30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Idnes - praskejte...  (Přečteno 2508 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Idnes - praskejte...
« kdy: 23 Července 2020, 10:14:00 »

...podobna videa muzete poskytnou PCR, ktera videa vyhodnoti a budou-li prukazne, jejich aktery dodatecne oceni...
https://tv.idnes.cz/domaci/predjizdeni-zprava-odstavny-pruh-d1-pokuta-risk.V200721_142151_idnestv_cham
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #1 kdy: 23 Července 2020, 12:21:15 »

170 v odstavném pruhu, no doufám, že takový jedince budu potkávat na silnicích co nejméně...
IP zaznamenána

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #2 kdy: 23 Července 2020, 12:23:49 »

Já doufám, že budu potkávat co nejméně práskačů a onboard kamerou.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #3 kdy: 23 Července 2020, 12:56:19 »

Jako jo, článek hezký ale spíš by mne zajímal článek co PČR vyšetřila a jakou snakcise povedlo uložit  ;D

Jenže ono článek o tom jak jim od provozovatele přišel v odpovědi vztyřený prostřednířek a odkaz na ústavou zaručené právo nevypovídat by nebyl moc výchovný....
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #4 kdy: 23 Července 2020, 21:47:00 »

njn
fabii to holt tak nejelo, tak co měl dělat  8)
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #5 kdy: 23 Července 2020, 21:52:53 »

Co je na tom proboha nebezpecnyho, ja predjizdim 170 pruhem pro pomala vozidla naprosto bezne.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #6 kdy: 23 Července 2020, 22:52:11 »

Nebezpečného na tom je, že se troubové nedívají do zrcátek a když je zrovna osvítí, že by mohli vypadnout z toho prostředního pruhu, pošlou to bez ohlížení před vás nebo do vás...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #7 kdy: 23 Července 2020, 23:29:07 »

Nebezpečného na tom je, že se troubové nedívají do zrcátek a když je zrovna osvítí, že by mohli vypadnout z toho prostředního pruhu, pošlou to bez ohlížení před vás nebo do vás...
Jo, to se stava celkem bezne, samozrejme jsem pripraveny vzdy reagovat a predvidam. Pokud nekdo jede v pravym 130, tak z tech 170 samozrejme pribrzdim. A pokud je levej volnej, prejizdim pres dva pruhy (vc. te jednostranne plne) abych ho vzal zleva a pred nim zase pres dva pruhy zpet az na kraj. Nicmene jsem to myslel tak, ze neni az takovy rozdil predjizdet odstavnym, kdyz muzu legalne predjizdet pruhem pro pomala vozidla (kdysi se to tu resilo).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #8 kdy: 23 Července 2020, 23:52:04 »

spíš by mne zajímal článek co PČR vyšetřila a jakou snakcise povedlo uložit  ;D

Nepodceňoval bych.. určitě když najdou auto tak dost lidí se přizná a zaplatí.
Nebezpečného na tom je, že se troubové nedívají do zrcátek a když je zrovna osvítí, že by mohli vypadnout z toho prostředního pruhu, pošlou to bez ohlížení před vás nebo do vás...

Ale určitě se mi víckrát stalo že mi to někdo poslal před čumák z pravého do levého než z levého do pravého.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #9 kdy: 24 Července 2020, 10:35:57 »

Ale určitě se mi víckrát stalo že mi to někdo poslal před čumák z pravého do levého než z levého do pravého.
Když už někdo dělá strážce pruhu, tak ho nějaké problikávání nerozhodí a svůj pruh si stráží dál. Pravej je přece pro kamiony a tam já uhybat nebudu bo nemám kamion.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Idnes - praskejte...
« Odpověď #10 kdy: 24 Července 2020, 12:25:36 »

Nebezpečného na tom je, že se troubové nedívají do zrcátek a když je zrovna osvítí, že by mohli vypadnout z toho prostředního pruhu, pošlou to bez ohlížení před vás nebo do vás...
Jo, to se stava celkem bezne, samozrejme jsem pripraveny vzdy reagovat a predvidam. Pokud nekdo jede v pravym 130, tak z tech 170 samozrejme pribrzdim. A pokud je levej volnej, prejizdim pres dva pruhy (vc. te jednostranne plne) abych ho vzal zleva a pred nim zase pres dva pruhy zpet az na kraj. Nicmene jsem to myslel tak, ze neni az takovy rozdil predjizdet odstavnym, kdyz muzu legalne predjizdet pruhem pro pomala vozidla (kdysi se to tu resilo).

Dělám to dle situace také. A také předjíždím odstavným v situaci, kdy jsou vedle sebe 2 kamiony s minimálním rozdílem rychlostí. Pochopitelně za situace, kdy do odstavného dobře vidím, tj. ne v zatáčce apod. 
IP zaznamenána