30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: LENKERERHEBUNG Liezen  (Přečteno 3359 krát)

last.degen

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
LENKERERHEBUNG Liezen
« kdy: 20 Prosince 2020, 00:38:11 »

Ahoj,
v létě jsem byl na dovolené v Itálii a bohužel musel projíždět přes fašistán neboli východní říši a přesně si pamatuju jak v jedný prdeli jménem Liezen, když jsem zpomaloval po začátku obce něco blesklo za autem. v tu chvíli jsem se podíval na tachometr a bylo tam ne víc než 55. je mi jasné že tohle tvrzení asi neobstojí, ale i tak jsem se po přečtení fóra rozhodl následný dopis s prosbou o odpustek 50€ za 63 na 50 ignorovat. Následně jsem úspěšně ignoroval i další dopis kde už že mě chtěli udělat konfidenta a výslovně říkal mámě u které mám trvalé bydliště aby nic na mé jméno nepřebírala.
no máma samozřejmě doporučené psaní převzala a já bych teď chtěl poprosit o radu pro další postup.
přišel lenkererhebung policejní pokuta pátrání po řidiči česky a rakousky + odpovědní formulář pro konfidenta kde chtěj i číslo řp(wtf?)

1. začít komunikovat a případně prásknout Honzu, Helmuta, nebo Pedra Ramireze z Limy? (nemám žádného skutečného) nebo prásknout sebe, udat jinou adresu a pak nepřebírat doporučená psaní?

2. pokračovat v ignoraci a čekat co se stane.

díky
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
Re:LENKERERHEBUNG Liezen
« Odpověď #1 kdy: 20 Prosince 2020, 13:30:11 »

IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:LENKERERHEBUNG Liezen
« Odpověď #2 kdy: 20 Prosince 2020, 16:59:13 »

https://www.gesetze-im-internet.de/stvg/__26.html

odstavec 3

Anschluss byl zrusen po 2.svetove! Takze spis Verwaltungsstrafgesetz, § 31:
https://www.ris.bka.gv.at/GeltendeFassung.wxe?Abfrage=Bundesnormen&Gesetzesnummer=10005770
A jelikoz uredni jednani jiz bylo zahajeno, bezi lehota na potrestani 3 roky (odsek 2).

K dotazu: pokud je v tom doporucenem dopise porad jen "Lenkererhebung", doporucuju ignorovat.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
Re:LENKERERHEBUNG Liezen
« Odpověď #3 kdy: 20 Prosince 2020, 19:49:50 »

njn moje chyba - fašistán mi primárně evokuje Německo :-)
ale je pravda, že rakušáci dávají svoji nadřazenost taky znát ( osobní zkušenost)
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:LENKERERHEBUNG Liezen
« Odpověď #4 kdy: 19 Února 2021, 08:01:05 »

Je to ten Liezen, co leží u Bosruckého tunelu a kolem něj vede horská silnice? Zrovna při výjezdu z městečka v mírném stoupání ten krám je...

Nějaký další postup?
IP zaznamenána