30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz  (Přečteno 36416 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #15 kdy: 19 Října 2020, 14:55:55 »

v jakém momentě řízení je vhodné námitku zaslat?

Námitku podjatosti máte uplatnit hned když se o důvodu dozvíte.. a tak je vhodné aby šlo v době podání aspoň tvrdit že jste se o důvodu právě dozvěděl.
IP zaznamenána

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #16 kdy: 27 Října 2020, 00:10:53 »

Update: kopii spisu mám, zatím bojuji s tím, jak k vám dostat ty jejich video soubory ve formátu .av a .g64x ;Hajzlíci k tomu nedávají žádný přehravač.. ::)
IP zaznamenána

Trip

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #17 kdy: 27 Října 2020, 10:52:09 »

Stačí nahrát, my si poradíme :D
IP zaznamenána

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #18 kdy: 29 Října 2020, 14:10:34 »

Tak přikládám relevantní dokumenty ze spisu + odkaz na soubory z kamer, které neumím přehrát, třeba se to někomu z vás podaří..

ODKAZ na záznamy z kamer: https://ulozto.cz/tamhle/Tjqrw73cipCW

Spis v přílohách, ve zkratce:
0 - soupis
1 - Oznámení o přestupku
2 - Lustrace
3 - Výpis z karty
4 - Pasport křižovatky od BrKo
5 - Příkaz - již jsem zde nahrával na začátku vlákna
6 - Lustrum
7 - Odpor - blanketní
8 - Oznámení a předvolání na ÚJ - taktéž již jednou nahráno
9 - Záznam o nahlédnutí

X - návod na DVD, nicméně exe soubory na DVD chybí

Klíčové bude teď pokud by se někomu podařilo rozjet ten záznam z palubky, protože mě se podařilo zkouknout pouze záznam .g64x což je stacionární kamera někde centrálního kamerového systému, ze které není úplně dobře vidět na celou situaci, ale z toho co tam vidět je (tuším že to začíná na 44.minutě 16 hodiny), tak vozidlo MP nedalo blinkr pro přejíždění z pruhu do pruhu + následně se otáčelo v křižovatce bez použití majáků..
Důležité bude co je na palubní kameře fízlů - podle toho bude potřeba zvolit procesní taktiku..

Můžu zkusit co v jiném vlákně navrhoval a prošlo Číkusovi a to je na ÚJ argumentovat nepřehravatelností DVD (což ale může narazit, pokud to u SO půjde přehrát), chce to mít ale záložní plán. Taktéž nevím zda na ÚJ dorazí i plukovníci  8)

Nejsem si te
« Poslední změna: 29 Října 2020, 14:27:56 od nilfgaard »
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #19 kdy: 29 Října 2020, 15:12:20 »

Soubor 00000001.av se mi nepodarilo nicim zkonvertovat ani nicim prehrat. A to ani aplikacemi, ktere by k tomu mely byt urcene. Rekl bych, ze je tedy poskozeny.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 917
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #20 kdy: 29 Října 2020, 15:52:53 »

nilfgaard> nejak nerozumim tomu navodu na prehrani Hydry - ten prehravac, ktery je v navodu barvite popisovan, nema ani SO? Nebo ho ma a Vam ho nedal?

lerion> a 00000000.av se Vam podarilo zkonvertovat/prehrat? Ja jsem dopadl s obema stejne (zkusil jsem z nedostatku casu pouze ffmpeg). Podle vseho by .av mel byt h264 kodovany stream.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #21 kdy: 29 Října 2020, 16:04:46 »

Ten druhy jsem kvuli nedostatku casu ani nezkousel. Ale zkousel jsem konverzi pres nekolik nastroju a nekolik prehravacu primo na nej. A ze zoufalstvi jen tak ze srandy jsem prepsal koncovku av na avi :D Ale nic.
To by mohla byt nova (byt zde si myslim, ze nezamerna) taktika uradu jak sice poskytnout data, ale zamezit jejich pouziti :D
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #22 kdy: 29 Října 2020, 16:30:54 »

Našel jsem toto: https://fileinfo.com/extension/av, třeba vám to pomůže. Obsahuje to dokonce odkaz na stažení 2 aplikací, které jsou zdarma a měly by to umět přehrát.
IP zaznamenána

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #23 kdy: 29 Října 2020, 16:35:04 »

Soubor 00000001.av se mi nepodarilo nicim zkonvertovat ani nicim prehrat. A to ani aplikacemi, ktere by k tomu mely byt urcene. Rekl bych, ze je tedy poskozeny.

