30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dopravní značení - financování  (Přečteno 1510 krát)

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
Dopravní značení - financování
« kdy: 25 Června 2020, 19:22:21 »

V jedné městské části usilujeme o změnu dopravního značení. Po zjištění kdo má tuto komunikaci 3 třídy na starosti - úřad s rozšířenou působností, jsem za sdružení podal žádost o změnu včetně popisu a situačního plánku. A následně od úřadu došlo: Dne ... odesláno na posouzení PČR. Odborné osazení či demontáž dopravního značení zajišťuje navrhovatel. Navrhovatel dále zajišťuje i financování změny dopravního značení.

To jako fakt , že jako občané platící daně si máme platit dopravní značení na veřejné komunikaci a ještě si ho sami namontovat????


Hmm tak jsem našel nějaký cint od kraje Vysočina, kde se píše:
Vydané  stanovení dopravního  značení  v žádném  případě  neurčuje,  kdo  bude  dopravní  značení  financovat.  Je  věcí žadatele,  aby  si  dopravní  značení  pořídil  a  zajistil  jeho  instalaci  v souladu  s podmínkami  správního orgánu. 

cint

Tak to je slušněj Kocourkov  - já si mám zaplatit značku a instalaci ,ale po nainstalování se dopravní značení stává automaticky majetkem správce komunikace
« Poslední změna: 25 Června 2020, 20:50:29 od sennheiser »
IP zaznamenána

oemd

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Dopravní značení - financování
« Odpověď #1 kdy: 25 Června 2020, 22:39:54 »

To by asi soudruzi z automatu koukali, kdyby veškeré dopravní změny v Modřanské, Strakonické atd. museli platit ze svyho...
IP zaznamenána