30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 242458 krát)

grg

  • Příspěvků: 89
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #855 kdy: 05 Listopadu 2021, 00:33:38 »

slovaci evidentne drzi pospolu
Tak čo by nedržali, keď to bola vopred zorganizovaná provokácia...
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #856 kdy: 05 Listopadu 2021, 09:32:40 »

mam pomerne cerstvou zkusenost z jednoho retezce, kdy jeden vyslovene soudruh mel problem se mnou, dozadoval se vedouciho, dozadoval se policie, dozadoval se ochranky, jak vedouci resp manazer prodejny tak ochranka rekli, ze nic resit nebudou a ze je to nezajima a ze jim to je jedno, no reakce soudruha byla ze zacal sproste nadavat a urazet. .......... po navsteve vcera daneho retezce asi mozna prvni, ktery nechava zamestnance at se sami rozhodnou: cca pulka zamestnancu na plose bez rousek - tleskam kez to je realna pravda a ne rebelie prodejny
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #857 kdy: 05 Listopadu 2021, 11:31:27 »

Já byl nedávno v Obi a u pokladen pán přede mnou začal prudit, že nestojím od něj dle čar na zemi, ale byl jsem i tak od něj cca 2m (náhodou, četl jsem si na mobilu:), čáry jsou snad 2,5m. Říkám, že on je ke mně blízko a ať jde tedy dál on. Začal mě urážet, že jsem hloupej a tak, já souhlasil, že jsem, ač míň, než on. Nato jsem si všimnul, že pán nemá respirátor, jenom šátek. Říkám, že když už prudí, tak kde máte repsirátor? Pán si mně změřil pohledem, zjistil, že jsem šupák a vyblafnul, že má jistě lepší ochranu, než mám já. No a pak se postavil tak cca 0,5m hlavou od hlavy pokladní a začal řešit svůj nákup, ta měla obyč roušku, já měl RespiPro nano, ale tak snad to pán přežil i tak:)
IP zaznamenána

zmaster

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #858 kdy: 05 Listopadu 2021, 11:43:02 »

I ve vlaku...
Dnes ráno jsem jel vlakem do Brna a byl jsem zlomen k nasazení roušky, po krátkém rozhovoru s paní pizdůvodčí mi bylo jasné, že mám tu čest se silně covid věřící osobou... Protože jsem se potřeboval dopravit do práce a vím, že kdyby kvůli mě nepustila vlak ze stanice, tak čekej debilové zpětně vymáhají pokuty (viz. jeden případ zde na fóru, tam to teda nebylo kvůli roušce). No když jsem v Brně vystoupil, všiml jsem si, že pizdůvodčí koná dobro na dalším cestujícím bez roušky, ten byl trochu odvážnější než já - vydržel v zastávce asi 5 min obstruovat, ale nakonec na nátlak strojvedoucího i na nátlak lidí z okolí, kteří taky potřebovali do práce aby mohli splácet své hypotéky, vzdal a roušku si nasadil. Svět byl hned růžovější, teda až na paní pizdůvodčí která byla rudá jak paprika, a vlak mohl vyrazit...

No obávám se, že ve vlacích čekej debile je dohadování o rouškách k ničemu, mají to ve smluvních podmínkách a vstupem do vlaku s podmínkami souhlasím. Nebo se pletu?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #859 kdy: 05 Listopadu 2021, 12:35:59 »

Kdyz budou mit ve smluvnich podminkach, ze jim poskytnete na zadost oralni sex, tak to bude take platit?
Viz video vyse, ktere jsem postoval...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

zmaster

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #860 kdy: 05 Listopadu 2021, 13:04:12 »

Jasně, že ne. Kvůli orálnímu sexu by asi i většina oveček nenechala vlak odjet ze stanice. Jen říkám, že pokud je ve vlacích čd jedinná možnost nechat vlak stát ve stanici, sepsat záznam s policajtama a pak se soudit tak to je dost nahovno postup, kromě pokuty za nenasazenou roušku vás budou ještě popotahovat za zpožděný vlak, mj. většina cestujících po ránu nebude mít náladu na takové divadlo...

Hamplovou mám teď v uchu tak snad tam najdu odpověď.
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #861 kdy: 05 Listopadu 2021, 13:25:08 »

Já byl nedávno v Obi a u pokladen pán přede mnou začal prudit, že nestojím od něj dle čar na zemi,
Tak tohle jsem měl v bauMaxu taky. Asi tyhle kutilské obchody přitahují ty normovače. Holt syndrom svinovacího metru - všechno měřit. Nejhorší však na tom bylo, že on původně těch rozestupů, co tam fakt všichni dodržovali, využil tak, že přišel z kolmé uličky od krbových kamen a vlastě se vklínil do mezery ve frontě a předběhl nás.
Oplatil jsem mu to svým oblíbeným trikem, teď mi to nějak nestartuje (stačí klíček bez kodu k imobilizeru).
« Poslední změna: 05 Listopadu 2021, 13:31:41 od Panek »
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #862 kdy: 05 Listopadu 2021, 15:41:29 »

Citace
Oplatil jsem mu to svým oblíbeným trikem, teď mi to nějak nestartuje (stačí klíček bez kodu k imobilizeru).

Čistě ze zvědavosti, co to je přesně za trik? Nejsem automechanik, tak jsem tu vaší větu uplně nepobral :)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #863 kdy: 05 Listopadu 2021, 15:54:16 »

Má klíček k autu, kde je vyndán čip:) Tedy, předpokládám.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #864 kdy: 05 Listopadu 2021, 16:30:21 »

Má klíček k autu, kde je vyndán čip:) Tedy, předpokládám.

To jsem pochopil, ale nepochopil jsem k čemu to je dobré :)
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #865 kdy: 05 Listopadu 2021, 22:31:16 »

... To se dřív budeme o dovolené koupat na Marsu.
na některá úsloví opatrně
víte jak to bylo s Armstrongem a paní Gorski ne  ;)
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #866 kdy: 05 Listopadu 2021, 23:42:01 »

Snad nejste sousedovic kluk?
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #867 kdy: 06 Listopadu 2021, 06:46:13 »

Má klíček k autu, kde je vyndán čip:) Tedy, předpokládám.

To jsem pochopil, ale nepochopil jsem k čemu to je dobré :)
Předpokládám, že mu na parkovišti zablokoval výjezd z parkovacího místa a dělal jako, že mu to chcíplo a nemůže nastartovat? Možná by se dalo ještě poprosit o odtlačení a zároveň brzdit?
IP zaznamenána

ateliersk

  • Příspěvků: 123
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #868 kdy: 06 Listopadu 2021, 08:10:08 »

Má klíček k autu, kde je vyndán čip:) Tedy, předpokládám.

To jsem pochopil, ale nepochopil jsem k čemu to je dobré :)
Předpokládám, že mu na parkovišti zablokoval výjezd z parkovacího místa a dělal jako, že mu to chcíplo a nemůže nastartovat? Možná by se dalo ještě poprosit o odtlačení a zároveň brzdit?

Jak mali kluci  :D :D :D
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #869 kdy: 07 Listopadu 2021, 13:38:17 »

IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.
Stran: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 94