Vím, že by to nemělo mít na funkci vliv, ale původně se ten soubor jmenoval taktéž 00000000.av, ale pro rozlišení jsem ho přejmenoval na 00000001..Ještě mě napadá, že bych nasdílel kompletní adresář, vedle .av souboru tam byly vždy ještě jeden stejně pojmenovaný, ale xml, ale to by taky mělo být asi jedno..

medved> je na hlavičkovém papíře MP, takže to vypadá, jako kdyby ho SO vždy od MP obdržel spolu s .av nebo alternativně ho SO má a MP jen pro sichr vždy posílá návod..každopádně jsem udělal chybu, v rámci nahlížení jsem si měl nechat záznamy přehrát, pak bych měl jistotu, že SO umí soubory přehrát (a aspoň bych je viděl:D)..každopádně na kopii DVD kterou jsem v rámci požadavku na kopii spisu dostal, tak žádný exe soubor s přehravačem nebyl. Zajímavostí je, že SO byl připraven a kopii DVD měl nachystánu, na žádné vypalování jsem nečekal...

IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 166
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #24 kdy: 29 Října 2020, 16:42:43 »

Idealni prilezitost se zeptat SO, jak mate spustit .exe pokud nemate OS M$ a mate treba macOS/linux apod.
A aby Vam soubor zpristupnil v obecne znamych formatech MPEG-2, ISO/IEC 13818,MPEG-1, ISO/IEC 11172, protoze jnak Vam znemoznuje se seznamit s dukazem.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #25 kdy: 29 Října 2020, 16:47:45 »

Našel jsem toto: https://fileinfo.com/extension/av, třeba vám to pomůže. Obsahuje to dokonce odkaz na stažení 2 aplikací, které jsou zdarma a měly by to umět přehrát.

Díky za help, oba programy jak GPlayer tak ten Yousee CMSclient jsem zkoušel, programy jsem rozchodil, ale záznam nepřehrály..Začínám se přiklánět k názoru co píše lerion, že je soubor poškozený
IP zaznamenána

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #26 kdy: 29 Října 2020, 16:50:03 »

Idealni prilezitost se zeptat SO, jak mate spustit .exe pokud nemate OS M$ a mate treba macOS/linux apod.
A aby Vam soubor zpristupnil v obecne znamych formatech MPEG-2, ISO/IEC 13818,MPEG-1, ISO/IEC 11172, protoze jnak Vam znemoznuje se seznamit s dukazem.
Budu muset, nejde o exe, ten tam ani nepřiložili, ale o ten .av, který se nedá v ničem normálním přehrát...
IP zaznamenána

urbann

  • Příspěvků: 324
  • s
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #27 kdy: 29 Října 2020, 17:12:36 »

V PDFku - Záznamy z autokamer a MKDS - postup spuštění záznamu.pdf - máte napsáno, čím přehrávat soubory s příponou .av. Měl by k tomu být program Image Finder NX Player. Exe. Software zřejmě pochází od https://www.dresearch-fe.de/en/products/software/, nenabízí ho ale volně ke stažení.
« Poslední změna: 29 Října 2020, 17:14:26 od urban.novak »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 166
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #28 kdy: 29 Října 2020, 17:23:53 »

Budu muset, nejde o exe, ten tam ani nepřiložili, ale o ten .av, který se nedá v ničem normálním přehrát...
At se organ snazi - dodal dukaz, at ho zpristupni - take si vymysli co vezmou a co ne.
Nemate povinost mit PC ani OS, ci software.
A pokud ani jedno, at vam daji k dispozici urednika, ktery Vam to bude prehravat - obrazke dopredu / obrazek zpet.
 
 
... máte napsáno, čím přehrávat soubory s příponou .av.
Ne to nemate.
Postup ke spuštění záznamu zautokamer Hydra (ImageFinger)Kprohlédnutí zaslaného záznamu postupujte následovně:
1.Zaslaný  souborobsahuje –souborydat Track  0000,Track  0001, Track  0002, prohlížecí program Image Finder NX Playera zálohuBackup Info.
2.Kliknutímna prohlížečImage  Finder  NX  Player. Exe otevřetepřehrávač záznamu (může trvat až 30 sec.).
3.Klikněte na Otevřít zálohu(Open Backup).4.Vyberteze zaslaného adresáře souborBackup Info.dbx aspusťte (proběhne analýza aspustí se záznam).
« Poslední změna: 29 Října 2020, 17:33:46 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

katana

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:BRNO - nedání přednosti v jízdě fízlům --> Příkaz
« Odpověď #29 kdy: 31 Října 2020, 14:26:23 »

Koukám na to ... No nevím. Sice asi podle videa nedali blinkr při přejíždění do pruhu. Ale i tak z vedlejší má dát přednost všem.
Video
https://uloz.to/file/LBNcXyJOqjKI/screen-recording-webm
IP zaznamenána