30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Je to přestupek, není to přestupek  (Přečteno 205 krát)

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 615
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 365
    • Zobrazit profil
Re:Je to přestupek, není to přestupek
« Odpověď #1 kdy: Dnes v 10:54:19 »

Paní Michaela Jirásková, pokud je to skutečná osoba, je dementní, pokud je to AI, je to dementní AI.

V posledním odstavci sama píše:
Možná se teď po předchozím odstavci radujete, ale pozor. I když Nejvyšší správní soud dal řidiči za pravdu, česká legislativa je stále nekompromisní. Malý červený křížek přes symbol EU na espézetce vás sice před zákonem nezatratí, ale pouze v tom případě, pokud SPZ zůstane čitelná.
IP zaznamenána