30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování a dodržení 3m pro průjezd  (Přečteno 1694 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Parkování a dodržení 3m pro průjezd
« kdy: 10 Srpna 2020, 14:43:41 »

Zdravím místní matadory,

v poslední době nám začal nějaký dobrák volat poloopice na parkování motorek. Parkovali jsme na šrafování (za jeepem), ale kvůli nárustu počtu strojů stojíme i ve vyznačené oblasti, kde ještě před nedávnem parkovalo jedno vozidlo. Od doby, co se vozidlo na vyznačené místo nevejde, dost často místo kontrolují poloopice.

Když budu stát ve vyznačené oblasti, můžou mi dát pokutu? Za mě zůstává prostor 3m v každém směru jízdy, pokud počítám i koleje (můžu je počítat?). Podle mě je to snáze obhajitelné než stání na bílém šrafování. Je moje úvaha správná?

Díky za rady
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Parkování a dodržení 3m pro průjezd
« Odpověď #1 kdy: 10 Srpna 2020, 14:51:57 »

A zminene kontroly poloopicemi maji nejaky vysledek? Nebo se jen ptate ve stylu "pane Lorenc, uvezu to?"
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Parkování a dodržení 3m pro průjezd
« Odpověď #2 kdy: 10 Srpna 2020, 15:14:15 »

Zbývá 3.5 m od kolejnice? (Případně tam stojíte pouze v noci?)
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Parkování a dodržení 3m pro průjezd
« Odpověď #3 kdy: 10 Srpna 2020, 18:35:35 »

A zminene kontroly poloopicemi maji nejaky vysledek? Nebo se jen ptate ve stylu "pane Lorenc, uvezu to?"
S kamarádem vyřešeno domluvou, když si ji hned odveze. Tak jsem se chtěl informovat, jak je lépe parkovat, ale koukám, že to bude do 3,5 m od kolejnice, takže prašť jako uhoď, jak budu stát. Nejlepší bude zabrat jedno parkovací místo, když bude volné.
« Poslední změna: 10 Srpna 2020, 18:37:07 od paty »
IP zaznamenána