohou...
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.