30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Lucc

Stran: [1]
1
Zdravím všechny. Překvapil mne modrý pozdrav z ORP. Mnou vlastněné vozidlo spáchalo stání na B29 zákaz stání (čištění komunikací). Zaujalo mne, že toto lze také klasifikovat jako přestupek provozovatele. Ale mé vozidlo se necítí vinno, neboť přijelo cestou, kde žádná značka osazená nebyla notabene mnoho dní před osazením značek, které stejně v ulici nezaregistrovalo více řidičů. Ptám se tedy, zda podle vás má šanci na úspěch na tomto vystavět obhajobu ve sp. řízení. Buď - ano, vozidlo stálo, ale na úřední desce o čištění nic nebylo (jen na webu ORP, jak jsem zpětně zjistil) a stálo tam před osazením značek (což si i myslím, že je pravda) anebo druhá, trochu jiná varianta - přijelo po komunikaci, která osazena značkami nebyla (prašná boční cesta).

Předem moc díky za vaše rady.

Stran: [1]