30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h  (Přečteno 3737 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« kdy: 12 Října 2020, 20:48:08 »

IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #1 kdy: 12 Října 2020, 21:40:34 »

To je sila. Jako sam moc neverim, ze castka byla tak uplne nahoda. Ale je velky rozdil mezi tim, co si myslim a co mohu dokazat u soudu. Je mi z toho zle.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #2 kdy: 12 Října 2020, 23:30:56 »

... co mohu dokazat u soudu...

Myslíte u té inkviziční šaškárny, která si na soud jenom hrála ?
IP zaznamenána

grg

  • Příspěvků: 89
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #3 kdy: 13 Října 2020, 01:18:59 »

Kontextuálnemu extrémizmu v ČR sa donedávna intenzívne venoval Pecina, tak aby sme za vami nezaostávali, muselo sa niečo udiať aj u nás...

Inak je to samozrejme kurvenie právneho štátu par excellence...
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #4 kdy: 13 Října 2020, 08:34:11 »

To je sila. Jako sam moc neverim, ze castka byla tak uplne nahoda.
I kdyby to nebyla náhoda, komu tím ublížil?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #5 kdy: 13 Října 2020, 10:14:35 »

To je sila. Jako sam moc neverim, ze castka byla tak uplne nahoda.
I kdyby to nebyla náhoda, komu tím ublížil?
Ublížil tím společnosti. Cíleně vyprovokoval hlídací psy demogracie, aby to rozmazali. Díky tomu jsem si to přečetl já a další a dohledal si co je na tom čísle špatného. Tím jak jsem to přečetl mi to začlo vrtat hlavou a postupně se ze mě stává nácek, tomu nejde odolávat donekonečna. A holocaust je za dveřma, minimálně v příštích volbách. To všechno jen díky Kotlebovi. A tohle byste ignoroval vy zrůdo nacistická?
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #6 kdy: 13 Října 2020, 10:44:26 »

To je sila. Jako sam moc neverim, ze castka byla tak uplne nahoda.
I kdyby to nebyla náhoda, komu tím ublížil?

Kdyz nekdo zarve "zide do plynu" taky nikomu primo neublizi. Jenze pak to rvalo ~80 milionu nemcu, a nakonec tech mrtvejch pak bylo asi taky tolik. A ten pitomec Kotleba se ani netaji svym obdivem k vojnovemu slovenskemu statu, Tisovi, a vsemu co s tim sovisi. I ty jejich cerny mundury co v nich tak radi pochodujou se povazlive podobaji tomu, co nosily gardiste.

Velice dobre vi, co to cislo symbolizuje, a jako oficialni cin statniho (resp. tehdy komunalniho) politika je to jasna provokace. To by priste mohl dat na ouredni stempl rovnou hakenkreuz a rikat ze tim nic nesleduje, je to jenom nahoda, videl to nekde u hinduistu...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #7 kdy: 13 Října 2020, 10:51:27 »

Kdyz nekdo zarve "zide do plynu" taky nikomu primo neublizi. Jenze pak to rvalo ~80 milionu nemcu, a nakonec tech mrtvejch pak bylo asi taky tolik. A ten pitomec Kotleba se ani netaji svym obdivem k vojnovemu slovenskemu statu, Tisovi, a vsemu co s tim sovisi. I ty jejich cerny mundury co v nich tak radi pochodujou se povazlive podobaji tomu, co nosily gardiste.

V USA se můžete s hakenkreuzem procházet před bílým domem, existuje tam Kukluxklan a jeho členové píšou a vydávají knížky a manifesty. A furt nic... Možná že si tam víc uvědomují, že svoboda slova tam není pro nic za nic na prvním místě.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #8 kdy: 13 Října 2020, 11:03:24 »

Chystám se napsat ČTÚ, aby zahájil proceduru s ITU, jejímž výsledkem bude změna stávajícího volacího prefixu ČR +420 na něco kontextuálně nezávadového (422 je volné, ale samozřejmě to nejdřív musí posvětit znalci na extrémismus).

Nedávno jsem totiž jednoho (trochu jednoduššího) rakouského klienta vyděsil svým telefonním číslem, který v něm viděl podobný vzkaz jako v Kotlebových poukázkách, a nechtěl mi věřit, že to tak má celá země, když u nich je to číslo na RZ (a nejen tam) zakázané. Tak jsem se radši nehádal a dal jsem mu číslo na druhou cizokrajnou SIM. Jestli se to bude opakovat, asi budu po ČR podle OdpŠk požadovat úhradu zvýšených nákladů spojených s nutností živit obě smlouvy. A jestli žije osoba, která kdysi při dělení Československa navrhla, že si místo původního 42 (tj. odpovědi na otázku života, vesmíru a vůbec) ČR vezme 420, měla by zvážit přesídlení někam, kde nebude hrozit vydání k ICC do Haagu ...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #9 kdy: 13 Října 2020, 11:41:34 »

hh> No Vy se svou přezdívkou jste také jednou nohou v kriminále... ;-)

A co třeba někdo, kdo se narodil 1. dubna '88? Třeba jako jeden můj německý kamarád...
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #10 kdy: 13 Října 2020, 12:45:33 »

Mně zaráží spíše to, že dostal 4 roky a 4 měsíce a ne symbolicky 8 let a 8 měsíců s podmínkou na 14 let.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #11 kdy: 13 Října 2020, 13:35:19 »

Pánové ale zcela seriozně. Manželce začíná RČ na 88. Mám se rozvést...?
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #12 kdy: 13 Října 2020, 13:59:52 »

Kdyz nekdo zarve "zide do plynu" taky nikomu primo neublizi. Jenze pak to rvalo ~80 milionu nemcu, a nakonec tech mrtvejch pak bylo asi taky tolik. A ten pitomec Kotleba se ani netaji svym obdivem k vojnovemu slovenskemu statu, Tisovi, a vsemu co s tim sovisi. I ty jejich cerny mundury co v nich tak radi pochodujou se povazlive podobaji tomu, co nosily gardiste.

Velice dobre vi, co to cislo symbolizuje, a jako oficialni cin statniho (resp. tehdy komunalniho) politika je to jasna provokace. To by priste mohl dat na ouredni stempl rovnou hakenkreuz a rikat ze tim nic nesleduje, je to jenom nahoda, videl to nekde u hinduistu...

Uvědomujete si, že schvalujete logiku, podle které by se někdo mohl pozastavovat např. nad dvěma nápadně velkýma "S" ve vašem nicku?

Případ s Kotlebou je podle mého názoru naprosto absurdní. Věřím, že kdybyste před 30 lety, krátce po tzv. Sametové revoluci někomu řekl, že jednou bude možné zase lidi stíhat za zpívané texty, symboly, nebo dokonce darované částky, málokdo by Vám věřil.
Pokud se nějaká společnost považuje za svobodnou, je nevídané, aby v ní byl kdokoli trestán za symboliku, ať už je jakákoli.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #13 kdy: 13 Října 2020, 14:57:54 »

hh> No Vy se svou přezdívkou jste také jednou nohou v kriminále... ;-)
A kurva ...
IP zaznamenána

urbann

  • Příspěvků: 349
  • s
    • Zobrazit profil
Re:Hlavně aby vám radar nenaměřil 88 km/h
« Odpověď #14 kdy: 13 Října 2020, 15:17:57 »

Případy jako je tento mají jednoduché vysvětlení. Židé jsou privilegovaná skupina, proto pokud někdo z ligy na ochranu jejich zájmů podá trestní oznámení, byla by pro státního zástupce kariérní sebevražda, kdyby ho zamítnul jako nedůvodné.
IP zaznamenána