30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policisté v Ostravě tvrdě zasáhli proti ženě bez roušky. Zaklekli na ni tři  (Přečteno 8014 krát)

max

  • Příspěvků: 211
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Tady další článek:

https://echo24.cz/a/SXJp9
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil

ubožáci. ještě když tam byli jen ti dva dutohlavové, tak bych se asi neudržel a probil se..
IP zaznamenána
In dubio pro reo

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil

Tak to bohužel dopadne, když na sebe narazí dvě skupiny idiotů... idioti ze skupiny č. 1 nosí uniformu... idioti ze skupiny č. 2 si myslí, že po poslání cajta do prdele, ignorování výzvy k prokázání totožnosti a ignorací upozornění že proti ní budou použity donucovací prostředky... že pak cajti jen pokrčí rameny, usmějí s a půjdou do hajzlu... Rozhodně nesouhlasím a sám intenzivně porušuji nařízení vlády č. 216/2021 i nařízení Min. Zdrav., ale čistě z hlediska práva to byl bohužel víceméně legitimní zákrok... Neschvaluju vlastní provedení - mohli to řešit mnohem rozumněji a tím že do toho skočili " na Floyda" si v této době udělali u části již tak nasratých lidí docela nepěkné PR, část jim zase nepokrytě zatleskala...  Za mě osobně se fakt střetli dvě ultimátní skupiny blbů... tam nemohla nastat žádná win-win situace..
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil

Tak to jsme asi viděli každej něco jinýho. Já vidím policajtku jak říká - "Pokud nám neprokážete svoji totožnost budete předvedena na místní oddělení" - žena odpovídá - "Tak jo" - a vzápětí na ní ty zmrdi skočí a povalí jí na zem. - To jako předvedení na místní oddělení znamená že Tě vyválej na zemi pomačkaj krk, postříkaj kasrem a pak tě tam dovlečou ? Ona nerozporovala předvedení na fízlárnu, jen asi u sebe neměla občanku.
Opravdu nechápu Tvoje myšlenkový pochody - nebo vlastně chápu - pokud jsi fízl.
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil

Pane pk202 - to s tím fízlem na konci bylo zbytečné... živím se poctivě rukama i hlavou jako OSVČ..

Existují myslím 3 videa z tohoto incidentu - já očividně viděl jen to točené z dálky, až teď jsem viděl to od paní kde je to vidět a slyšet více - policajtka ji vyzvala a pak ji šla zadržet - a šla po ruce co bylo vidět... pokud se paní začala aktivně bránit... tak se cajti zachovali dle svých zvyklostí (můžeme vše a ty se občane třeba poser). Tento způsob řešení situace ze strany cajtů rozhodně neschvaluju a považuju ho za značně nepřiměřený..
Ale pořád trvám na tom, že se potkali dvě skupiny kreténů - jedna co "porušuje" nařízení.... a když už je "porušují" tak mají cajty poslat do prdele, prokázat totožnost a nechat je to řešit ve správním jako každý průměrně poučený člověk a ne se hádat s fízlem aby pak skončila na zemi na Floyda.. a druhá skupina kreténů kteří jsou uniformováni a rozhodně si ze všech možných způsobů jak řešit konfliktní situaci vybrali tu nejdebilnější. Tím moje pozornost k Ostravskemu razovitemu kraji končí - on ten MS kraj vede i v největším počtu fízl kontrol pohybu tj. místní uniformovaný materiál bude na standarty ČR echt kvalitní..
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

My (obcane) narozdil od fizlu mame velkou vyhodu v tom, ze celkem dobre vime, jak se fizl zachova - nejdriv nas zkusi zastrasit a pokud se nenechame, bude agresivnejsi a pokud neposlechneme, s velkou radosti pouzije hmaty a chvaty. Proto jsem nikdy nepochopil lidi, co maji potrebu se s nima hadat. Oni jsou nic. Dokud jim nedame duvod (a ze muze byt obcas pekne pitomy), jsou to jen hloupi urednicci. Ale jakmile jim budeme odporovat, udelame jen to, co chteji - dame jim zaminku pouzit nasili. To maji radi, to chteji, to je uspokojuje.

Takze ano, pokud se nekdo zacne s policajtem dohadovat, hadaji se dva blbci.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Tak hlavně, OP nemusela snad mít sebou, stačilo, aby byla vyzvána ke sdělení totožnosti, pokud se nepletu. To ona asi nevěděla, to bych se nedivil, ale oni to vědět mají.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Mám takový dotaz vyplývající z videa..

"Počkáme až přijede PéČéERka a totožnost zjistí."

To mě tedy vede k závěru, že Městské policie nemohou v žádném registru zjišťovat obyvatele (to jsem i tak tušil, ale nikdy to nezkoumal). Znamená to tedy, že můžu městapu nadiktovat random údaje (třeba při přestupku proti pořádku, občanskému soužití) a pokud mi to uvěří, tak jsem volnej?  ;D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

johncreek: chybný závěr. Projděte si zákon o obecní policii. Paragraf vám neřeknu, indicie zní - je to mezi § 11 a 12
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Ok, takže si teoreticky mohou zabezpečeným kanálem zavolat na PČR/úřad a ověřit totožnost (pokud jim ji osobnost sdělí). Proč si tihle volali PČR na místo? :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

PCR disponuje mobilem/tabletem, ktery (kdyz system funguje) ma pristup do registru obyvate (a dalsich). MP ho nema a musi volat. Je pro ne daleko snazsi si tak zavolat PCR a pockat az si to zaridi oni, nez to diktovat po telefonu... To uz by museli pracovat vic nez je zdravo.
IP zaznamenána

Randalf

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Když mě posledně lustrovala MP, tak to dělala přes tablet (dle výpisu využití mých údajů přes aplikaci MP manager), nemusela volat PČR.
IP zaznamenána