30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Anketa

Kde zjistit, který úřad v AT pokutu za rychlost

Policie
- 1 (50%)
Úřad
- 1 (50%)

Celkem hlasů: 2


Autor Téma: Pokuta za rychlost Rakousko dálnice  (Přečteno 2129 krát)

MilkaOpilka

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Pokuta za rychlost Rakousko dálnice
« kdy: 14 Ledna 2021, 01:35:19 »

Zdravím vás,
Věc se má tak. Z dálnice z Vídně směr Poysdorf jsem chytla měření pánů policistů v polizei autě laserovou pistolí. Jsem si vědoma, že jsem překročila rychlost a celkem o dost. Není to můj styl jezdit rychle, ale zrovna se podařilo. No a je to 45 dní a dopis stále nikde... Což je nepochopitelné. Viděla jsem přímo jak mě měří.

Mám otázku, prosím víte kde můžu rychlost /přestupek zjistit dodatečně? Na jakém úřadu v AT nebo jaké oddělení policie? Nevím zda se bude jednat o fizli ve Vídni nebo Grosskrut? Místo měření bylo před odbočkou na Grosskrut. Nevím pod koho tento úsek patří. Vždy mi dopis na zaplacení došel do 14 dnů.

Díky moc radu!
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta za rychlost Rakousko dálnice
« Odpověď #1 kdy: 14 Ledna 2021, 08:16:43 »

Je to mysleno vazne, nebo recese, nebo recese kombinovana s gugl prekladacem?  ;D Kdyz bych ten prestupek dohledal za Vas a dal sem cislo uctu s variabilnim symbolem, spala byste klidneji?
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta za rychlost Rakousko dálnice
« Odpověď #2 kdy: 19 Února 2021, 07:58:55 »

Obvykle Vás zastaví a ztotožní na místě. To se nestalo, takže máte kliku a dokud nepřijde dopis od úřadu, nemá smysl nic řešit. A nevíte, jestli změřili Vás nebo jiné vozidlo. Víc bych se bál té sítě automatických radarů, kterých je tam jak much.
IP zaznamenána