30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Kozenka

Stran: [1]
1
Chopil se toho JKraus, takže výhra.

2
Žádosti o spis / Re:Síť nahlížečů - diskuze
« kdy: 23 Prosince 2015, 17:37:12 »
Kus jihočeského zvládnu pokrýt klidně  já

3
Žádosti o spis / Re:Síť nahlížečů
« kdy: 06 Listopadu 2015, 09:20:23 »
Kdybyste potřebovali, jihozápadní Čechy můžu obsloužit  :)

5
Zdravím vás, každým dnem mi prekluduje jeden přestupek a úřad dělá mrtvýho brouka. Existuje nějakej způsob, jak z nich dostat papír, že je prekludováno? Chtěl bych to mít od nich hezky černé na bílém  ;D

6
"Vyzývám vás k tomu, že budete zajištěn" Tak to je výzva za všechny prachy  ;D

7
takže jasný... na červenou jsem nejel a doklady jsem posléze nalezl, ale opicajt už je nechtěl vidět. včíl dokazujte

A na to si ty dva opicajti dosvědčí, jak strašně jim lžu... :-\ Bych asi potřeboval dát dohromady nějaký otázky, kterýma bych je tam upekl...

8
Tak jsem se byl dneska podívat na spis a už teď mi mrzí, že jsem si na místě neofotil oznámení o přestupku. Opicajtovi se podařilo tam dopsat to, že jsem ŘP nepředložil, což tam nejdřív vůbec nebylo...

Jinak teda jedná se o tento přejezd: http://www.mapy.cz/s/fQUH a já jel ve směru z centra na Strakonice.

Další věc je, že si opět opicajti absolutně vymysleli to, jak jsem byl daleko od přejedu...

9
Tak trochu tu situaci přiblížím.
 Jedná se o přejezd v obci, kde je před nim asi 100 metrů rovinka, pak přechod, za nim křižovatka a za ní asi 50 metrů přejezd. Stalo se to asi v půl šestý v půlce ledna, takže už byla úplná tma. Mezi mnou a jima pravděpodobně nebylo žádný auto, nebo maximálně jedno. Silnice byla v ten den zrovna suchá, nesněžilo, nepršelo, nic.

V autě byli dva opicajti - mlaďas a blondýna. Když mi zastavili, přišla ke mě blondýna a chtěla po mě doklady atd. Na to jsem ji řekl, ať mi laskavě řekne, proč mi vůbec zastavili a ona, že na to se musím zeptat toho mladýho, takže doklady byly furt u mě v ruce. Mlaďas pak přišel k autu, řekl, že mi staví kvůli tomu, že jsem to projel na červenou a ať mu dam doklady, tak jsem mu je dal, jenom řidičák jsem zrovna nemohl najít. Na to řekl, že to nevadí, že řidičák nepotřebuje, že si mi prolustruje v autě a začal mi vyprávět o tom, jak moc nebezpečný přestupek jsem spáchal atd. Tak jsem mu řekl, že si ničeho nejsem vědom, ale že jestli mi to ukáže na kameře, tak mu to zaplatím, ale on, že nemá povinnost mi to ukazovat. Tak jsem mu sdělil, že jestli má pocit, že se stal přestupek, ať to pošle do správního, tak si zalezl do auta a jal se vypisovat.
Mezitím se uráčila přijít blondýna a udělat dechovou zkoušku. (Mimochodem ta je po okolí známá jako ta, co ráda bere papíry a dává vysoký pokuty)
Až v týhle chvíli se mi podařilo zapnout kameru na mobilu a nahrávat. Po asi 15 minutách se vrátil s vyplněným papírem kde popisuje ten přestupek (mimochodem do něj napsal blbou SPZ), nechal jsem ho proškrtat prázdná políčka a nic nepodepsal. Pak se rozloučili a odjel jsem.
Během celý buzerace samozřejmě žádný poučení.
Tím jsem si myslel, že vše končí, opicajti papír zmačkají a zahodí a ono nic...

V došlém oznámení a předvolání mi pak zaráží jedna věc a to, že je v něm jak porušení písmena f), ale pak i porušení písmena k) - myslíte si, že to je tam kvůli tomu, že jsem jim nedal ten řidičák? A mají vůbec právo řešit, že jsem jim neukázal řidičák, když mi zastavili kvůli něčemu jinému?

10
Takže teď by bylo nejlepší zajít zítra na úřad, ofotit si spis a pak to sem nahodit a podle toho vymyslet co a jak dál?

11
Takže policie taky ten přejezd přejela, že? Já bych argumentoval malým rozestupem vozidel a že policejní (nebo jiné) auto nedodrželo bezpečnou vzdálenost a při brždění by došlo ke kolizi. Pokud bude vzdálenost větší dá se snadno spočítat čas který potřebovali na dojetí k přejezdu a jeho přejetí (uvažoval bych 30km/h bez bílého nebo 50km/h s bílým). A opět bych poukázal na to, že oni ještě bezpečně přejezd přejeli (a riskovali tak škodu na věcech jim svěřených). Další věc je jestli byly mezi policejním autem a sprostým obviněným nějaké překážky, které mohly omezit výhled ctihodných svědků. Pokud tam jsou šraňky, ještě by mohlo být zajímavé zjistit za jak dlouho po spuštění signalizace se spustí.

Jo, oni vjeli na přejezd, když svítila červená, taky. Je to přejezd, přes který se může maximálně 30. Jestli byli mezi námi nějaký překážky, nebo jak daleko za mnou jeli, si nevybavuji, protože jsem se v zrcátkách nezaregistroval dřív než po mě šli. A šraňky tam jsou a jsou široko daleko známé tím, že jim trvá hodně dlouho než po červený spadnou dolů...

12
Zdravím vás. Pár týdnu zpátky se mi stalo, že jsem přijížděl před železniční přejezd a pár metrů předemnou se rozblikaly červený světla. Zastavit bych už asi nestihl, nebo by to bylo hodně těsný, tak jsem to přišlápl a projel když blikala červená. Co ale čert nechtěl, někde za mnou jeli policajti, kteří mi dojeli a zastavili. Odmítl jsem cokoliv řešit na místě, nic jsem nepodepisoval a odjel. Jsem si na 99% jistý, že na video nic nenatočili, proto jsem nečekal, že to budou nějak řešit dál, ale dneska jsem si na poště od nich vyzvedl překvápko... Byl by někdo tak ochotný a ujal se mi a poradil co a jak řešit dál?

Stran: [1]