30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou  (Přečteno 12500 krát)

Kevil

  • Příspěvků: 97
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #60 kdy: 07 Června 2021, 21:38:19 »

Pročetl jsem si to ještě pořádně znovu a všiml jsem si, že ČTÚ vůbec neřešil, zda byla "údajná" SMSka skutečně mé známé doručena. Žádal jsem, aby to prokazatelně doložili výpisem z logů zahraničních partnerů.

Odvolali se na všeobecné obchodní podmínky s tím, že kredit při nevyčerpání propadne po 1 měsíci s tím, že to mobilní operátor, začal prostě uplatňovat i když to dříve neuplatňoval o čem svědčí chat operátora (když SIM dobijete do 6. května...).

Prostě klasický bordel právníků. Nejdříve se ČTÚ odvolává na změnu obchodních podmínek zaslaných "údajnou" SMSkou a když po nich chci, ať doručení SMS doloží, přehodí vyhýbku a začnou se odvolávat na všeobecné obchodní podmínky.

Poslal bych všechny právníky do (_!_) a vykopal je z teplých kanceláří. I toaletářka má u mě větší úctu za její práci, než oni.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #61 kdy: 07 Června 2021, 22:33:31 »

Tak sem si to přečetl, kredit propadával od samýho začátku v roce 2017. Odkud ste přišli na to, že ne?
« Poslední změna: 07 Června 2021, 22:47:56 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #62 kdy: 08 Června 2021, 00:11:01 »

Prostě klasický bordel právníků. Nejdříve se ČTÚ odvolává na změnu obchodních podmínek zaslaných "údajnou" SMSkou a když po nich chci, ať doručení SMS doloží, přehodí vyhýbku a začnou se odvolávat na všeobecné obchodní podmínky.

Poslal bych všechny právníky do (_!_) a vykopal je z teplých kanceláří. I toaletářka má u mě větší úctu za její práci, než oni.

To je samozřejmě jedna možnost, jak to podat. Druhá možnost je, že na světě existují imbecilní jedinci, kteří namísto uznání vlastní chyby budou vinit všechny kolem sebe. Tak jste si chtěl pohonit ego před známou, jak jí všechno zařídíte a ono to nevyšlo. Přál bych vám jít si zkusit do kterékoli advokátní kanceláře pracovat, divil byste se, co vás tam všechno čeká (vedle chytrolínů, jako jste vy). Váš názor by se poměrně rychle změnil. A nadávat sice můžete, ale až budete potřebovat právníka kvůli rozvodu, dědictví nebo průseru, kterých nasekáte beztak hromadu, tak sklapnete paty a za nějakým právníkem ještě rád dolezete.
Žádný spor nezačíná slovy "nic jsem neudělal a postupoval jsem přesně v souladu se smlouvou/zákonem", ale samozřejmě tu máme i již zmíněnou druhou možnost interpretace, a to jsou ti zpropadení právníci - a Kellner.

S vašimi příspěvky na úrovni diskutéra z iDnesu a odporem k právníkům nechápu, co děláte na fóru, které je zaměřené na pomoc ve správních řízeních, kde je koncentrace lidí, kteří mají s právem co dočinění, značně vyšší.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #63 kdy: 08 Června 2021, 00:58:45 »

Kevil > Já stále nechápu, proč zde tento topic živíte. Mně je jedno, co vyrábíte a nejsem ani do této vaší causy zabroušen, ale evidentně si tu z Vás prakticky všichni dělají prdel a vy stále a stále zveřejňujete další příspěvky, jako kdyby to ještě někdo bral vážně. Myslím, že se vám dostalo názoru/zhodnocení minimálně od dvou právníků, kterými však pohrdáte. Co víc tedy ještě čekáte a chcete?
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #64 kdy: 08 Června 2021, 09:53:32 »

Don Quijote de la Mancha na své Rozinantě bojuje se zlým operátorem...
IP zaznamenána

Kevil

  • Příspěvků: 97
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #65 kdy: 08 Června 2021, 11:09:23 »

...namísto uznání vlastní chyby...

"Chybu" mé známé nikde nevidím. Operátor ji prokazatelně sdělil, že o kredit nepřijde, když ho dobije do 5. května, což udělala. Kredit jí pak stejně sebrali nejdříve s odvoláním na nedoručenou SMSku a pak se vymluvili na všeobecné obchodní podmínky.

Mé vyjádření směřovalo primárně na právníky ČTÚ. Co si o mě někdo myslí, je mi úplně ukradený. Jak říkal Hitler: "Lidi jsou masa, která se musí hníst"  ;).
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 020
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #66 kdy: 08 Června 2021, 11:12:34 »

Nebylo by rozumnější to probírat na správně zaměřeném fóru?
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #67 kdy: 08 Června 2021, 11:30:34 »

Cikus> tam on resi pokuty a DS ... veci kolem mobilu resi tady, celkem mi to v kontextu jeho osobnosti dava smysl :-).
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #68 kdy: 08 Června 2021, 12:40:47 »

Timto bych rad verejne zhatoval uzivatele PeTr7650 z AutoRevue fora :D
IP zaznamenána

Kevil

  • Příspěvků: 97
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #69 kdy: 08 Června 2021, 12:43:02 »

Jak je mým zvykem, ještě jsem to nevzdal ;). Dám vědět, zda se mi podaří z PPF (O2, OpenCall) ty peníze dostat  8).
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #70 kdy: 08 Června 2021, 16:58:27 »

Timto bych rad verejne zhatoval uzivatele PeTr7650 z AutoRevue fora :D
Mimo to, že mě napadá, esli nejseš ten obtížnej udavačckej chuj z D-F, tak jako co? Budeš příště postovat lidi, jak si chodí koupit rohliky? Koho by to napadlo, že  ::)
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Kevil

  • Příspěvků: 97
    • Zobrazit profil
Re:Mobilní operátor, změna podmínek SMSkou
« Odpověď #71 kdy: 17 Června 2021, 14:43:40 »

Přikládám odpověď ČNB, které jsem poslal stížnost na TV reklamu ZONKY (PPF, O2, Open Call - Kellner), kdy v rozporu se zákonem není v reklamě uvedena nejvyšší sazba RPSN nejvyšší velikostí písma použitou v reklamě.

"Odpověď" ČNB je klasicky o ničem...
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]