30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jak jinak si mám jet pro rohlíky?  (Přečteno 1490 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 020
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Jak jinak si mám jet pro rohlíky?
« Odpověď #1 kdy: 29 Července 2021, 08:31:37 »

Takže nemá jakousi plastovou kartu, která je stejně ku huvnu, a pakáž by ho nechala nejlíp rovnou odstřelit u nejbližší zdi. Je dobrý vidět, mezi jakou špínou to člověk žije, aby byl připravenej, až se to celý zhroutí, že bohužel tam pak bude nutný fakt prvně střílet a pak se teprve ptát.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Jak jinak si mám jet pro rohlíky?
« Odpověď #2 kdy: 29 Července 2021, 09:13:15 »

Podle indicií v článku bych odhadoval, že pán měl opravdu zákaz, ne pouze propadlý ŘP či zdravotní způsobilost (jinak by nedávalo smysl, aby se tím zabývala PČR). Takže hate by měl v první řadě dostat novinář, který si plete pojem a průjem, pak samotný pachatel, který není dost soudný na to, že když už se zákazem jede pro rohlíky, neví, po které straně silnice se v Kocourkově jezdí, a až potom opičáci - nikoliv za samotný "zásah", ale za to, z jaké <>viny si nechávají dělat PR.
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 688
    • Zobrazit profil
Re:Jak jinak si mám jet pro rohlíky?
« Odpověď #3 kdy: 29 Července 2021, 10:02:04 »

Dle článku to nebylo po blbé straně, ale jednosměrkou v protisměru. Ten nedostatek soudnosti mě také udivuje, ve svém věku už by mohl tušit, že někdy je lepší létat (jezdit) pod radarem.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Jak jinak si mám jet pro rohlíky?
« Odpověď #4 kdy: 29 Července 2021, 20:08:17 »

V článku se píše, že měl řidičák propadlej. Čili se dá předpokládat, že si buď neudělal novou kartičku, nebo nedodal posudek vod dochtora.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky