30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pásy Příbram  (Přečteno 663 krát)

Re

• Zobrazit profil
Pásy Příbram
« kdy: 03 Září 2020, 13:20:32 »

Přišla mi do datovky zpráva "Předvolání obviněný" z Příbrami (zatím jsem nevyzvedl, čekám na konec lhůty, mám jen mailovou notifikaci). Jde o pásy (zastaven, ztotožněn, nepoučen, fotili si spolujezdkyni, potvrzení o úkonu odmítli vydat, sranda, audio nahrávku mám...). Chtěl jsem se zeptat, zda by se toho někdo nechtěl za přiměřenou úplatu a pro svou radost (co vy na to, pane Číkusi?) ujmout, výhra není nezbytně nutná (i když by byla samozřejmě vítána), zaplatil bych Vám v každém případě (předem).
Děkuji
IP zaznamenána

Číkus

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
Re:Pásy Příbram
« Odpověď #1 kdy: 03 Září 2020, 20:25:24 »

Nejsem si jist, zda je nutné, aby se Vás někdo vyloženě ujmout. Samozřejmě se pokusím pomoci, pokud budu mít nějaký nápad. Příbram mám ale dost z ruky a možná bude vhodné se ukázat osobně. To by bylo vhodnější a méně nákladné pro někoho místního.

Obsílku vyzvedněte poslední den lhůty a v anonymizované verzi ji vložte sem, zkusím se na to podívat. A jistě ne jen já. V mezičase můžete nějak blíže popsat, co se vlastně stalo.
IP zaznamenána

Re

• Zobrazit profil
Re:Pásy Příbram
« Odpověď #2 kdy: 04 Září 2020, 13:25:40 »

Děkuju, už se mě jedna dobrá duše "ujala"...
IP zaznamenána